Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

cramlorth

Użytkownik
 • Content Count

  92
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ZAWARTOŚĆ PUDEŁKA I RECENZJA MOJA PRYWATNA REPLIKI UTR 556 OD DOUBLE EAGLE!
 2. RELACJA Z MIXU CQB W MIEJSCOWOŚCI SABINKA - NAGRANE NOWYM GOPRO 10
 3. To już przedostatnia część z mojej strony. Zapraszam do oglądania.
 4. Zapraszam i polecam :D kolejne godziny gry z misji afganistan 9 rota ujęte w 10 minutach filmu. Do końca zostały jeszcze 3 filmy. Zachęcam do subka :)
 5. Kolejna 4 część, zapraszam do oglądania i subskrybcji :)
 6. Nowy odcinek 3 zapraszam do oglądania i subskrybcji kanału dla zainteresowanych filmami o ASG :)
 7. Siema, zapraszam do mojej relacji z ostatnio rozgrywanej Misji Afganistan 9rota na WarGames. Nagrywane kamerką frontową, nie ma tu typowego fragowania :) 9999
 8. Siemanko, kolejny film na moim kanale, tym razem ze strzelanki :) Zapraszam i polecam !
 9. Tak kupiłem z tej strony dokładnie. Drogo i nie drogo dla porównania maxx kosztuje dość podobnie. I mnie również zawsze drażniło to, że w Arkach mkach osiowanie jest dość proste w kałachach trudniej to osiągnąć, osobiście właśnie przez ten fakt nie przepadam z "ak" w ASG. 340 zł zapłaciłem, wysyłka 18E i tu można zamówić więcej sztuk znaleźć chętnych i zaoszczędzić, dhl i przesyłka była na drugi dzień :D Czy można dostać taniej? nie wiem chyba nie bardzo. Na pewno warto.
 10. Może komuś się spodoba. Na kanale są też dwie moje własne recenzje repliki od DE, a niedługo pojawi się też porównanie 906 z 904 od DE. Kanał dopiero się rozwija więc zapraszam do wsparcia w postaci subka.
 11. Siema, kolejny film na moim kanale tym razem rozbieramy double eagla i oglądamy co tam w środku się kryje po 5 strzelankach. Zostaw subka jeśli tonie problem, a jeśli aktywność będzie w miarę spoko to filmy będą regularne. Pozdrawiam :)
×
×
 • Create New...