Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Barbarzyn

Użytkownik
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Witam i przepraszam za moje forumowe upośledzenie , nie potrafię wrzucić tutaj zdjęcia(no chyba że się nie da) natomiast problem mam taki że strzelałem sobie z glocka w automacie , strzelam trzeci magazynek następuje syfon. Czekam aż klamka się ogrzeje , ładuję ponownie. Pociągam za spust i nic. Nie stawia żadnego oporu po prostu że tak powiem opada. Po zdjęciu zamka i pociąganiu za spust widzę że młoteczek w środku nie reaguje. Patrząc na mechanizm doszedłem do wniosku że spust odłączył się od tego młoteczka , i pytanie teraz co zrobić? Poleci ktoś jakiś serwis , sprzedaż na części czy może o
  2. Otóż upuściłem nieszczęśliwie magazynek i ułamał się plastik który trzyma kulkę. przeglądałem trochę w internecie ale nigdy nie sprowadzałem nic zza granicy i widziałem też dużo out of stock. Proszę o pomoc w znalezieniu tej części , według instrukcji jest to część 62. Posiadam glocka 18c gen4 od we , wyczytałem że ma on trochę słabych części które pękają po czasie szczególnie jak się strzela w trybie auto , gdyby były w tym samym sklepie to wziąłbym na zapas.
  3. http://www.diamanco....0f-cf4812289bcf Mam szansę kupić (podobno) tę replikę za około 450zł , niby nówka nieużywana tylko testowana czy działa. Proszę o opinie i odpowiedz czy ta replika rzeczywiście jest taka droga jak na zagranicznych stronach (od 180$ do 250 euro) Znalazłem również wersję zwykłą na specshopie: http://www.specshop....oducts_id=12396 tylko też nie jestem pewien czy to ta replika.
×
×
  • Create New...