Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

calix1609

Starszy Admin
 • Content Count

  0
 • Joined

 • Last visited

 1. Dzięki Head Crusher, ale o jeden dzień za późno... zamówiłem na GunFire SSR i już skompletowali :( Wątpię żeby cofneli zamówkę.
 2. Temat można zamknąć, dzięki za pomoc :) Skusiłem się na SCARa MK20 SSR, będę sobie szlifował magazynki od SR25
 3. Gdybym znalazł w Polsce WE SCARa L-kę to bym się nie zastanawiał :/ a tak to strasznie mnie odrzucają dostępne tylko high capy dla wersji H... Może znacie jakieś sklepy gdzie w Polsce dostanę Lkę?
 4. Widziałem że te magi do sr25 można sobie wyszlifować i będą śmigały, ale nie chcę się bawić. Jakie są różnice między wersją H i L? Wizualnie bardziej mi się podoba H. A co powiecie o scarach VFC? Znalazłem tutaj: http://www.airsoftgi.com/product_info.php?products_id=9598
 5. A orientujesz się czy dostanę gdzieś mid-capy do SCARów od WE? Bo z tego co czytałem to u nich tylko High Capy :/ A ja nie lubię tego trzeszczenia podczas biegania... Ewentualnie zostaje jeszcze VFC, które ponoć jest bardzo dobre, ale musiałbym sprowadzać repkę z USA.
 6. Cześć, W ASG bawiłem się jakiś rok temu, biegałem wtedy z G3 od JG, było coś około 350-400fpsów. Teraz chciałbym zainwestować w coś poważniejszego i strasznie napaliłem się na SCARy. Początkowo nawet znalazłem GBB ale ostatecznie chcę AEG. Obecnie można dostać SCARa tylko z dwóch firm: WE lub Cybergun. Wydaje mi się że WE jest lepsza od tych z Cybergunu, jednak wolę zaczerpnąć Waszej porady. Budżet jaki chciałbym przeznaczyć na repkę + ewentualne 2 magazynki to 2000zł. Wcześniej zastanawiałem się nad czymś z G&P, jakąś M4, ale jak już pisałem - zajarałem się SCARami...
×
×
 • Create New...