Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

george

Użytkownik
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

 1. george

  Vest.pl

  Nie, nie Magnum Classic tylko Starforce Combat HI. Dość późno odpowiadam ale wcześniej nie było okazji. Pozdrawiam
 2. george

  Vest.pl

  Ostatnio zamówiłem mundur DPM i buty taktyczne. paczkę otrzymałem po kilku dniach. Z mundurem wszystko OK ale buty okazały się za duże o kilka numerów pomimo wcześniejszych zapewnień, że taki rozmiar będzie odpowiedni. Zadzwoniłem do nich, powiedziałem w czym problem. Pani, z którą rozmawiałem przeprosiła za powstałe niedopatrzenie i poprosiła żeby przysłać te buty z powrotem do wymiany na inny rozmiar lub zwrot pieniędzy. Wybrałem tą drugą opcję i bez problemu otrzymałem całą wartość pieniężną za buty. Tak więc plus ode mnie za przyznanie się do błędu.
 3. Czy czymś różni się ta http://www.asg.com.pl/product_info.php?cPa...products_id=111 lufa od tej: http://asgshop.pl/produkt.php?id=439 oprucz ceny ??
 4. Jednak najbardziej przekonała mnie systema. Ostatnio o niej czytałem i wychodzi że z tych tańszych luf jest najlepsza. Dzięki za posty w tej sprawie :uśmiech:
 5. Dokładnie :-F Niestety nie mam tyle kasy by sobie zafundować coś powyrzej 150 zł :cry:
 6. ciekawe czy naprawde są dobre. Narazie najwięcej dobrego czytałem o systemie
 7. Tak racja deep fire jest najtańsza z tych 3 luf, chyba jednak weznę deep-a. Dzieki za odp :uśmiech:
 8. Witam, mam zamiar wymienić lufe stockową na preclufe w Ak-47 i zastanawiam się między 6.04 mm Classic Army a 6.04mm Systemy. Jak myślicie, która będzie lepsza?? Ma ktoś z was jakąś z tych luf? Jakie mają wady i zalety?
×
×
 • Create New...