Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

gawronino

Użytkownik
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 4. https://www.youtube.com/watch?v=teMnwaBp2v0 - Snow Wolf SW-020 najtańsza dostępna replika AUG - poprawiamy fabrykę ;)
 2. Cześć Panowie, po długiej przerwie (spowodowanej obciążeniem pracą i małymi rewolucjami) wracam do tematu, Zasady jak w pierwszym poście, termin zamówienia 21.04.2019/
 3. @Buniek92 - ostatnie filmy montowałem jeszcze kiedy YT był ledwie znany, do tego dopiero teraz kupiłem Vegasa z którym jestem obcykany ^^ Masz rację, kolejne materiały w postprodukcji będą miały "rozdziały", dodatkowe info znajdzie się w opisach. Postprodukcyjnie jest tutaj wiele do zrobienia, ale najpierw chciałbym wiedzieć czy temat "zażre" ;)
 4. 3. https://youtu.be/t7acEFuZakk - CYMA 0.28 - przegląd zerowy i 'biedatuning' cz. II i podsumowanie kosztów ;)
 5. Kilka filmów z życia "serwisanta-hobbysty" uzależnionego od kupowania (nie zawsze sprawnych, ale zawsze tanich) replik.... ;) 1. https://www.youtube.com/watch?v=ZO9dX2OW3rc - Replika za 50zł! G3 JG098 - część I G3 od JG kupione za 50zł jako niedziałająca replika. Za ten hajs żal było jej nie kupić ;) 2. https://www.youtube.com/watch?v=uMbRk81VSbQ - CYMA 0.28 - przegląd zerowy i 'biedatuning' cz. I Klasyk dla "początkujących", którzy nie chcą wydać zbyt wiele na pierwsza replikę. Ile da się z niej wyciągnąć przy minimalnych kosztach?:)
 6. Kolejne zamówienie planowane na 25.11.2018 Procedura: 1. Wysyłasz w wiadomości linki wraz z ilością sztuk, które chcesz nabyć. 2. Podaję Ci estymowaną cenę produktu i kosztów wysyłki (z CZ do PL i ode mnie do Ciebie). 3. Jeśli cena Ci przypasuje podajesz dane do faktury ProForma, która jest dla Ciebie zapewnieniem, że otrzymasz zamówiony towar, albo zwrot pieniędzy. 4. Opłacasz ProFormę, a ja zamawiam Towar. 5. Po otrzymaniu przesyłki od ASP przepakowuję i wysyłam ustaloną metodą wysyłki ;) Przykładowe ceny: BLS 0.25g 1 KG - 36zł BLS 0.25g 1 KG - 48zł BLS -.50g 1000szt - 70zł itd. ;)
 7. @Huba_lbn mam u nich konto B2B więc kupuję od nich po cenach hurtowych przez co często cena z dostawą wychodzi dalej niższa niż w PL. W teorii mam dostęp do wszystkiego co mają na stronie, ale zauważyłem że w ofercie B2B czasami brakuje części asortymentu (np. najcięższych kulek BLS i innych randomowych produktów) Wysokość rabatu waha się w zależności od tego co to jest i skąd pochodzi, rzecz jasna ich własne produkty maja największe upusty, a produkty które kupują od gunfire (tak ASP zaopatruje się w GF) wychodzą mniej korzystnie niż przy cenach hurtowych samego GF. Co do szybkości - zgadzam się, zaskoczyli mnie pozytywnie szybkością i jakością obsługi (jedna paczka przyszłą z 3 rozwalonymi paczkami BLS 0.32g - bez szemrania rozwiązali problem :) )
 8. Cześć, 11.11.2018 finalizuje zamówienie grupowe na airsoftpro.cz/en/ z uwagi na rabaty który u nich mam często udaje się wyrwać produkt znacząco taniej ;) W kwestii zamówienia mile widziane linki (co umożliwi mi podanie cen). Realizacja zamówienie zajmuje ASP zazwyczaj 3-4 dni (w PL jest zazwyczaj w środę lub czwartek). Pytania i linki proszę przsłać na PW lub kontakt [at] asgbox.pl
 9. Czyli wymiana zalacena tylko w przypadku braku szczelności, tak więc na razie odpuszczę temat komory ;)
 10. Widziałem gdzieś film na YT jak to zrobić, po przełożeniu widoczna byłą poprawa w stosunku do plastiku?
 11. Trochę wody upłynęło, ale dopiero teraz kupiłem "przechodzoną" cymkę po małym tuningu i do pełni szczęścia brakuje mi w niej zmienionej komory HU, bo plastikowa nie daje mi spokoju. SupremeLeader - czy komora od ProWin: https://www.militaria.pl/prowin/komora_hop-up_cnc_do_replik_tokyo_marui_p90_prw-08-010736_g_p65272.xml pasuje do cymkowej p90?
×
×
 • Create New...