Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

zz2

Użytkownik
 • Content Count

  111
 • Joined

 • Last visited

 1. A wiecie co trzeba zrobić aby przednie risy nie przekręcały się? Łatwo jest ruszyć gdy się trzyma za rączkę, w tedy szyny z muszką przekręcają się trochę w prawo i nie siedzą sztywno.
 2. Kupiłem zawór na taiwangun bo niby mówili, że dedykowany jest do Army. Wkręciłem go i gaz cały ucieka, potem owinąłem gwint teflonem i to samo. Przez te wykręcanie i wkręcanie znowu łeb mi się wyrobił od śrubokręta. Wie ktoś jak zrobić, aby przestał uciekać gaz? Wkurzyłem się bo kupiłem kaburę na platformie do niego, gaz i kulki, a tu dupa z strzelania ;/
 3. Też mam tego glocka tylko starszą wersje. Spróbuj włożyć dodatkową uszczelkę np. z zaworu zapalniczki. Ja kiedyś ukręciłem łeb zaworu, zamówiłem nowy dziś przyszedł. Wkręcam go i dupaa..cały gaz ucieka od razu, nic nie ma w magu. Próbowałem owijać teflonem gwint i nic..już tyle razy odkręcałem że też prawie uwaliłem łba od śrubokrętu ;/ i nie wiem co zrobić. Pomoże ktoś?
 4. A mi się zawór dolny maga uszkodził. Chciałem dokręcić i zepsułem :( mam pytanie, czy zawór to jest dedykowany czy uniwersalny? Zauważyłem, że zasięg bardzo zmalał, tak jakby gumką w ogólne nie podkręcała.
 5. Wygodny jest taki kształt X ?
 6. Widział już ktoś takie o to ochraniacze? http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=6371
 7. Tak, w taiwangun.. Po powrocie zauważyłem, że mniej się grzeje ale trochę ciepła była. No i ROF sie poprawił.
 8. Mam gwarancje do 30.01 więc chyba znowu wyślę. W listopadzie podajże była wymiana silnika, przez ten czas w chacie sobie czasem postrzelałem (temp. pokojowa) i wszystko było ok. Dodam, że powodem reklamacji było bardzo silne grzanie batki, i dlatego wymienili silnik.
 9. Bateria ma cały czas napięcie. Zauważyłem, że chyba musi się robić jakieś zwarcie gdzieś w środku. A chyba w M4 PJ RIS nie ma bezpiecznika i dlatego zaczęła się ta blaszka grzać i zapaliło izolacje. Podłączyłem na krótko silnik i kręci, gdy dotykałem kabelkami to bardzo iskrzyło, normalne?
 10. Uważałem żeby zwarcia nie zrobić, ale to było nie możliwe bo nigdzie izolacja nie była uszkodzona. Może minusowa temp. zrobiła swoje? Naładować tą baterie jeszcze raz?
 11. No chyba nieee... wydaje mi się, że na pewno dobrze włożyłem wtyk. Jedną część baterii (do kolby SF) owinąłem folia alu. Mogło to zaszkodzić ?
 12. Witam dziś rano poszedłem na strzelankę... strzeliłem 2 razy i boom..firefox 9.6V 2000mAh się zapalił. Czemu? ? ? Dodam, że się chaiczyło na tej blaszce przy dwóch ogniwach. Ostatnio karabin był na gwarancji i był wymieniony silnik. Podłączam baterie po zapaleniu i nic, nie prądzi. Sprawdzałem na innych batkach i to samo.
 13. A ta kabura od krakmanów to ma oznaczenia jakieś?
 14. Witam, widział i dotykał już ktoś tą kaburę? http://www.taiwangun.com/wyposazenie_takty...a_c_m-1757.html
×
×
 • Create New...