Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mz1991

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

 1. No tak ale oprócz tego, że kulki nie podaje magazynek to dziwne jest to, iż po tych pierwszych kilku strzałach w magazynku jest mało gazu. Wydaje mi sie (podkreślam że może mi sie tylko wydawać) że spada ciśnienie. A czemu precrurka nie pomoże? Jakbym dał dłuższą i ukrył w tłumiku?
 2. Witam. Mam mały problem. Otóż mój Glock 23 (KJW) dziwnie sie zachowuje. Pierwsza kulka leci ok, druga też. Za to trzeciej już sam nie "pobiera". Mimo iż zamek odskakuje do tyłu kulka nie wchodzi do lufy czy gdzie tam ma wejść:P. Po ręcznym odciągnięciu zamka kulka leci normalnie. Tak samo dzieje się z następnymi 2 - 3 kulkami. Potem ciśnienie gazu spada i nie da sie w ogóle strzelać. Gdy ściągnąłem zamek zauwazyłem małe pęknięcie na uszczelce która łączy magazynek z lufą (tej uszczelce w lufie). Myślicie, że to to pękniecie będzie powodem nie pobierania kulek i straty energii? Proszę o konkret
 3. mz1991

  SL8 BE

  Sory ale nie mogłem edytować posta. Jeszcze 1 pytanie. Czy da sie do tego zamontować lunetę?
 4. mz1991

  SL8 BE

  No ok. Precrurę chciałem 650mm. A gumkę jaką? A no i jakbym zamówił to w zbrojowni w poniedziałek to na kiedy dojdzie?
 5. mz1991

  SL8 BE

  No ok. Ale powiedzmy tak. Mam na razie 600zł na całość czyli karabinek + tuning. Więc co jako pierwsze wymienić. Dalszy ciąg tuningu zrobię w czerwcu.
 6. mz1991

  SL8 BE

  Hej. Mam pytanie odnośnie tuningu SL8 firmy Both Elephant (tą ze zbrojowni z metalowym GB). Od razu mówię, że jestem nowicjuszem w ASG. Po pierwsze jaką sprężynę i lufę byście polecali. Proszę o linki. I po drugie ile FPS mogę rzez taki tuning wyciągnąć? Z góry dzięki:)
×
×
 • Create New...