Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kacpero_3215

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

 1. Co do wymagań, na pewno wytrzymałość i sztywność, waga bez znaczenia, ni Condor ma camelback, ale to chyba nie problem. I do Condora trzeba dokupywać ładownice itp.
 2. Witam wszystkich zgromadzonych, będziemy dzisiaj sądzić dwie kamizelki dwóch firm, to jest kamizelki Condora: http://usarmy.pl/wyposazenie-taktyczne-kamizelki-taktyczne-condor-modular-chest-set-o_l_125_1225.html I Flyye: http://www.asgshop.pl/produkt.php?cat=41&id=3892 Jakie są plusy i minusy obu modeli, wytrzymałość, wygoda, materiał, jakość itp., i którą się opłaca kupić. Pozdrawiam, Kacper.
 3. Czołgiem, chcę zrekonstruować Szanownego Pana ze zdjęcia, Najbardziej chodzi o kamizelkę i oporządzenie. Tutaj mamy zdjęcie: http://imgur.com/a/H40xf . Pozdrawiam!
 4. Czołgiem, zamierzam kupić mundur rosyjski WZ.09, ale nie ma nigdzie mojego karłowatego rozmiaru 48-3, w tym rozmiarze są tylko mundury WDW. Poza tym wybrałem mundur, bo słyszałem że maskałaty są strasznie nietrwałe. Może ktoś to sprostować? Pozdrawiam, Kacper.
 5. Niedługo będę zbierał skład do gry, najlepiej Niemcy i najlepiej spadochroniarz, Nie pogardzę też amerykańskim piechurem lub snajperem. Jeżeli ktoś jest chętny zapraszam do mnie na PW, miłego wieczoru :D .
 6. Gra ktoś z was? Jeśli tak to zapraszam do wspólnej gry :icon_razz2: .
 7. Co sądzicie o tym modelu? Jest wart tej kasy? I czy plastik jest dobrej jakosci? Z góry dziękuję za odpowiedź.
 8. Tak jak w temacie, nie jestem pewny którą mam wybrać, bo żadnej repliki z tej firmy nie miałem, także proszę o pomoc tych którzy je mają bądź mieli z nimi do czynienia.
 9. Wiem, odkop roku ale mam pytanie. Czy stalowe lufy MaddBull`a też są wykładane teflonem?
×
×
 • Create New...