Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

krobug

Użytkownik
 • Content Count

  86
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Żadna klamka nie nadaje się na główną replikę. Nawet ludzie z klamkami hpa i bębnami odpuszczają, zwyczajnie karabinek jest wygodniejszy
 2. Może hopek za mocno skręcony, na dzień dobry rozkręć go na zero i zobacz efekt.
 3. Wygląda na typowy midcap syndrome, sprawdź na hicapie, jeśli strzela normalnie to jesteś w domu. Możesz też sprawdzić na midcapie załadowanym na dosłownie kilkanaście kulek, ale to też zależy od maga, niektóre mają naprawdę mocne sprężyny.
 4. Ja słyszałem, że kolega ma 23 cm i ze stockowej klamki strzela celnie na 70 metrów. Jakość wykończenia replik danego producenta w danym przedziale cenowym jest identyczna. Zdarzają się wady produkcyjne, jak i wypusty bez jakiegokolwiek qc, ale jak ktoś ma pecha, to już sam wiesz gdzie palca można złamać.
 5. De są dostępne chyba tylko na tajwanie. Bierz to co ci się podoba, bebechy we wszystkich będą w głównej mierze te same. Jeśli chodzi o de, to masz opcje z metalowym i kompozytowym body, dłuższe i krótsze, wedle potrzeb i uznania. Co do specny, to na gf regularnie są promocje, to lepsze, to gorsze. Chyba tylko na promkach opłaca się tam kupować.
 6. Za cm028 300 zł mógłbym najwięcej dać i nie jest to więcej warte. Stare asgejowskie porzekadło mówi jeśli gieta, to tylko od jg. O specnie się nie wypowiem, ale widzę, że była niedawno dużo tańsza i w tej cenie poniżej 400 zł śmiało bym wziął. Jeśli jesteś otwarty na inne opcje, to poszukaj double eagle. Za niewiele więcej masz polecaną przez wszystkich replikę, która strzela całkiem fajnie po wyjęciu z pudełka.
 7. Ani snajperka, ani pistolet nie jest dobrym wyborem na start. Snajperka jest bardziej dla doświadczonych graczy, pistolet jest tylko dodatkową repliką i bez przeróbki na hpa nie nadaje się na dłuższe rozgrywki.
 8. Równie dobrze może to być problem niskiej temperatury i obniżonej mocy gazu.
 9. Lufę czyści się po widocznym zabrudzeniu, ale niektórzy regularnie to robią co x czasu. Dużo zależy od używanych kulek, jedne są git, inne zostawiają sporo syfu. Co do samej techniki to trzeba ściągnąć komorę hopup żeby nie uszkodzić gumki. Na wycior nawijasz kawałek ręcznika papierowego lub papieru toaletowego i nasączasz go izopropanolem. Ważne jest by robić to w taki sposób, by nie zadrapać lufy od środka.
 10. Wycior dowolny, w sklepach dostępne za kilkanaście czy kilkadziesiąt złotych, co jest złodziejstwem. Przy metalowych wyciorach zalecam ostrożność, żeby nie porysować lufy od wewnątrz a przy plastikowych, żeby ich nie ułamać, chociaż to jest mniejszy problem do ogarnięcia.
 11. Wykonanie zewnętrzne specny i de będzie podobnej jakości. Ja bym wziął de, chociaż trzeba mieć na uwadze, że te mosfety nie są długowieczne. Co do używanej repliki to najpierw trzeba się zastanowić dlaczego mimo blisko 10 lat wystrzeliła tak mało kulek. Jeśli sprzedawca jest zaufany, to zdroworozsądkowo na dzień dobry należałoby wymienić gumę i smary, a potem pewnie całą resztę bebechów.
 12. Spokojnie powinno uciągnąć m120. Pytanie jaką teraz masz sprężynę, ile wyciągasz jouli/fpsów i na jakich kulkach?
 13. Po taniości możesz wrzucić mocniejszą sprężynę, ale zbyt dużo niewiadomych, by stwierdzić, czy gb to wytrzyma.
 14. Nie jest to nic nadzwyczajnego, jeśli masz mosfet to sprawdź manual jak to ogarnąć. Poniżej sekcja z peruna Motor and battery are too strong for the main spring, which causes an overspin. Enable AB or precocking. Too high precocking level. Set precocking to a lower level. Trigger mechanism malfunction. Check the cut-off lever and contacts, replace if needed.
×
×
 • Create New...