Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Psychoman

Użytkownik
 • Content Count

  0
 • Joined

 • Last visited

 1. No okej, bo po prostu chciałem jedną wysyłką z TG.
 2. Dobra, to nie brać żadnych innych kulek niż od G&G ?
 3. Hm.. na Taiwangun'ie są jedynie Guarder'y :/
 4. Czy kulki Guardera 0.20g będą do niej dobre, czy może P&J Premium?
 5. Dzisiaj zamawiam, jestem przekonany że będzie wszystko okej, z góry dziękuje za wskazówki.
 6. Czyli śmiało G36 od JG mogę brać A jak Dragon Guns wypada?
 7. Mam blisko siebie G36 od JG za dobrą cene używaną, więc mogę pojechać obejrzeć i na co mam patrzeć ? na pewno czy nie ma pęknięć i czy strzela bez problemów... a jakieś plomby czy coś ?
 8. No 400 fps to nie jest jakoś słabo chyba nie? I ogólnie rozumiem co napisałeś, ale zawsze zębatki czy inne tam części od razu się nie zepsują, a można je wymienić tak? Czyli z tego co widzę do 500 zł nie ma co M-ki szukać? Czyli zostaje Cyma28 albo G36 od JG. A wracając do używek... to może z tutejszego komisu mógłbym coś kupić? W końcu chyba większe zaufanie niż np. Allegro
 9. a powiedzcie mi, dlaczego ludzie odradzają niektóre repliki... co się z nimi dzieje? co prawda nigdy nie miałem swojej repliki, ale no co może się w niej psuć, nie mam zamiaru nią rzucać szarpać czy cokolwiek... jak na razie chcę tylko do strzelania do celu, nauczenia się podstaw itd. Hmm... dołożyć, nie chciałbym :/ A "używki" ?
 10. Witam, chciałbym was zapytać co sądzicie o karabinku SRT-25 ? Ponieważ podoba mi się z wyglądu, a chciałbym coś kupić na początek :)
 11. Hmm... średnio mi się MP5-ki podobają :/ Jeśli chodzi o 028, to plastik mi nie przeszkadza. A mówiąc o używkach to właśnie nad tym myślałem i znalazłem CM.028A w dobrej cenie, ale napisałem do sprzedawcy w jakim jest stanie, czy coś było w niej wymieniane, grzebane itd, i jaki ma przebieg.
 12. Przepraszam za te błędy, ale coś mi słownik szwankował... a na telefonie nie widzę opcji edycji posta, wiec poprawię tutaj: Po napisaniu tematu, widziałem na forach, że dużo ludzi mówi o Cymie 28. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 13. Tak ochronę posiadam, chodzi tylko o replikę. Pp napisaniu tematu, widziałem dużołnierzy ludzi mówi o Cymie 28.
×
×
 • Create New...