Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

panavio

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by panavio

 1. Dzięki za odpowiedzi :icon_razz: ! Teraz czekam jeszcze na odpowiedzi od kogoś z Krakowa na temat strzelnicy, klubu lub sekcji, żeby właśnie na takie treningi pochodzić.
 2. To jeszcze Cię dopytam gdzie to robisz?
 3. To już zacząłem ćwiczyć jak jeszcze nie wiedziałem o istnieniu ligii action air. Dla mnie to zawsze było po prostu strzelanie dynamiczne, ale jak zobaczyłem, że są zawody z użyciem replik (czyli ipsc taniej :icon_razz2: ) to stwierdziłem, że mógłbym się spróbować. No i tu jest problem, że oprócz na sucho i strzelania do tarczy chciałbym poćwiczyć na torze. I o ile się dobrze orientuje nie można używać wiatrówek, a nie widziałem do tej pory, żeby ktoś na strzelnicy sportowej strzelał z asg, a przydałoby się poćwiczyć na tym co będzie się używało w czasie zawodów. Chodziło mi o ćwiczenia ze strz
 4. Cześć wszystkim jako że jestem nowy na forum :icon_biggrin: . Nie mogę niczego znaleźć aktualnego z 2016r. związanego z aktywnością osób w AIPSC. Owszem doczytałem się, że coś tam w Krakowie może jest, więc stąd moje pytania: Czy jest jakaś strzelnica/klub AIPSC w Krakowie? Gdzie jest najbliższa? Ile kosztuje? i dodatkowo: jak inaczej można się przygotowywać do tej dyscypliny? (chodzi mi o strzelanie)
×
×
 • Create New...