Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jackson

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

 1. Jestem szczęśliwym posiadaczem G36C , jednak podczas eksploatacji straciłem śróbkę stabilizującą silnik na spodzie chwytu. Niby nic - giwera strzela jak strzelała, ale poważnie obawiam się, że może to być przyczyną problemów w przyszłości. Napiszcie proszę gdzie zdobyć taką śróbę, ewentualnie jak zabezpieczyć sinik... Brakuje mi też śróbki mocującej szynę ris - gdzie je dostać? Pomóżcie dobrzy ludzie!
 2. Wielkie dzięki Piok! Ta giwerka jast poprostu piękna... A po twojej opinii zamykam oczy i kupuje! Zastanawiam się tylko nad możliwościami zakupu elementów mogacych zwiększyć prędkość wylotową. Czy takie rzeczy są dostepne na naszyn rynku?
 3. Witam! Chciałem poznać Wasze opinie o tej giwerce. Wykonanie, niezawodność, osiągi, stosunek ceny do jakości.... Do tej pory niewiele pojawiło sie na jego temat. Wygląda dobrze, jednak czy warto kupić za te cenę?
 4. A precyzyjna lufa o zwiększonej długości, zakamuflowana we wnetrzu tłumika? Próbował ktoś?
 5. Ten element przedłużający lufę musi być dokręcany.... Jeśli byłby dostepny na rynku, to znacznie poprawiłby celność M11 - co w połączeniu z 320 fts budziłoby respekt u każdego posiadacza AEG :D . Do tego dodajmy zawór o większej przepustowości, silniejszą sprężynę i .... :D mamy broń główną o przyzwoitych parametrach.
 6. Czy ktoś z maniaków może coś wie o istnieniu i możliwościach nabycia dokręcanej lufu do Ingrama KSC? W katalogu KSC jest zdjęcie takiego ustrojstwa, które nakręca się jak tłumik. Niestety nie mam zdjęcia, ale takie coś ma w łapkach maskotka-logo "Firearms". Będę wdzięczny za pomoc.
×
×
 • Create New...