Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MaciekMac

Użytkownik
 • Content Count

  0
 • Joined

 • Last visited

 1. Właśnie przeczołgałem się koło 100m na pozycje najpierw by pozostać niezauważonym, niestety po zejściu z wzniesienia musiałbym się zderzyć z otwartą przestrzenią, gdzie jedynym schronieniem byłyby drzewa. A czołgać się na otwartej przestrzeni w tej sytuacji było jak wybryk samobójczy. :)
 2. Nie chodziło mi o aż tak bliskie podejście, raczej o to żeby móc prowadzić ogień na średnim/dalekim dystansie, a nie na granicy zasięgu. W praktyce widząc przed sobą otwartą przestrzeń i tylko drzewa pozwoliłyby się zbliżyć do wroga, stwierdziłem że nie jest to zbyt dobre rozwiązanie by skakać od jednego do drugiego bo i tak byłaby to nieskuteczna zasłona (w efekcie za długo leżałem na ziemi w jednej pozycji i i tak dostałem od wroga, który zaszedł mnie od pleców) i i tak byłbym narażony na trafienie. Może się jednak myliłem i czasem jest to jedyne mądre zagranie gdy niema innej alternatywy?
 3. Znam podręcznik Greya, już przeczytane te kilka stronic. :>
 4. Cześć, jako nowa osoba w airsofcie zastanawiam się, co wy bardziej zaawansowani gracze robicie by ustrzelić wroga. Jak wiadomo zasięg w airsofcie jest o wiele mniejszy niż ten, do którego jesteśmy przyzwyczajeni z filmów, gier komputerowych, czy zabawach na strzelnicach. Ja często o tym zapominam (ale myślę że nie tylko ja jeden początkujący), miotając kulki, które spadają niefortunnie od 1 do 5 metrów przed przeciwnikiem którego chce ustrzelić celując swoim EOTechem w górną część jego korpusu. Nie zawsze jest pomysł by dystans w lesie skrócić, więc może podzielicie się swoimi sposobami by zmniejszyć odległość między mną a wrogiem by móc skutecznie ustrzelić go jedną kulką, a nie wystraszyć tą, która spadnie 5m przed nim i zdradzić swoją pozycję. Problem ten zdarza mi się szczególnie w lesie przy zdobywaniu okopów które otaczają tylko drzewa, i na otwartych przestrzeniach (w tych dwóch przypadkach najczęściej). Oczywiście "Rambo" to też zawsze jakiś sposób, tylko wolałbym robić to troszkę bardziej "subtelnie". Pozdrawiam. :) (Jeżeli wybrałem zły dział, to proszę również o przeniesienie posta, z uwagi na to iż jest to mój pierwszy post nie wiedziałem też za bardzo, w którym dziale opublikowanie go będzie jak najtrafniejsze)
×
×
 • Create New...