Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kim9988

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

 1. Mógłbyś podesłać link do zakupu owych części , bo nie mogę znaleźć : D kurde , ale czy zamawiając z evike.com nie doliczą mi cła czy coś ... ?
 2. Właśnie chodziło mi o orisowanny front , to kwestia gustu , jakoś bardziej mi się podoba. Gruby upgrade , gdybym się zdecydował i chciał robić to w o jakiej kwocie mówimy ? Bo może to będzie ta replika , tylko ten front wtedy bym wymienił sobie : D
 3. PSG-1 hmm też sie zastanawiamłem , oglądałem , skoro masz to możesz polecić ?, czy raczej nie ?? Da się tam zamontować szynę z przodu ?
 4. Jeśli chodzi o koszta to jestem w stanie wydać do 4 baniek , tylko ciężko ze znalezieniem czegoś co odpowiadałoby mi .. :D
 5. Cała idea z wężykami i butlą na plecach mi się nie podoba , ale przemyślałem to wszystko i jest opcja schowania tego w kolbie snajperek , bądź doczepienia na zasadzie latarki po boku czy coś .Z tego co widziałem to bodajże Youtuber Novritsch oferuje u siebie w sklepie tuning kit do ares msr. Pomijając to to 1 mój wybór padł na mdt tac21 , ale niestety jest tam green gas i nie ma możliwości większego rozbudowania tej repliki.
 6. Zastanawiałem się nad Ares msr i zostawieniu jej w wersji sprężynowej z tuningiem, albo zastosowanie konwersji mancrafta co2.Z tego co widziałem jest odporna na niskie temperatury.
 7. Witam byłem na 4 spotkaniach ASG próbując się w roli snajpera.Poszukuje dobrej snajperki z możliwością TUNINGU.Słyszałem dużo złego na temat green gas.Zastanawiałem się równiesz nad konwersją mancrafta. Prosiłbym o replikę z możliwością wymiany kolby coś tego typu https://gunfire.pl/product-pol-1152204758-Replika-karabinu-snajperskiego-MB4411D-UPV-z-luneta-i-dwojnogiem.html Pierwszy mój wybór padł na mdt tac21 ale z powodu braku możliwości tuningu do większego zasięgu i precyzji zrezygnowałem.Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
 8. Wolałbym coś z tego typu co podsyłałem. Poza tym to co podesłałes mogę kupić tylko z za granicy , jeśli dobrze sprawdzałem. Patrze na sprężynowe bo widzę ze na gg albo co2 to większość narzeka.A elektryk mi jakoś nie podchodzi.
 9. A co myślicie o tej https://gunfire.pl/product-pol-1152203078-Replika-karabinu-snajperskiego-MB4411D-z-luneta-i-dwojnogiem-czarna.html bądź tej https://gunfire.pl/product-pol-1152200955-Sprezynowa-replika-karabinu-MSR-338.html replice jako podstawe do tuningu. Jeśli nie to będę wdzięczny za wybranie dobrej snajperki (buildu) przez was .
 10. Z tego co czytałem na niektórych forach to tak piszą ogólnie , nie wiem czy tyczy sie to snajpera .
 11. Kurde to już nie wiem co zrobić , ta replika fajna , ale 450 fps , bez możliwości zwiększenia osiągów chociaż o trochę, to słabo. Wiem że nie wybiera sie repliki od wyglądu , a to mi ma sie podobać , wiec no : ) Wydaje mi się że chyba o coś prosiłem. A
 12. Byłem na 4 spotkaniach snajperki wypożyczałem , 2 lata strzelałem z wiatrówki . Nie jest to to samo ale jakieś podstawy są . Co do kasy to chciałem mdt tac21 gdzie sama replika w stocku kosztuje 3 tys zł , ale nie ma większej możliwości rozbudowy wiec jest to największy jej minus.
 13. Z serwisu Gunfire polecają L96 , ale mi niewygodnie się ją trzyma.No cóż pomyśle coś jeszcze z tą.
 14. Wracając do napełniania magazynków do green gas , co2 , to gdzieś na forum czytałem że nie można tego robić bo ma to jakiś negatywny efekt.
×
×
 • Create New...