Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

hiena

Użytkownik
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

 1. I o to chodziło - w trakcie urodziła się Wam odpowiedź: będzie za mało zębów tłoka w stosunku do zębów zębatki i zęby tłokowe uderzałyby w głowicę lub wogóle nie łapałyby tłoka. Czyli się nie da tak zrobić. A przyczyna zerwanych zębów jest dobrze znana (dwa odrębne przypadki, rózne repliki ale wszystko wyjaśnione). Dzieki.
 2. Mam pytanie z gatunku co by było gdyby a nie do końca chcę to na sobie testować. Mam dwa tłoki w których urwało pierwszy ząb. Co by było gdyby odciąć ten fragment tłoka z urwanym zębem i taki tłok wsadzić go gearboxa? Tłok byłby nieco krótszy, pierwszy ząb jest zwykle nieco grubszy/mocniejszy, ok. Ale czy grozi to czymś poważniejszym poza zapewne szybszym zerwaniem pierwszego zęba ponownie?
 3. Genialne! Wybawicielu! Czemu na to sam nie wpadłem? Tak, to był dystanser! Oczywiście teraz uwidoczniły się w całej okazałości problemy ze szczelnością. Ale będę walczył. Dlaczego komora JG? Bo była najtańsza. Mam dwie repliki ICS. W jednej pękł hop up i nie chcę sprowadzać hopka ze Stanów (w Polsce ktoś je oferuje? tak żeby były, a nie w dostawie?). A teraz to już w sumie chcę dopasować inną komorę dla sztuki bo opór tej materii mnie zadziwia. Poza tym nie mam uprzedzeń do chińskich produktów. Przeszedłem przez repliki G&G G&P ICS Well CYMA Boyi ACM:-) Jedynie Cyma była bez zarzut
 4. Jeśli było to proszę o linka do tematu. Zamieniłem oryginalną komorę hop up ICS na komorę JG. Dokonałem oczywistych modyfikacji (zeszlifowanie ramienia dociskającego dystanser (w przeciwnym przypadku ramię jest cały czas dociskane i kulka jest podkręcana), dokleiłem około 2-3 mm rurki w miejscu gdzie wlatują kulki z magazynka (żeby w ogóle wypadały z magazynka). Wszystko fajnie tylko kulki są albo podkręcane w kosmos albo w ogóle. Minimalny ruch kółkiem i w niebo, delikatne cofnięcie - kulki lecą w ziemię. Dlaczego??? Z problemów innych które dostrzegłem to ruch komory - trzeba dołożyć o
 5. Hey. To jest nas co najmniej dwóch. Niosę sobie replikę na plecach a tu bach mam dwie repliki:-) Niestety to tylko dwie połówki:-( Jeśli przyjrzeć się konstrukcji dolnej części body na której tylnym fragmencie wisi cała kolba to plastik nie ma tu żadnych szans i to się musi zdarzyć prędzej czy później. Madonion będzie miał zbyt na dolne body:-) A ICS ogromnego minusa za naciąganie klientów. W USA to by wymienili i przeprosili a u nas trzeba by w sądzie udowadniać że nie uderzyłeś w drzewo, nie przewróciłeś się na replikę itp. Czyli ja już zamówiłem. Teraz mnie już tylko martwi czy dolne metalo
 6. Rzecz się tyczy M4A1 ICS w wersji ekonomicznej. Unikać go za wszelką cenę!!! Post ten zniknie w setkach innych a szkoda bo komuś mógłby się przydać. Moja przygoda z ICS: Dziś na strzelance (pierwszej z nowa repliką) odłamała się kolba. Złamana replika wkurzyła mnie o tyle, że miało być tanio a wyjdzie drogo. ICS wypuścił chłam który łamie się od noszenia!!! na plecach (widok mojej miny gdy idąc zobaczyłem dwie repliki (na pasku po obu stronach szyi) bezcenny. Tyle że to oczywiście były dwie połówki tej samej repliki. Ale to przecież tylko ciąg dalszy tego co działo się po przyjściu repliki.
 7. hiena

  Airsoftxtreme.pl

  Finał historii: Kasę wpłaciłem 08.04.09 czyli dokładnie 4 m-ce wcześniej. Otrzymałem paczkę 08.08.09. Nadana została 05.08.09. Policja interweniowała 06.08.09. Czyli przed interwencją w mojej sprawie paczkę wysłali. Czy były interwencje w innych sprawach i moja paczka załapała się na ogólne rozwiązywanie zaległości - nie wiem. Zdania na temat sklepu i tak nie cofnę - 4 miesiące czekania, mnóstwo telefonów, kilka maili, złożona reklamacja, dwie wizyty osobiste i wreszcie zgłoszenie na policję to chyba dosyć by tak czy siak omijać sklep szerokim łukiem.
 8. hiena

  Airsoftxtreme.pl

  Powtarzam dla zainteresowanych: Jeśli ktoś chce działający numer do tego "sklapu" niech pisze na radetzkyx@wp.pl - chętnie podam. Poza tym ZŁOŻYŁEM zgłoszenie na policję. Jeśli ktoś chce podać swoje dane i włączyć do tej spawy to prosze na ten sam mail. A jeśli ktoś już był na policji też niech się odezwie - wartoby połączyć zgłoszenia.
 9. hiena

  Airsoftxtreme.pl

  zdobyłem numer telefonu do tych sk....... który działa. Publicznie pewnie nie mogę go podać bo cośtam cośtam (a oczywiście oni w pełni oficjalnie i publicznie mogą klientów oszukiwać-eh szkoda słów, wszyscy umywają ręce) Jeśli ktoś chce ten numer niech pisze na radetzkyx@wp.pl - chętnie podam. Poza tym idę złożyć zgłoszenie na policję - jak to jest, że strona która oszukała wielu klientów wciąż działa?
 10. hiena

  Airsoftxtreme.pl

  To i ja się dołączę. Zamówienie i wpłata przed Wielkanocą. Paczki wciąż nie ma. Nie odpowiadają na maile, telefony itd. Jestem za granicą (jeszcze przez jakieś dwa miesiące) więc niech ktoś będący na miejscu zgłosi to na policję. Przecież ta strona wciąż działa i ludzie składają zamówienia i wpłacają kasę!
 11. Pasuje. Nawet się dolna linia magazynka ładnie komponuje z linią karabinu:-) Kulki podaje ładnie a i leży się w listowiu zdecydowanie niżej niż z długim magiem.
 12. Czy ten magazynek http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=1730 czyli mid-cap M16 Vietnam 110 od G&P będzie pasował do L85 A2 G&G Sprawa jest pilna bo zamówienie poszło a mnie po dokładnym obejrzeniu zdjęć naszły wątpliwości (tzn. tam gdzie jest wylot kulki u góry magazynka jest też sprężynka w takiej wypustce i ta wypustka na zdjęciu jest dłuższa niż w moim magu od eLki. Dzwoniłem do sklepu i mówili że chyba pasuje ale sprawdzić nie mogli bo eLek nie mają na stanie). Dzięki za ewentualne info.
 13. Dzięki za odzew. Panika wynikła stąd, że w mojej Cymie przy hop upie na zero kulka nie wypada a w eLce owszem. Tego się nie spodziewałem!!! Tak ma być? W ogóle przychylniej spojrzałem na swoją Cymę:-) BlzakoV: Faktycznie large wchodzi bez problemów. Tylko że large largowi nie równy (mogliby zacząć w sklepach podawać rozmiary akumulatorów to by nam wszystkim życie ułatwiło). Wchodzi ten od CYMY (od kompletu z AK 74). Inny large (mam SANYO) nie wejdzie. Ja mam tą przejściówkę z małego wtyku na duży i to nawet ładnie działa (no poza semi bo tu non stop coś chrupie).
 14. Kurna! Wyjąłem eLkę A2 G&G z pudła strzelam a tu nic. Kulki nie lecą. Po kilkunastu pustych strzałach padł strzał ale później było jeszcze gorzej. Kulki z lufy wypadają na semi tzn. czasem strzeli ale częściej nic - tylko przechylam lufę w dół i kulka wypada. Miał ktoś tak? Na auto wydaje się być ok. No i hop up ledwo podkręca kulki 0,25 po dokręceniu na maxa. Sprzęt jest świeży, może jeszcze zasmarowany ale trochę mnie to wszystko martwi. Używam baterii 8,4 i mam sprężynę 120.
 15. Trochę się wahałem bo podnoszenie tego tematu to trochę wywoływanie wilka z lasu. (wyobrażam sobie, że może zaowocować podniesieniem cen replik). A więc: sprzedawcy idąc za producentami udzielają rocznej gwarancji na AEG'i. Niektórzy, co mnie szczególnie zbulwersowało, nawet półrocznej (i to na G&P- dobrej jakości repliki). Niby mają takie prawo bo to ich dobrowolne zobowiązanie. Ale mamy przecież rękojmie - i to dwuletnią. Czy nie? Ktoś orientuje się w tym temacie? A idąc tym tropem - kupujemy AEG'a za 150 złotych i co wtedy? Też mamy dwuletnią rękojmię? Czy sprzedawca ma jakiś kr
×
×
 • Create New...