Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

predarcio

Użytkownik
 • Content Count

  49
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. predarcio

  FC VAL.

  Witam, w vintku do wymiany została mi tylko komora i dysza (stock, dają radę ale ograniczają potencjał wintka). Jakiś sprawdzony set macie co kupić?
 2. predarcio

  FC VAL.

  Bardziej chodzi że nie mam niczego z selektora :v mam samo "skrzydełko" ale mechanizmui już nie
 3. predarcio

  FC VAL.

  Lufa 455mm się zmieści w tej maszynie, gearbox złożony jutro zobaczę osiągi. Wsadzona m130 z GG. Pytanie czy ktoś nie miałby na zbyciu selektora ognia do vintoreza? Nigdzie nie ma :/ na tanich militariach niedostępny jest.
 4. predarcio

  FC VAL.

  Przy okazji też zmierzę to podam dokładną długość
 5. predarcio

  FC VAL.

  Jutro montuję m130, zobaczymy osiągi na 350mm 6.01
 6. predarcio

  FC VAL.

  Jedyny ból to lufa. Mam promyka 509 mm ale za długi więc będę musiał kupować nowa lufę :/ pytanie czy 455 będzie wystawac z tłumika? Zmierzyć mogę dopiero pojutrze a chciałbym już się rozeznać w cenach i wiedzieć czego szukać
 7. predarcio

  FC VAL.

  Sprawdzane dziś było. Wypluł 380 FPS i jakimś cudem ciągnie 0.36 pod 80m (mierzone taśma). Wsadzę tam m130, dobre sorbo i się zobaczy jak będzie działać :D
 8. predarcio

  FC VAL.

  Z chęcią zrobiłbym go pod 500 fps, ale boje się o szkielet. Czy wytrzyma takie sp130? Nie ma zamienników więc mam lekki opór.
 9. predarcio

  FC VAL.

  Cylinder to typ 2 a lufa ma 350mm. W sobote będziemy mierzyć ile ma fps, powinen dawać coś koło 400. Jeśli chodzi o pneumatyke to ma jest prawie strzykawka,prawie ponieważ na dyszy lekko puszcza ale jak na dorabiany popychacz to nienarzekam.
 10. predarcio

  FC VAL.

  Repliczka hula aż miło. Wsadzona została m120, nie wiem ile generuje FPS mój vss (ten sam set tj sprężyna-tłok-cylinder-dysza w ak dawał 370 fps XD) ale z 0.43 nie ma problemu by pociągnąc je na 81 m (mierzone taśmą) 0.36 (czarne niestety) uderzały w poziom klaty płutno 1mx1m, tera została jeszcze wsadzona "półprecka" 6.01 od arcturusa to się zobaczy jakie tera będzie miało osiągi. Gumka hu to stary z dobrej serii zielony GG na flata przerobiona.
 11. predarcio

  FC VAL.

  Dobra przypiłowane, sklejone. Poskładam GB i zobaczę czy ma to prawo bytu
 12. predarcio

  FC VAL.

  Napisałem że "nie będzie już TAK dobrze trzymało" chodziło że jak stockowa listwa. Co do drygu to nie mam problemu juz wiele rzeczy przerabiałem więc podejmę się próby, mam pare listw z v3 więc wsio do roboty. Pytalem na GF czy posiadaja i niestety nikt nie posiada a na internecie cichutko :v.
 13. predarcio

  FC VAL.

  Tylko że to nie będzie już dyszy tak dobrze trzymało, no chyba że dysze na klej wsadzić w popychacz.
 14. predarcio

  FC VAL.

  Właśnie nie skrócenie, a obniżenie tego co trzyma dysze o 5mm około :/
 15. predarcio

  FC VAL.

  Oraz miałbym pytanie, nie mam listwy popychacza i nie mam pojęcia co robić. Gb pod wałka już posiadam ale co z listwą? :/
×
×
 • Create New...