Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mkujawa96

Użytkownik
 • Content Count

  1
 • Joined

 • Last visited

 1. potwierdzam :) wybaczam i pozdrawiam :)
 2. Przepraszam najmocniej :) przelew poszedł w czwartek 8 czerwca, Pan kisielowy miał wysłać przesyłkę następnego dnia. Dostał ode mnie potwierdzenie przelewu w pdf. Więc nie ma mowy o chociażby próbie wyciągnięcia sprzętu przeze mnie. Mam adres tego jegomościa itp. potrzebny był do przelewu. jednak chce to załatwić jakoś w miarę tutaj niż walić mu listy :)
 3. jak tylko zrobiłem przelew to poszło potwierdzenie, którego nie można podrobić więc to na pewno nie jest tak że czeka na przelew ode mnie :)
 4. Szanowni koledzy i koleżanki :icon_smile: zostałem prawdopodobnie oszukany przez niejakiego K. tak ma na fb nazwe. zamówiłem u niego z komisu zawieszenie FMa w kolorze różowym całość razem z kosztami wysyłki 38 zł. przelew poszedł, jednak od tej pory od sprzedającego żadnych informacji. mam cały adres itp. poradźcie co mam teraz z tym zrobić. może ktoś zna tego jegomościa i przemówi mu do rozsądku... wstawiam link do profilu na wmasg http://wmasg.pl/pl/profil/show/75895 Nie udostępniamy danych osobowych - nawet prawdopodobnie fikcyjnych. Szmeru
 5. odświeżam temat :) potrzebuje tylko sprężynki do zatrzasku bo sam zatrzask mam stalowy, taki byl stockowy ktos wie co moze pasować :)?
 6. Witam szanownych forumowiczów, jakie zawieszenie było by najlepsze do rk-02dla niskiej osoby, mam 172 wzrostu i boję się że replika może tarzać się lufą po ziemi. Jakie zawieszenie będzie najwygodniejsze i najpraktyczniejsze przy moim wzroście :)?
×
×
 • Create New...