Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kuzynn

Użytkownik
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

 1. kuzynn

  Masada [A&K]

  Chciałbym w to wierzyć, ale za czasów kiedy robiłem zakup to kurs był wyższy (3,8-4,0), a ceny zbliżone. Tak czy siak nawet jak policzy się róznicę przy kursie 3,6 PLN a 4,2 PLN to wynosi ona około 200 PLN (zakładając 300 USD). W sklepie magicznie różnice wynosiły 300-400 PLN gdzie i tak wiadomo, że oni to kupują po niższej cenie niż końcowy odbiorca, więc te różnice przy mniejszych wielkościach są mniejsze niż 200 PLN.
 2. kuzynn

  Masada [A&K]

  Wszedłem ponownie z ciekawości na GF bo parę osób mi mówiło, że też rozgląda się za masadą i tym razem II nie ma, a wszystkie I są w okolicach 1000 PLN (cena regularna, bez promocji). Zostawiam tutaj taką notkę, żeby było odniesienie do promocji świątecznych i halloweenowych :icon_biggrin:
 3. kuzynn

  Masada [A&K]

  Poza mosfetem i tym całym bajerem hop-upowym coś jeszcze warto wymieniać pod względem stabilności/powtarzalności strzałów? Co do tego czy Wiitecha czy od Czechów to jeszcze przemyślę, jeśli mówisz, że wszystko jest z nimi w porządku to może warto zaryzykować mimo różnicy prawie 100zł.
 4. kuzynn

  Masada [A&K]

  Problem tylko z tym WiiTechem taki, że średnio podoba mi się ściąganie go z Honk-Kongu, kij wie co mi wyślą, a na miejscu chyba nikt tego nie ma :/ Ale jeszcze się zastanowię. A wiesz może po co doradzają wymianę kabli? Jaka jest z tego korzyść?
 5. kuzynn

  Masada [A&K]

  Czy ktoś wymieniał komorę hop-up? Jeśli tak to na jaką i czy warto wymieniać wtedy też ten dół plastikowy? WiiTech ~231zł bez przesyłki, a to Honk-Kong. http://www.wiitech.c...d=16&path=34_96 http://www.wiitech.c...d=14&path=34_96 Airsoftpro.czk ~183zł bez przesyłki, z Czech. http://airsoftpro.cz...etail?showall=1 http://airsoftpro.cz...etail?showall=1
 6. Według mnie Spartac na pierwszą replikę nie jest zły. Raz zdarzyło mi się, że replika przestała strzelać. Poszedłem spytać starych wyjadaczy co może być przyczyną, stwierdzili, że coś pewnie pękło w środku i po ptokach. Wróciłem do domu, użyłem wyciora, żeby wypchnąć kulkę, która tam utknęła i dalej strzela... Trzeba wziąć tylko pod uwagę, że zawieszenie jest dosyć słabe, przy niskiej temperaturze jak wszystko jest sztywne, podczas zakładania tego ich mocowania pękło mi jedno z tych kilku plastikowych uch przed kolbą (nie użyłem dużej siły).
 7. Ktoś jakiś poleca? https://gunfire.pl/product-pol-1152206746-Chwyt-taktyczny-typu-MOE-MVG-oliwkowy.html Chodzi mi o coś tego typu tylko żeby miał w zestawie od razu mocowanie (imbus, śrubki) bo z tego co się dowiedziałem to tutaj nie ma. No i kolorystyka "tan".
 8. kuzynn

  Masada [A&K]

  Ceny podstawowe także się zmieniają, poszły w górę. Promocje te niewiele się od siebie różniły (procentowo), a jakoś w cenie wychodzi teraz drożej o kilkaset złotych niż w październiku. Śmieszna jest też cena tej wersji II, 400zł za sam kolor? ;)
 9. kuzynn

  Masada [A&K]

  Gunfire kontratakuje... czasami sprawdzam jak tam ceny tych masad, no i jestem przerażony :hahaha: MSD Sniper BLACK/TAN 1 434,90 PLN 1 320,11 PLN MSD CQB BLACK/TAN 1 468,16 PLN 1 233,25 PLN MSD TAN 1 362,90 PLN 1 131,21 PLN MSD BLACK 1 362,90 PLN 1 253,87 PLN MSD II BLACK 1 770,00 PLN 1 504,50 PLN MSD II TAN 1 362,90 PLN To już nawet pod januszów biznesu się nie łapie, zwykłe oszustwo.
 10. kuzynn

  Masada [A&K]

  Takie ostrzeżenie dla wszystkich, którzy chcą teraz zakupić masade bo są promocje świąteczne i tak dalej. Jeśli koniecznie chcecie ją kupić, to nie róbcie tego na gunfire.pl albo taniemilitaria.pl, przynajmniej dopóki cena nie spadnie do normalnego poziomu. Kupowałem na GF MSD II pod koniec października ~950zł. Wersje MSD, MSD CQB i MSD SNIPER chodziły po około ~800/850zł. Kilka dni temu zaczęły się świąteczne promocje i jak te ceny się prezentują? ceny promocyjne! MSD II (gunfire) - 1090,32zł MSD (gunfire) - 1090,32zł MSD SNIPER (gunfire) - 1147,92zł MSD CQB (gunfire) - 1174,53zł
 11. Tak dla odmiany ale w temacie świeżaków to ja mam taki apel do "wyjadaczy" ;) Ostatnio byłem świadkiem sytuacji gdzie koleś (który w ASG jest pewnie kilka lat) z jakąś wypasioną repliką, w kamuflażu itp. strzelał do drewnianego umocnienia, za którym było około 5 osób (głównie właśnie początkujący). 3 ustrzelił i zostało za osłoną 2. To stwierdził, że oszukują i musi im wymierzyć sprawiedliwość poprzez strzał z 2 metrów. Zdziwił się, że tam siedzą jeszcze 2 osoby (ja siedziałem dalej w krzakach czekając na rozwój sytuacji) i zaczął się pruć, że oni byli już dawno trafieni. Nie przyszło mu d
 12. kuzynn

  Masada [A&K]

  Jak dasz na kolbę to kolba ci sie rozsunie jak to założysz.
 13. kuzynn

  Masada [A&K]

  No dobra, przyszła do mnie ta Masada II (A&K) http://gunfire.pl/product-pol-1152205320-Replika-karabinka-MSD-II-tan.html. Dosyć ciężka. Selektor ognia chodzi dosyć dziwnie, ale jest klik i tak dalej, Kolba ma kilka stopni, chowa się na bok (lata trochę ale odlatuje całkiem), jeśli ktoś wpadnie na pomysł łapania repliki za kolbę to generalnie nic się nie stanie dopóki się nią lekko nie potrząśnie albo zrobi to gwałtownie. Wtedy rozsuwa się sama. Od połowy w dół replika jest z tworzywa, góra z metalu/stopu. Dobrze spasowana, luzów nie ma. Nie miałem okazji jeszcze jej przestrzelać z kul
 14. Cześć, postanowiłem założyć taki zbiorczy temat na gry multi. Jak szukacie kogoś do grania to piszcie w tym temacie. Ja osobiście szukałbym kogoś kto gra w Settlers 3, Medieval 2/Empire/Rome 2 Total War (kampanie), Dota2 czy Battlefield 3 (albo na wspólne akcje albo jakieś rozgrywki typu 4v4).
 15. Dawno nie byłem na modzie, ale z pewnością Dayz jest o wiele lepsze w standalone (poza ceną :hahaha: ). Poza miastem 60 FPS, w mieście nie mniej niż 40 FPS. Ilość funkcji już chyba przebija oryginalny mod, przedmiotów także. Czy jest podana data wydania Squadu, czy jak wszystkie Early Accessy lecą w kulki?
×
×
 • Create New...