Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Vilkas

Użytkownik
 • Content Count

  53
 • Joined

 • Last visited

 1. A tak z ciekawości, jakiej marki te SIGi? Można prosić o jakiś link do sklepu?
 2. Dziękuję bardzo za polecenie. Co do UARa - niestety, zależy mi na replice M4. Ta replika od WE wydaje się ciekawa, jednak nigdzie nie mogę znaleźć tych zespołów pneumatycznych na wymianę. Zresztą, z tego co widziałem, chodziły po ok. 300 zł, co po zsumowaniu z ceną repliki daje kwotę, za którą mogę już wziąć ICSa. Tak w ogóle to emki od WE są dobre i polecane? Pozdrawiam!
 3. Super, dziękuję za sprawdzenie. Pozostaje mi już chyba tylko wybór ICSa z blow-backiem. Jaką gumkę i baterię do niej polecacie? W temacie gumek zatrzymałem się na przezroczystej z Guardera i zielonej z G&G, nie wiem czy coś bardziej polecanego jest obecnie.
 4. Znaczy miałem na myśli tylko repliki M4 :). Ale i tak dziękuję, wychodzi na to że tylko ICS i Evolution Airsoft z ETS mają szybką wymianę sprężyny. Czytałem też, że repliki VFC taka mają, ale nie mogę znaleźć żadnych szczegółów o tym. Nie ma żadnych filmików pokazujących wymianę sprężyny a opis też nic nie zdradza. Ktoś kojarzy jak ona wygląda w emkach od VFC?
 5. Dziękuję za odpowiedź. Chciałem jeszcze dodać, bo chyba nie sprecyzowałem, że poprzez szybką wymianę sprężyny mam na myśli sposób bez wyjmowania gearboksa z repliki - raczej coś w stylu poprzez odkręcenie prowadnicy kolby i wyjęcie sprężyny lub tym podobne. W G&G G2 z tego co się orientuje ten system działa chyba tylko po wyjęciu gearboksa, nie mylę się? Co do ICSów to nie wiedziałem, z tego co czytałem szybką wymianę sprężyny mają tylko repliki z EBB, gdzie indziej przeczytałem że tylko repliki z rodziny CXP-MMR. Są jeszcze jakieś replik z szybką wymianą sprężyny?
 6. G&G z gearboksem G2 miały szybką wymianę sprężyny? Ale chyba ogólnie był tylko jeden model, taki długi? A mi zależy na czymś krótszym. Możesz też podać nazwę tego ICSa za 1300 zł? Bo z tego co kojarzę, tylko modele z serii MMR miały szybką wymianę, reszta tylko wymieniany górny gearbox.
 7. Czołem wszystkim! Nie znalazłem takiego tematu, więc postanowiłem założyć nowy. Krótko: szukam repliki M4 z szybką wymianą sprężyny, żeby służyła zarówno do lasu jak i do CQB. Budżet: 1000-1300 (1500 to maks). Z moich dotychczasowych poszukiwań znalazłem jedną replikę od ICS, jednak w cenie 1800 zł, i jedną replikę od Evolution Airsoft (1300 zł). Odrzucam wszelkie repliki od Specna Arms, zależy mi na czymś porządnym. Czy znacie jeszcze jakieś dobre emki z tym systemem? Przeszukałem chyba już cały internet i w polskich sklepach panuje straszna posucha w tym temacie.
 8. Super, dziękuję za odpowiedź. A co powiecie o modelu Recon ETS (Breacher 13 M)? Ma system szybkiej wymiany sprężyny, jest lekki a i wygląd dobry. Warto wymieniać mojego G&G na ten model? I jaka batka by tam weszła?
 9. Cześć! Mam kilka pytań odnośnie modelu Lone Star Border Patrol - tej długiej wersji z teleskopową kolbą i chwytem przednim z tworzywa. Czy te emki mają może system szybkiej wymiany sprężyny poprzez odkręcenie prowadnicy kolby i wyjęcie sprężyny? Coś mi się obiło o uszy, że któreś modele Evolution Airsoft tak mają. Czy w 2021 roku warto jeszcze brać te emkę pod uwagę? Przyznam, że posiadam obecnie emkę G&G GC16 Wildhog 12' i możliwość jej sprzedaży i jestem ciekaw, czy opłaca się wymieniać na Lone Stara. Jeśli ma ten system szybkiej wymiany sprężyny, to byłoby to dla mnie bardzo p
 10. Dzień dobry! Mam problem ze swoją repliką ICS-127 R.I.S. Crane Stock. Otworzyłem ją, bez tykania gearboxa (rozłożyłem dwie połówki body). Zauważyłem, że sprężyna od rączki przeładowania się rozciągnęła, przez co dźwignia nie powraca a sprężyna się wije w środku. W jaki sposób mogę wymienić tę sprężynę? Widzę, że jest zaczepiona o jakiś bolec wewnątrz, jednak nie widzę żadnej dziury, przez którą mógłbym ten bolec wyciągnąć. Da się w ogóle wymienić tę sprężynę? Druga sprawa - nie mogę teraz złożyć repliki. Bolec, który znajduje się obok selektora ognia za nic nie chce wejść do środka. Tak j
 11. W porządku, dzięki. Na razie nie planuję tuningu, bo raczej jestem takim niedzielnym airsoftowcem. Chyba wezmę G&G, tańsze i mogę wsadzić batkę 11.1v.
 12. Dzięki wielkie! Chyba najbardziej pasuje mi ta wersja SRL. Ale poczekam jeszcze trochę, może jakaś promocja będzie. W międzyczasie rozważę wybór między G&G a VFC. Chociaż na korzyść G&G przemawia świetny ROF i waga repliki.
 13. Bardzo Ci dziękuję za rozległą wypowiedź i rozwianie moich wątpliwości :). Chyba jednak najbardziej mi się podoba wersja 9-cio calowa, ale Warthog, a tego już nigdzie nie ma, został tylko ten Wild Hog. Zastanowię się jeszcze między 9" a 12". Rozważam jeszcze tę emkę od VFC. A jaki posiadasz model tłumika?
 14. Dzień dobry. Staję przed wyborem emki. W szrankach naprzeciwko siebie stają: VFC VR16 Fighter CQB MK2: https://azteko.pl/vfc-replika-karabinka-vr16-fighter-cqb-mk2-tan-p-33343.html oraz G&G GC16 Wild Hog 9": https://gunfire.com/pl/products/replika-karabinka-gc16-wild-hog-9-1152208362.html (lub GC16 SRL: https://gunfire.com/pl/products/replika-karabinka-gc16-srl-1152207755.html - nie wiem, czy te repliki różni tylko wygląd czy coś więcej) To, na czym mi zależy: idealne spasowanie, wygląd zewnętrzny, dobra praca repliki w stocku (nie planuję bawienia się w tuning), jak na
 15. Chciałem jeszcze zapytać, czy ta replika to to samo co Wild Hogi i Warthogi, tylko z inną nazwą i długością, czy to zupełnie inna półka? Chyba najbardziej by mi odpowiadała ta długość. http://redberet.pl/p/37/1152246371/g-amp-g-replika-gc16-srl-seria-m-elektryczne-repliki-asg-airsoft-guns.html
×
×
 • Create New...