Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pasijoko

Użytkownik
 • Content Count

  0
 • Joined

 • Last visited

 1. Przeglądam też mk18. Nie zauważyłam żeby były lżejsze od 16 czy 17. Ale tak jak pisałam wcześniej - już do mnie dotarło, że cudów nie ma :) Jak chcę dobrą replikę emki używanej przez tę jednostkę, to muszę dźwigać. Siedzę parę godzin dziennie nad obmyślaniem co kupić, żeby to było spójne, funkcjonalne, dobre jakościowo i w charaketrze Seals. Najchętniej to bym przelała kasę Mikołajowi i znalazła wszystko 24 po choinką ;)
 2. Faktycznie sprawdzałam ciuchy helikona, w większości zaczynają się od "s" i jest to za duże. Wisieć trochę może, ale tutaj to wiatr by hulał w środku na prawo i lewo ;). Sprawdzę to co mi radzisz. Dzięki. Jezus Maria! 5 KG ;) Co ty tam masz oprócz optyki? Jakiś duży granatnik? ;) MP5K z kolbą od emki wygląda fajnie. Właśnie sobie sprawdziłam. RIS pewnie dokupiłeś. Twoja kobieta ma tam zamontowany kolimator? Ile to waży łącznie? Nie podoba mi się MP7. Jak już pistolet maszynowy to MP5k z kolbą od emki właśnie, żeby dawało mi wrażenie, że trzymam karabin ;)
 3. Obejrzałam wszystkie linki i przeanalizowałam sugestie. Niektóre propozycje są ciekawe, ale nie są na wyposażeniu sealsów, a mi w dalszej kolejności marzy się drużyna wzorująca się właśnie na nich. Śledząc ten temat dotarło do mnie, że nie ma cudów i nie będzie leciutkiej, a jednocześnie wiernej i dobrej repliki mk16/mk17 czy ewentualnie odmian M4. Jak chcę taką mieć, a chcę bardzo, to muszę popracować nad siłą rąk, kondycją i tyle. Nie przeskoczymy tego. Nie wiem czego oczekiwałam. Słowo replika oznacza jak najwierniejsze odwzorowanie oryginału, a ja liczyłam na 2,3 kg SCAR, bo drobince się asg zachciało ;) Drobinka musi porządnie poćwiczyć. Pozdrawiam.
 4. Już po bieganiu w lesie z mk17. Było ciężko, ale tragedii nie było ;) Szczególnie pomogła lekcja prawidłowego trzymania, postawy, pracy nóg. Wrażenia niesamowite. Kupię jednak te wymarzone M w zestawie z hantelkami ;);). Będę miała motywację do pracy nad siłą :) Znalazłam tu na forum podpięty temat o emkach, więc biorę się za czytanie. W każdym razie dziękuję za wszystkie sugestie. Niewykluczone, że kupię drugą leciutką replikę choć już nie za taki budżet.
 5. Bardzo dziękuję za wszystkie posty i propozycje. Oglądałam w internecie wszystkie proponowane przez Was bronie. Przy okazji poznałam coś nowego prócz wyposażenia sealsów. SG 553 prezentuje się bardzo fajnie, waga replik też jest przyzwoita koło 2800. Kumpel pozbierał parę replik od kolegów - od dwukilogramowych (jak ktoś tu ładnie napisał) "plasticzurów" przez 2500, 2800 aż po przepiękne mk17 3700 z kolimatorem :) Za godzinę jedziemy biegać z tym po lesie. O samo bieganie się nie boję, bo kondycyjnie było u mnie zawsze dobrze, zobaczymy jak z utrzymaniem tego wszystkiego dłużej w pozycji strzeleckiej. Wiem wiem, uparłam się na tych sealsów i M, ale mi chodzi przede wszystkim o klimat :) Jakbym chciała się brzydko mówiąc napier... to patrzyłabym tylko na wagę i fps - żeby jak najwięcej pobiegać i wystrzelać, a mi nie o to chodzi :) Także trzymajcie kciuki za moje umięśnione;) łapki. Co do stroju - faktycznie chyba skończy się na krawcu. Pozdrawiam serdecznie.
 6. Nie mam nic przeciwko. Jak będzie tam marpat xs to może być nawet z błota, upiorę sobie ;);):) Hehe korpusy z tworzywa. I tak to jest z tymi babami, żądają niemożliwego : chciałyby "lekkie full metal" ;) Sprawdzę wszystkie sugestie. Póki co wygląda mi na to : zwiększyć siłownię z raz w tygodniu do czterech razy, suplementy na kości i hantelki :) i piękny 3,5 kilowy SCAR za parę miesięcy ;) Dziękuję za cynk z P90. Wygląd mi odpowiada. Uchwyt zdaje się być wygodny. Jutro poszukam replik.
 7. Widziałam jedną replikę MP5, ważyła 3200. To jest za dużo. Nie ukrywam, że marzy mi się jednak długa lufa :) i karabin, a nie pistolet maszynowy. Ale ok może być już replika pistoletu maszynowego, ale do 2700 max. Przeżyję także, że nie jest na wyposażeniu seals. Wiem, że to dość specyficzny problem, ale ja się zajadę z czymś ciężkim. ;)
 8. Dzień dobry wojownicy :) Od jakiegoś czasu poważnie przymierzam się do rozpoczęcia przygody z ASG. Bardzo dużo czytam, przeglądam setki stron ze sprzętem. Dziś zafundowałam sobie wraz z wujkiem google lekcję na temat kamuflażu, tak od kuchni, uwzględniając zasady optyki, bo główne rodzaje znałam już wcześniej. Potem zaczęłam "chodzić" po sklepach i narosła we mnie frustracja. Czy ja w ogóle mam szanse znaleźć coś innego na 163 cm i 48 kg żywej wagi niż wz 93? Na przyķład marpat? Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ;) Ale powiedzmy, że to nie jest sprawa najwyższej wagi. Teraz pytanie o replikę karabinu szturmowego. Przejrzałam mnóstwo stron z replikami. Wcześniej chciałam replikę jednego z paru konkretnych modeli ze względu na bzika na punkcie Navy Seals. Natomiast po wizycie w sklepie i uniesieniu paru replik do pozycji strzeleckiej - chcę przede wszystkim żeby była lekka ;) Oczywiście oglądając replikę czytam specyfikację i widzę wagę, ale nie mogę kierować się tylko tym, bo na co mi lekki badziew. Mamy więc dwie zmienne : JAKOŚĆ i WAGA. Przy mojej budowie i grubości nadgarstka nawet te 700 gram robi różnicę. Budżet do 2000 zł. Elektryk. Pozdrawiam serdecznie.
×
×
 • Create New...