Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ryszard48

Użytkownik
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

 1. Ta zwykły mosfet, lutowany przez mnie z wymienionych wcześniej części. Dobra pogrzebię w tym i dam znać, czy coś się zmieniło. Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale przed rozebraniem do zdjęć wszystko mechanicznie działało (na wyczucie) tak samo jak w stockowej wersji, ale to i tak nie ma znaczenia, muszę w tym pogrzebać, do serwisu nie oddam, bo nie ma żadnego w okolicy 100 km.
 2. Nie wiem czy wam nie mówiłem, ale w replice działa semi, tylko w tedy, gdy nie ma kulek: Po przełączeniu z trybu auto na tryb semi, za pierwszym pociągnięciem replika strzela automatycznie, natomiast za drugim pociągnięciem (mogę się domyślać), że jakieś tam tryby się przestawiają i replika ma normalne semi. (mówię oczywiście o strzelaniu bez kulek). Więc czy na pewno warto rozcinać te wszystkie kable? Nawet nie mam zapasowej złączki Tamiya, żeby to wszytko podłączyć do starego Ni-MH.
 3. Nie no, mechanicznie wszystko jest ok, replikę wcześniej złożyłem i z niej strzelałem. Jakieś propozycje elektroniczne?
 4. Jest konieczność rozkręcania? Wcześniej nic w środku nie robiłem.
 5. Dobra, wróciłem i zrobiłem parę fotek, podsyłam w .rar na Mediafire. http://www.mediafire.com/file/78fk2l62jppn1lg/zdj%C4%99cia_repliki.rar
 6. Dobra chyba już jest wszystko ok, naładowałem tyle ile ładowarka chciała i jest 4.13, 4.13, 4.19, 12.4 V Dzięki za pomoc, przynajmniej mam nauczkę, żeby nie zostawiać bezmyślnie lipo w replice. Pozdro.
 7. Mam multimetr, tylko nie mam umiejętności ;) Jakieś rady? https://zapodaj.net/4b853db678f87.jpg.html
 8. Dobra chyba mi się udało, podładowałem ładowarką ni-mh i teraz normalnie ładuję. EDIT: odczyty: 3.79 3.78 3.92 11.5 V po 10 min ładowania dedykowaną ład. Wyjdzie coś jeszcze z tego?
 9. Witam, dzisiaj wieczorem postanowiłem sobie oddać kilka strzałów testowych z repliki, po próbie zobaczyłem, że replika nie reaguje, analogicznie sprawdziłem baterię i ujrzałem, że na wyświetlaczu od modułu zabezpieczającego nic się nie wyświetla. Baterię używałem parę dni wcześniej, więc mógłbym stwierdzić, że nic nie powinno się z nią stać. Natomiast, gdy podłączyłem ją do ładowarki, tak jakby ładowarka jej nie widzi, tzn. że dioda od ładowania się nie uruchomiła, natomiast status podłączenia do sieci był tak jak powinien. ładowarka: IPower V3 akumulator: 8Fields 1300 mAh 11.1V Jeśli
 10. Mógłbyś podać na jakimś przykładowym geraboxie gdzie to jest? Bo jakoś grafika google nie wystarcza...
 11. No raczej nie mam podwójnego semi, bo po wciśnięciu i przytrzymaniu ogień jakoś się nie kończy.
 12. Dobra, to może tak: Replika to CM-028A, jestem zielony w temacie części więc proszę o przykłady najlepiej w postaci zdjęć. Sytuacja wygląda tak: Składałem i sprawdzałem te wszystkie zębatki tłokowe trzy razy, czy są ułożone tak jak trzeba, więc raczej to nie to. Sprężynkę też sprawdzałem, a jeśli chodzi o przerywacz ognia i wózek kostki stykowej, to nie wiem gdzie to i co to. Mogę jeszcze powiedzieć, że jak strzelałem na czysto, to po zmianie ognia na semi i wciśnięciu spustu za pierwszym razem było auto, jednak jak wcisnąłem drugi raz, to semi działało tak jak należy. Mosfet: tran. IRF 1404
 13. Gdzie ja taką bramkę walne, jak to cała płytka jest? Ja myślałem nad opornikiem, pomiędzy bateria a mosfetem.
 14. Nie mam możliwości sprawdzenia na baterii 7.4, t-connecta jeszcze nie założyłem, przerywacza nie przyblokowałem, bo robiłem próbę bez obudowy.
×
×
 • Create New...