Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PrajsPL

Użytkownik
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. PrajsPL

  VFC GBB

  O części pisz bezpośrednio do VFC.
 2. Podłączę się odnośnie dyszy poseidona. Mam u siebie zero anti ice i dysza chyba jest za długa bo BCG blokuje "otwieranie" po wybiciu pina. Mieliście taki problem? Wydaje się wystawać o 1 mm za dużo.
 3. Używka, gumka stock, wcześniej chodziło jak w zegarku. Zamówiłem dyszę ZERO 1 Anti Ice i zobaczymy czy to zadziała.
 4. Zauważyłem, że część nr 59 (klik) była odgięta do góry, myślałem że to jest przyczyną i po wyprostowaniu dalej to samo. Więc tak, dysza chowa się bez problemu gdy zamek jest zablokowany na bolt chatchu, w innym wypadku dysza ma wyraźne opory w powrocie oraz gdy końcówka zamka zaczyna wchodzić nad gniazdo maga, problemy w dyszą tak jakby ustępują i również wraca bez problemu. Największe trudności dysza ma gdy zamek jest nad trigger boxem, wtedy dysza delikatnie blokuje się 2 cm przed zamkiem.
 5. Podczas wyciągania dyszy, zauważyłem że nie wychodzi ona gładko, tylko blokuje się przy końcu i trzeba użyć sporo siły żeby wyciągnąć, może być to? Bo oring i sprężyna jest okej. Przypomniało mi się że ostatnio podczas czyszczenia zamek mi spadł z biurka...
 6. Prawdopodobnie sprężyna, są gdzieś do dostania? Czy z dyszą od poseidona są w zestawie?
 7. Cześć, mam problem ze swoją hk od we gbb. Mianowicie dysza nie cofa się razem z zamkiem a zostaje w tyle. Czasami mniej a czasami dalej. Kulki ledwo wylatują z lufy, a czasami wcale. Na prawej połówce komory widać brak farby czyli dysza zbyt mocno(?) przylega do niej. Wina dyszy czy komory? I jaka komora pasuje do hk?
 8. Jakiego koli używacie? Moja kopia eosia niestety się wyłącza przy strzelaniu :p
 9. Cześć ;) Nie chce się ktoś wymienić za body? Ja daję HK 416 z biciami a szukam emkowego. Ktoś chętny? :)
 10. Jeśli elektronika to zainteresuj się lombardami ;)
×
×
 • Create New...