Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

La Chupacabra

Użytkownik
 • Content Count

  170
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

4,057 profile views
 1. We wszystkich niemieckich sklepach występuje pod szyldem VFC. Ale może faktycznie jest to KWA. Ciekawe kiedy pistolet pojawi się w Polsce.
 2. http://www.umarex.de/en/airsoft/brands/heckler-koch/2.6335.html
 3. Dolar spadł poniżej 4 zł. Zniżki w sklepie 10-40 % obowiązują nadal!
 4. Nie wiem dlaczego jeszcze nikt o tym nie napisał ? Nowość z IWA 2016. Coś dla fanów Navy Seals: Cena trochę wysoka bo około 230 Euro. Jak głosi plotka producentem może zostać Stark Arms.
 5. Ktoś chętny na zamówienie? Chce się podzielić kosztami wysyłki. Zniżki w sklepie 10-40 % rekompensują wysoki kurs dolara.
 6. No i mam w rękach Combat Shirta - pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Znalazłem tylko kilka nitek :icon_wink: A na poważnie - część klatki piersiowej i pleców wygląda na oddychającą w rzeczywistości, jest rozciągliwa. Nie tak jak w Allwinie. Oczywiście wyjdzie w praktyce. Rękawy uszyte są z oryginalnego Multicamu, nawet taki nadruk znajduje się na metce. Rozmiar trochę inny niż sugerowałaby to rozmiarówka z różnych sklepów. Wziąłem M, a mam 104 w klatce piersiowej i jest trochę luźny. Minusem dla mnie jest zbyt długi kołnierz, który po zapięciu i zrobieniu stójki powoduje "puchnięcie" tudz
 7. Dzisiaj będę miał Combat Shirta to skrobnę parę słów.
 8. Część oddychająca jest lepsza niż w Allwinie ?
 9. Dalej czekam na wysyłkę... Daje im czas do piątku, później zakładam spór na PP.
×
×
 • Create New...