Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

NorvicK

Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Panowie, Ta replika wyciągnięta z pudełka to ZnAl. Body jest ze znalu, lufa jest ze znalu i caly środek jest ze znalu. Stalowe są tylko piny, dźwignia bolt catch i nakrętka kontrująca prowadnicę kolby. Kiedyś były wersje AFC, które podobno wykonane były z lepszych materiałów. Można było je rozpoznać po oznaczeniach Colta na lowerze.
 2. Jeżeli przy końcu, już za miejscem na prowadnice to nie. Żeby wyszła swobodnie trzeba ją przekręcić o 90 stopni. Złóż wszystko jeszcze raz i sprawdź jak pracuje dysza w całym zakresie ruchu, tj. od pozycji spoczynkowej, aż do momentu kiedy zatrzyma się na prowadnicach. Jeżeli się zablokuje podczas cofania to sprawdź w którym miejscu. Obejrzyj jeszcze dolną część zamka w miejscu, w którym kończy się cylinder i zaczyna być widoczny oring na dyszy. Być może sam koniec kanału został uszkodzony przez rolkę młoteczka, przez co dysza się blokuje.
 3. Samą sprężynę w PL to raczej będzie ciężko. Tak, z dyszą Poseidona sprężyna jest w zestawie
 4. Wyciągnij dyszę, sprawdź oring, przeczyść i przesmaruj silikonem wewnętrzną część zamka. Sprawdz czy sprężyna powrotna nie pękła, albo się nie rozciągnęła. Komora hop up raczej nie ma nic do rzeczy.
 5. W emkach i scarach od WE siedzę od dawna. Od dawna też moduję te repliki pod hpa. Myślałem, że nic mnie nie może zaskoczyć, a jednak. @I3ONGO jedynym elementem jaki zmieniam jest właśnie suwadło. Wkładam stockowe wszystko śmiga. Później dyszę przerzucam do ra techa i czuć wyraźnie słabszy odrzut a na chrono pokazuje ok. 30 fpsów mniej. Suwadło pracuje płynnie, nie zacina się nawet przy wolnym zwalnianiu dźwigni przeładowania. W pewnym momencie myślałem, że może to być wina rampy po której porusza się rolka kurka. Jest o ok 1mm dłuższa niż w stockowym suwadle, przez co napięcie kurka, a w rezul
 6. Z tym kilka razy cięższym suwadłem trochę też:-P Stockowe waży 233g, Ra rech 247g a Angry gun 230g. Poza tym wszystkie wymiary sa dokładnie takie same. W AG średnica wewnętrzna jest nawet trochę mniejsza, dlatego do suwadła dodają cieńszy oring na dyszę.
 7. Mam pytanie, czy komuś po zamontowaniu stalowego bolt carriera spadły fpsy i odrzut? Testowałem stalowe suwadła od Ra-tech i Angry gun i w obu przypadkach ten sam problem. Fpsy w dół o ok. 20-30 i słabiej odczuwalny recoil. Nie mam pojęcia gdzie leży problem. Waga stalowych zbliżona do oryginału, wymiary te same, oba chodzą płynnie i nic się nie zacina. Ktoś ma jakieś pomysły??
 8. Tak, to syczenie, ale na wężu. Dokładnie to na złączce butla-wąż. Nie chciało mi się już podpinać drugiego węża i nagrywać jeszcze raz.
 9. Pozwólcie, że się pochwalę. Po blisko trzech miesiącach udało się wykonać nową wersję. Dodatkowo powstał prototyp magazynka do bolt catch'a. Wygląda to tak: http://youtu.be/8AI8oYKVcZA
 10. Po dokładnej analizie Waszych postów pojawił się pomysł na schowanie rurki do środka, przy zachowaniu możliwości instalacji bolt catch'a w przyszłości. Zabieram się do pracy i zobaczymy co z tego wyjdzie. @czarny - ta konfiguracja przy 120psi dawała w miarę stabilne 430fps
 11. Ok, ok....mniejsza o to kto kogo. Bardziej chciałem zwrócić uwagę na to, że czerpanie inspiracji z czyjejś twórczości jest czymś naturalnym.
 12. Nie ukrywam, że wzorowałem się na pomyśle Alyan'a, ale żeby od razu rżnięcie? Idąc tą drogą to Wolverine skopiował P* a Kuba tworząc NEMESIS dopuścił się jawnego plagiatu. Całość bazuje na częściach od oryginalnego magazynka, więc standardowy zawór nie pozwał na montaż rurki w środku,poza tym, tak jak wspomniał Nitro nie byłby w przyszłości możliwy montaż bolt catcha. Ciśnienie w momencie testu to 120psi
 13. Witam Dzisiaj zamontowałem moda HPA swojego autorstwa do gazowego SCAR'a od WE. W związku z tym chciałbym poznać Wasze zdanie na ten temat. Są to pierwsze testy, ale jak widać działa. Silnik będzie korzystał z lekko zmodyfikowanych magazynków od AEG'ów, a w przyszłości pojawi się również funkcjonalny bolt catch.
×
×
 • Create New...