Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

TańszaKangurka

Użytkownik
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

 1. A jak wygląda to w drewnianych? Po prostu nie ma tych elementów? I przez to okładki się nie trzymają? I jak zdziałać z samym metalem?
 2. Coś takiego na metalu bym chciał osiągnąć
 3. Co do sygnatur bym kupił takie stemple jakie Janusze kupują do podrabiania bagnetów i tym podobnych, u mnie okładki powinny podejść po delikatnym podszlifowaniu miejsca gdzie wchodzi kapsuła CO2, chodzi o te plastiki w górnej części okładek?
 4. I oczywiście przy oknie wyrzutu łusek rocznik :D
 5. Dzięki za odpowiedź, co do okładek to raczej zmienię je na drewniane, metal chciałbym żeby wyglądał na starą stal, lub na pokryty oksydą czarno-błękitną lub szarą, ja mam dokładnie tą samą replikę, tylko w wersji 4,5mm, sygnatury chciałbym dobić na kolanku numer producenta, wszędzie numery, na górnym szkielecie przy lufie waffenamty, tak aby wyglądał jak oryginał :)
 6. Witam Przychodzę do Was z pewnym pytaniem w zakresie kosmetyki. Mianowicie chciałbym zmienić wygląd mojego Lugerka. Mam pomysł na dwa warianty i chciałbym wybrać jeden z nich : A) poprzecierana miejscami oksyda B) lepszy stan, ładna oksyda z połyskiem Teraz Lugerek jest pokryty czarną półmatową farbą która imituje oksydę, jednak chciałbym go poładnić Jak osiągnąć taki efekt na tej replice? Który wariant będzie łatwiej osiągnąć i który będzie się lepiej prezentować? Jak to wpłynie na gwarancję? I oczywiście czym ten efekt zyskać? Dodałbym też jakieś sygnatury Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc
 7. Repliki używać będę głównie z kolbą złożoną na cqb Jeszcze mam pytanie czy do cymy pasują magi od rk03?
 8. Wersji C brać nie chcę, planuję robić stylizację na WP druga połowa lat 90 (oczywiście jeśli plany wypalą),więc ta wersja odpada, próbować będę upodobniać cm028s na akms na tyle na ile się da. Poza tym ta wersja najbardziej mi się podoba. Zależy mi także na składanej kolbie.
 9. Hmm, w takim razie w którym sklepie lepiej kupić, zależy mi na szybkiej dostawie? Jeszcze chciałbym zapytać czy te kolby składane są rzeczywiście takiej okropnej jakości? Dałoby radę oryginalną wsadzić?
 10. Właśnie planowałem tam kupić ale rozmawiałem z osobami z którymi mamy iść właśnie na strzelankę i kilka z nich powiedziało żebym tam nie kupował ze względu na czas wysyłki i żebym kupił na militariach
 11. Kupować będę akurat wersję S która na militariach jest za 395 zł. W GF kupowałem ze dwa lata temu szynę do beretty i akurat szybko przyszła.
 12. Na gf nie kupuję, słyszałem od wielu osób że przesyłka może nawet 2 miesiące iść a poza tym ponoć często repliki uszkodzone przychodzą, znajomy kupił Vala Force Core na gf, jak przyszedł okazał się nieosiowy. Kupować będę na militaria.pl
 13. W takim razie, czy z tą cymką mogę wejść na cqb na hali killhouse? Ograniczenia mocy podane w ich regulaminie: 315-325 fps na kulkach 0,25 g 325-350 fps na kulkach 0,23 g 350-360 fps na kulkach 0,20 g
 14. Na filmiku z września 2015 na chrono wychodzi 355-358
×
×
 • Create New...