Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

krobug

Użytkownik
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Biegałem dokładnie z rk01w jakieś 3 lata tylko w lesie i byłem zadowolony. Mocno odstawał zasięgiem czy skupieniem od droższych i porobionych replik, ale przy takim budżecie naprawdę nie miałem na co narzekać, zwłaszcza, że oprócz gumki, lufy i podkładkowania nie zrobiłem w nim nic. Teraz sporadycznie używam go w cqb ze słabszą sprężyną. Uwagi mam tylko i wyłącznie do znalu. Jeśli masz obawy co do długości repliki, to zawsze możesz wrzucić dłuższą lufę i kręcić większe zasięgi
 2. Jeśli już to poszukaj czy jest opcja full metal bez znalu, rk01 jest po części znalowe.
 3. Żadnej z tych specn nie znam, nie widziałem i się nie wypowiem
 4. Nie ma wielkiego wyboru jeśli chodzi o nówki, na tg jest przecena cm45 i nic lepszego nie znajdziesz. Pamiętaj, że do tego musisz kupić okulary i kulki, później batka i ładowarka. Jeśli rozważasz używki popatrz na giełdę lub najlepiej lokalne grupy asg i przestrzelaj to co ludzie oferują.
 5. Jeśli chodzi o ak, to w tym przedziale cenowym dużego wyboru nie masz, cyma lub doublebell. Lepsze opinie ma cyma, ale imo bierz co bardziej się podoba. Z wyższym budżetem można pomyśleć o arcturusach
 6. Zacznę od pytania, czy obecne parametry są niezadowalające? Jeśli nie zostaw to zauważalnego ich pogorszenia lub pierwszej awarii. Nie ma listy części, które idealnie pasują do takiej czy innej repliki. Nawet gdyby ktoś podał na tacy konkretny set, to i tak niestety jest szansa, że w twojej replice tak fajnie się to nie poskłada. Jeśli koniecznie chcesz coś robić na dzień dobry, to zacznij od podkładkowania gearboxa, to niemal zawsze jest do poprawy.
 7. Krytac>ics, no chyba że bardzo sobie cenisz dwudzielny gearbox i szybką podmianę setów. Ostatnio kilku znajomych nacięło się na repliki gg, w których nie było nawet rotacyjnej komory. Lekka żenada w replice z przedziału 1,5-2k. Buda dobra, ale środek do całkowitej wymiany, co najmniej jeden z nich nawet szkielet gb wymieniał. Identycznie jest z vfc, body zacne, ale w środku żałoba.
 8. W tym budżecie chyba tylko jg g36 i jest to całkiem przyjemna replika podatna na modyfikacje.
 9. Strzelanie do tarcz z replik asg nie daje wiele frajdy, celność jest kiepska. Tylko bardzo dobrze poskładane repliki mają zadowalającą powtarzalność, a to kosztuje niemało kasy. Co do pytania jak zawsze wszystko zależy od budżetu, niezależnie od finansów klamka na pierwszą replikę to kiepski pomysł.
 10. Rozglądaj się za wiatrówkami jeśli chcesz strzelać tylko do tarczy.
 11. Silnik i batka to podstawa dobrego rofa. Kompletnie nie znam się na tuningowaniu, ale wydaje mi się, że można coś jeszcze ugrać typem zębatek w gearboxie.
 12. Każdy asgej tak mówi, do czasu aż się zorientuje, że wsiąknął na dobre i te 5/10/15 metrów zasięgu jest warte wydania x kasy.
 13. Zbierać można w nieskończoność, tak samo ładować kasę w tanie g... Sam musisz ocenić jak długo i na co chciałbyś zbierać. W tym budżecie wszędzie polecają repliki de. Ta cymka jest dość dobrą bazą pod późniejsze tuningowanie, ale do wysokiej jakości wykonania trochę jej brakuje. Zadaj sobie pytanie czy chcesz mieć replikę z kompozytu, czy full metal i wtedy rozważ czy warto dozbierać te 200 czy 500 zł na coś z lepszym body, bo nawiasem mówiąc każda replika prędzej czy później będzie wymagała gruntownego remontu.
 14. Jak chcesz zwiększyć rofa to batka 11 i silnik typu high speed, a mosfet niezależnie od tego co chce się osiągnąć
 15. Kupiłeś batkę z małym tconnectem i tego standardu się trzymaj. Jeśli nie masz w cymoglocku takiej złączki, to musisz ją przelutować na to co podałeś w linku z rekruta.
×
×
 • Create New...