Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

BLADERUNNER

Użytkownik
 • Content Count

  0
 • Joined

 • Last visited

 1. Chyba kwestia gustu, jak dla mnie za bardzo 'wybajerzony' (ok już nie zasmiecam więcej :) ).
 2. Dzięki, chyba taki sam kolimatorek kolega z paintballa ma.
 3. Oryginał widziałem...tylko nie miałem w łapie. Skoro się nie znasz to skąd wiesz, że jest słaba? I co to dokładnie znaczy słaba? Według mnie wygląda bardzo realistycznie i całkiem przyjemnie się strzela. Cena też nie najgorsza, są o wiele tańsze, które wyglądają jak zabawki, jest kilka droższych również, które niewiele się różnią, stąd wnioskuję, że to wyważona propozycja.
 4. Hmm, nie wiem czy taka przeciętna, osobiście bez bliższej inspekcji nie odrózniłbym od oryginału i myslę, że większość osób również. Wydaje mi się, że w tym przedziale cenowym to dobry wybór. Jakieś lepsze propozycje odnośnie tego modelu?
 5. Sorki, że się tak wcinam ale jeśli chodzi o wierną replikę colta 1911 to proponowałbym wiatrówki, np; Tanfoglio Witness, ( Cybergun) body z porządnego metalu, waga i manipulatory te same co w oryginale. Jest również blow back system, który znacznie zwiększa realizm doznań strzeleckich, choć ogólnie pistolet fps'ami nie powala. (ale ładnie wygląda i leży w łapie, wiem bo mam :icon_biggrin: ) https://www.replicaa...-5mm-co2-pistol https://www.replicaa...PAL35803_5_.jpg
 6. Dzieki za linka, faktycznie róznica w cenie znacząca. Ok wygląda na to, że już wiem co kupić: http://www.taiwangun.com/elektryczne-2/cm-060-cm?from=listing&campaign-id=19 Jeśli jeszcze mogę was pomęczyć, to proszę o sugestie odnosnie kulek do tej repliki i może jeszcze jakiś tani ale sensowny kolimatorek.
 7. Ok, przejrzałem te repliki, o których wspominałeś, Classic Army mogę wziąć pod uwagę, trochę tylko razi mnie ten pomarańczowy 'dziubek ' na lufie. Dzieki za rady, już jakieś pojęcie mam ale oczywiście chętnie wysłucham jeśli ktoś jeszcze coś doda.
 8. Dzięks, tak też wyczytałem, Well odpada na bank. Myslę o tym, choć cena trochę wyższa niż zakładałem : https://www.taniemilitaria.pl/pl,p90-cm-060b-cyma,3,5,6,7,6942.html#.WbbeDLIjG1t lub tym : https://www.taniemilitaria.pl/pl,p90-by-809-d-boys,3,1,2,13,2019.html#.WbbdEbIjG1s W drugim przypadku trochę słabo z fps'ami, jakieś 240 o ile dobrze pamiętam, da radę coś z tego ustrzelic z 25 metrów?
 9. Witam wszystkich, jestem całkiem zielony w ASG, za to ostro pocinam w painta od wielu lat. Chciałbym kupić sobie jakieś P 90, raczej tanie, do 400 zł max, nie stać mnie na Tokyo Marui, tym bardziej, że nie zamierzam aktywnie się udzielać, raczej popykać rekreacyjnie do puszek i dla samego modelu jako takiego. Interesuje mnie elektryk (no chyba, że będzie sensowny powód by wybrać green gas), w miarę niezawodny i wiernie wyglądający, widziałem kilka tanich modeli i zastanawiam się czy te najtańsze są o wiele gorsze niż te trochę droższe. Proszę o rady, wszystkie sugestie mile widziane. Pozdr
×
×
 • Create New...