Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

helios2020

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

 1. Tak więc kupiłem baterię electroriver i ładowarkę flux tej samej firmy i nie wiem jak nią ładować. W pudełku od ładowarki nie było żadnej instrukcji ani nic. Dodatkowo popsuła mi się rączka od auga...
 2. Dlatego się pytam. Dzięki wszystkim za info :) Kupię 7,4
 3. Szkoda że nie ma lipo 8,4 :(. Przynajmniej ja nie mogę znaleźć :P
 4. Aug A2 od JG nic nie wymieniane wszystko na świeżo :icon_razz: Aha a pytam się o ilość V ponieważ wydaje mi się że powinna być taka sama jak baterii stockowej chyba?
 5. A jeżeli mam baterię 8,4 V to może być lipo 7,4?
 6. Niestety nie napisał jaką dobrać do repliki :(
 7. Też kupie LiPo tylko na razie chcę trochę pojechać na stockowej. Poza tym jak bym miał kupić lipo to musi mieć te same parametry co stockowa?
 8. Chodzi o to że nie chcę od razu wydać całych pieniędzy jakie mam ( tak jestem 13 latkiem który zbiera pieniądze na replike itd) więc chce żeby chociaż jakiś czas działała. Aha i czy jakbym kupował nową baterie i ładowarkę to musi mieć te same parametry co stockowa?
 9. Czyli mam ją formatować czy nie? Mi wyszło 6,16 czas i uważam że to trochę mało bo to stockowa bateria :P (zaznaczam to moja pierwsza działająca replika).
 10. Witam mam baterię stockową od jg i ładowarkę stockową. Jeszcze jej nie ładowałem ponieważ miałem ostatnio problem z baterią która nie działała i się zastanawiam czy coś zrobiłem źle czy po prostu dostałem zepsutą baterię bądź ładowarkę. Znam wzór na obliczanie przybliżonego czasu ładowania ale słyszałem że pierwszy raz jak się ładuję baterię to trzeba ją dłużej ładować. Bateria : 1100 mAh 1,2V Ładowarka: Output 8,4V 250 mA
 11. Czyli da się go wyłączyć tak?
 12. Jeżeli się nie ogarnia forum i jest to jedyne forum na jakim jesteś to tak nie jest to takie proste poza tym pytam się o rekomendację dla początkującego. Czyli nadal się nie zepsuł. Widziałem jak opowiadałeś o tej replice na innym temacie. Sg 551 i 552 ma tyle same fpsów przynajmniej tak jest napisane na stronach na których zamierzałem kupić. Chyba wybiorę s551 bo ma blowback :P
 13. Właśnie zamierzam kupić. I jak nadal działa?
 14. Aha i co myślicie o sg 551 wygląda w parametrach lepiej niż sg552 według mnie https://www.militaria.pl/jing_gong_jg/karabinek_szturmowy_ebb_jg082_ras_jg082-ii_g_p22924.xml?cat=121.
×
×
 • Create New...