Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

KaplanWszechobecnejEnergiiDuchowej

Użytkownik
 • Content Count

  69
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Niestety braki w dostępności towaru pozostawiają mi maly wybór w lufach..
 2. Jeśli chodzi o lufe przystałem na lambde five 6.05 z uwagi na mizerną jakość kulek, uzywam tylko bls a niestety ostatnio lecą z jakością - więc 6.01 byłoby ryzykownym posunięciem:/
 3. Wleci flat od maple leaf - kulki dobiore pod zasięg i J Docelowo wlatuje też cylinder typ 0 od modify
 4. Lufa Lambda Five 6.05 AEG 430mm Pneumatyka zostaje Zębatki https://gunfire.com/pl/products/komplet-stalowych-kol-zebatych-cnc-low-noise-high-torque-100-300-1152214523.html#close? Komora póki co zostanie/ew. wleci któraś z zaplecza guma - https://gunfire.com/pl/products/gumka-hu-70-aeg-niebieska-1152217808.html Silnik - https://gunfire.com/pl/products/silnik-tornado-f1-high-torque-gen-2-krotki-1152209299.html Spring: M150guarder/tornado + Sorbopad Bore Up 1/8 " 70 degrees Może być czy coś byś zmienił (większość rzeczy które wymieniłeś są niedostępne - jakieś alternatywy?)
 5. Witam! :) Po wielu latach użytkowania szturmów, wsparcia oraz snajp gaz/spring doszedłem do wniosku, że to DMR będzie sensownym wyborem. Baza wybrana : LCT Vss Vintorez Osiągi które mnie na początek zadowolą: 70-75m w kartke A4 Wychaczyłem już stronke z dość fajnymi informacjami : https://www.srairsoft.com/blog/upgrade-guide-lct-vss-dmr Teraz kwestia Polskości - Cebula Budżet 1000zł mosfet - ascu gen 5 v3(zdobyczny, nowy za darmo) - czy będzie banglał? Lufa : propozycje Zespół pneumatyki - warto zmieniać? Zębatki : propozycje komora : warto zmieniać? jeśli tak to na jaką/wystarczająco szczelna? Guma: Rhop/flat czy inne ustrojstwo/sklepowe gotowe czy drutowane własne? Silnik: propozycje Spring: propozycje (marki które wykonują z normalnego materiału a nie plasteliny która traci siłę po miesiącu) ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Zapytanie odnośnie montażu ( jaskółka ) Która nie wygląda na replice jak jakaś przepuklina i nie psuje jej linii. Proszę Podlinkować Uprzedzam pytania - Tak mam PSO-1, Aczkolwiek wolę wrzucić lunete ze stałym x3/x4 z klasycznym krzyżem. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Możecie się również wypruć ze zdjęć waszych zabawek :p Z góry dziękuje za wszelakie informacje, zapraszam do dyskusji :)
 6. Posiadam swd koer'a, gwinty zostały zmienione, śrubki również oraz stabilizacja lufy i ogółem było znośnie - wyciągnąłem 543 fps na stocku Odrazu zastrzegam, że z tematem SWD na wmasg'u jestem za pan brat, czytam niemal codziennie :D Nurtuje natomiast mnie parę spraw: - czy sety przedstawione na temacie o SWD od a&k nadal są tak skuteczne? - miewam problemy z dropem fps/dziwne przeszczelnienie oraz zrywanie kołnierza gumki :/ - planuje zakupić czeską komorę oraz głowice bart'a + guma systemy czarna + lufa madbull stell bul 6.03 by zgarnąć te upragnienione 600 fps ok. czy to nadal się sprawdza? jeśli nie, czy są jakieś obecne alternatywy - nie oczekuje kij wie czego, to swd a nie vsr :D Ogółem chciałbym pozyskać info co kto u siebie robił i jak mu wyszło, pozdrawiam :)
 7. Wybacz, odpowiedź na szybko - kobieta pogoniła :D Okazało się, że to listwa popychacza tak jak sugerował @Karol88, zmieniłem na stock i śmiga.
 8. Temat do zamknięcia, problem rozwiązany, dzięki wszystkim za zainteresowanie ;)
 9. przechronowane, nadal to samio :/ zebatka cała - sprawdziłem to odrazu tłok również, wkladałem nowy by się upewnić oringi miodzio głowica też bez zarzutów dysza calutka, oring również osiowość również bez wiekszych zarzutów
 10. działała na tym secie perfecto ok 3ms. ;p Oringi i smarowanie cacy, dbam o to. Wszystkie części cacy, ślady zużycia minimalne :/ jestem dość szczegółową osobą i przywiązuje wagę nawet do detali :p żadna z części nie jest uszkodzona.
 11. Czołgiem pany, borykam się z dziwnym problemem, replika nagle utraciła 250fps zespół pneumatyki cacy, szczelny ale nie przeszczelniony. cylinder typ 2 głowica tłoka oraz cylka wyciszone z doszczelnieniem cyl - cnc alu pod wyciszone głowice głowica tłoka polimer, tłok element polimer pod zebatki helikalne listwa popychacza shs, opóźniacz shs. dysza 19,6mm spring m130 zebatki shs 32;1 silnik tornado komora stock z czarna gumka systemy, lufa półprecka madbullsteelbull rof spoko, osiagi również były spoko.. ale taki spadek.. rozkladalem i sprawdzałem wszystko po kolei, nie widać nic co by moglo to spowodować? jakieś pomysły?
 12. Są takie przejścia, pierwsze 2 zęby dobrze później blok i unosi do góry ale przechodzi i zaraz znowu :/ sprawę ogarnę na dniach i dam znać po 10 zamówię parę tłokow żeby dopasować
 13. Są dość spore opory :/ zacina w 1/2 cyklu, czyli pewnie masz rację co do za dużych zębów :/
×
×
 • Create New...