Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

aragac

Użytkownik
 • Content Count

  0
 • Joined

 • Last visited

 1. Dobra, dzięki wszystkim za rady :) Temat można zamknąć.
 2. Zapamiętam :D W poprzednich poście kiedy napisałem, że wolę coś z imitacją drewna to miałem na myśli, że coś na czym będzie drewno/imitacja bo na np pewnym modelu od boyi (chyba rk-02) jest zamiast tego drewna pomalowane na czarno.
 3. To znaczy tak - na początku to kupimy to co będziemy mogli, i z czasem po prostu wymieniać sprzęt - a kałaszek mimo wszystko musi być bo chodzi głównie o ten region Karabachski, gdzie tam to właśnie z kałasznikowów najwięcej się korzysta jak i w całej Armenii.
 4. Sęk w tym, że chcę coś raczej z imitacją drewna (ale nie te od rk gdzie magazynek jest jaki jest) a kolba najlepiej składana :/
 5. To tak, wracam z kolejnym pytaniem. Naczytałem się co prawda trochę o Spartacach ale byłem ostatnio w sklepie militaria (mam w swoim mieście sklep stacjonarny) i szukałem repliki. Natknąłem się na Spartaca 22 (Srt-22) i pomimo tych wszystkich opinii jaki to on nietrwały jest i w ogóle był bardzo dobrze spasowany i sprawiał wrażenie solidnego. Niestety w internecie za dużo o nim nie ma i pytanie do was - opłaca się zaryzykować i go kupić?
 6. To znaczy, mam zamiar kupować od razu wyposażenie tego wojska które będę chciał rekonstruować i z czasem polepszać sprzęt. Co masz na myśli mówiąc "reszta"?
 7. Narazie to się uzbrajamy i staramy się o oryginalne mundury, kupujemy repliki, a jak to się rozwinie zobaczymy z czasem :) Czyli co, te gogle będą okej? I jak z tym glockiem, da radę coś znaleźć?
 8. Patrzę na militarii bo mam tuż pod nosem :p a grupa będzie raczej nietypowa bo rekonstrukcja działań wojennych Armenii, przede wszystkim regionu Karabachskiego.
 9. Poszukałem jeszcze trochę i znalazłem te bolle, mają klasę B i dobre opinie, jak myślicie, będą okej? https://www.militaria.pl/bolle/gogle_ochronne_bolle_balistic_clear_pc_as_af_x90psi_p26974.xml?cat=1839
 10. Cześć, w tym roku będę się zabierał za zakup całego sprzętu do ASG, od razu kupuje cały ekwipunek bo wiem, że mi się spodoba (strzelałem się już, mam ekipę i najprawdopodobniej będziemy później zakładać grupę rekonstrukcyjną), chcę kupić AK od Cymy (028) i zastanawiam się nad ochroną oczu, chce gogle, bo myślę, że będą bezpieczniejsze, ale nie moge znaleźć niczego w przystępnej cenie z klasą B, chcę B bo dopiero przy nich będę czuł się bezpiecznie :icon_razz: Macie jakieś propozycje? Mundur przyleci do mnie w wakacje i jest już opłacony więc o to się nie martwię. Maska to będzie zwykły stalker
×
×
 • Create New...