Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Walduś_18

Użytkownik
 • Content Count

  89
 • Joined

 • Last visited

 1. No, ja swoje FSBE I sprzedaje, i właśnie chce je zastąpić czymś, co jest konkretnie używane, a wiem, że to CIRAS, a dalej... to niebieskie myśli. FSBE II, to już w ogóle nie wiem, jak wygląda... Czyli, więc muszę się pozbyć swojej FSBE.
 2. A, jak dokładnie ma się kamizelka FSBE w USMC, a dokładnie w oddziałach specjalnych? Czy jest ona powoli wycofywana i jest zastępowana innymi kamizelkami? Czy ma się dobrze i jest używana podczas akcji specjalnych itp?
 3. Eeee, tam gadacie... . Żadne gumy, itp. po prostu Burst mu się załączył :P
 4. Czytać ze zrozumieniem potrafię, a ja tylko podałem przykład.
 5. To kup FN FAL i zrób Facelifiting.
 6. Von, zdjęcia bym wrzucił, ale coś mi serwer szwankuje, więc, jak będziesz na tomaszowo, to podejdź do HMMVTarpana ;]
 7. Mam swoją z body M4 i ACOG(kolimator) xD tylko kolba zwykła, a nie SF. No, Zombiak ma racje, downgrade jeszcze trza zarypać.
 8. Biohazard offtopować, to sobie możesz w domu, tutaj jest temat o H&K 416! Więc lepiej tutaj nie wchodź, jak masz pisać bzdety! Sebek. Wymień sobie łożyska na metalowe, potem wstaw sobie precke i gumę hu silikonową, wystarczy w zupełności.
 9. Niewątpliwe, wręcz wskazanie, minusem jest cały ten karabin xD
 10. 380pln chłopie, to niech dołoży 19 pln i kupi G36C JG! Szlag go trafi, jak kupi to gówno z BE. Ja wydałem sporo kasy, aby na kulkach 0.23 osiągnąć 320FPS normalnie w stoku, to, te gówno ma 200FPS. Jak go kupi, za tą kasę, to... Nie powiem, bo, to brzydkie słowa.
 11. Intellect 9.6 - 1400mah. Ni-mh :D
 12. Czytać umiem! I powiem ci, że nie pasuje! Ja pytałem o body H&K do H&K! A nie M4 do H&K! Czy takowe body H&K zrobią DO MODELU H&K Z SZYNAMI NA CACY I WSZYSTKIM NA CACY...?... ... ... ...
 13. Wie, kto czy, w ogóle zrobią metalowe body do H&K?
 14. Więc zeszedł chrom, a nie się porysowało. Zresztą, koniec tematu, koniec OT nara. Cylinder Typu zero, wystarcza do lufy o maksymalnej długości 590mm, więc kupuj śmiało 550 :)
 15. Ja, tego Giertycha miałem z metalowym GB, zębatki, które tam siedzią, to są XYT, nikomu nie musze tłumaczyć, że są rulez. Lepiej kolego nie kupuj tego gnata, bo się przekonasz, że inwestycja w niego wyniesie cię więcej, niż sama wartość tego karabinu, ale jeśli chcesz mieć lans z zasięgiem tego sprzętu, to kup go z Metal GB i od razu zainwestuj w: Komorę Hop Up, Ca. Lufa precka do maksymalnej długości 550mm, bo cylinder jest pełny, Nowa bateria, ja osobiście miałem Intellect 9.6 1400mah. Wymień łożyska na ślizgowe, ja kupiłem SRC metalowe :) prowadnicy nie zmieniałem, b
×
×
 • Create New...