Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

neckol

Użytkownik
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. neckol

  E&L seria M4

  @Rych33 Pozazdrościć. Ja po odesłaniu drugiego egzemplarza zostałem zjechany przez właściciela sklepu, że czego oczekuję po chińskiej replice :) Cóż, być może mam wyjątkowego pecha do replik.
 2. neckol

  E&L seria M4

  E&L to ryzyku. Pełno baboli, często widoczny brak wykończenia, dużo krzywych egzemplarzy, krzywe szyny, słabe spasowania, środek do wymiany tak czy siak i ten selektor... Miałem dwie i dwie wróciły. Tak jak wyżej. EA zdecydowanie lepszy wybór. Seria lone star bez cerakoty to kingarms na licencji lonestara. Jeśli się pójdzie do sklepu i wybierze tą konkretną replikę e&L to można brać, a tak to nie ma się co bawić, chyba, że ktoś ma mocne nerwy :)
 3. neckol

  redberet.pl

  Jednak będzie powrót mojej opinii. Opis całej sytuacji. Kupiłem m4 e&l platinum. Sklep wysłał, że tak powiem kota w worku. Nie dość, że czas realizacji był długi, to jeszcze dostałem złom, który wyglądał jak by był złożony z używanych, niepasujących do siebie części. Zadzwoniłem do sprzedawcy (jest nim właściciel), i wyszedł z tekstem, że luzy są nawet w najdroższych replikach.. Jednak mimo to zgodził się na wymianę. (Decyzja o wymianie była po 1-2 dniach, gdzie musiałem sam zadzwonić i się spytać co z tym robimy). Za przesyłkę miałem zapłacić sam z informacją, że dostanę maksymalnie 15 z
 4. @szymo86 pisałem o singlu. Rzadko kiedy na singlu tłok mi wraca do prawidłowej pozycji. Gdyby było ok nie chciał bym AB :)
 5. Tego classica i tak nie ma :D A jak wróci na magazyn to ze starą ceną.
 6. Wystarczy argument, że tłok robi często ponad jeden cykl i sprężyna pozostaje napięta. Mam problemy z pamięcią i znając życie będę zostawiał replikę z napiętą sprężyną. A dopłata kilkunastu złotych nie boli w tym przypadku.
 7. Tak, podpytuję wszystko o to czego nie wiem / nie rozumiem. Wiedza się przyda, a pierwszy mosfet chcę kupić i zobaczyć co i jak :) To teraz dylemat, który mosfecik łyknąć :/
 8. Pewnie, że tak. Powiedz mi czy sprawdzałeś jak wyglądają luty i ogólnie wykonanie? Napisałem do sprzedającego z paroma pytaniami, ale fajnie jest znać opinie korzystających :)
 9. neckol

  E&L seria M4

  Znalazłem jeden filmik po 20-30 k strzałów na sprężynach m150-190 i rzeczywiście był zniszczony, ale mowa tu o dużo większych odkształceniach. o nic, będę coś grzebać w sopmodzie i coś z tego wyjdzie to wstawię rezultaty.
 10. neckol

  E&L seria M4

  Rozumiem, ja niestety nie potrafię zaufać producentom. Jedynie ludziom co to przetestowali. Ale tak czy siak dzięki za odp. :)
 11. Jak długo korzystasz? Nie było problemu z przegrzewaniem? Ktoś jeszcze ma mosfet od tego Pana?
 12. Hej, czy możecie mi doradzić jaki mosfet założyć do repliki z tematu? Chciałbym, żeby mosfet mieścił się w prowadnicy kolby "b5" od e&l (minimalnie mniejsza chyba od tradycyjnych). MOSFET ma być z AB. Kwota - nie napiszę jak najniższa, bo nie chcę szrotu :P Ma być optymalnie. Mosfet gate'a kosztuje 130-140zł z AB - jedni polecają, drudzy nie. Nie wiem jak to z tymi gateami jest. Jeśli są majsterkowicze co robią porządne mosfety to estem zainteresowany :)
 13. neckol

  E&L seria M4

  Dobra, ten temat chyba na razie zostawię i podpytam się w serwisie w specu :D Jesteś tego świadom, że jeśli masz naklejony neopad na sorbo to taki zestaw mniej pochłonie jak samo sorbo? I ten wynik może być dużo mniejszy. Pytanie tylko czy samo sorbo jest potrzebne, czy już taki "Twój" zestaw już wystarczająco odciąży GB.
 14. neckol

  E&L seria M4

  Hmm.. Dobra, pomyśli się. A ten neopad w jakim celu? Co do cylindrów to jest całkowicie zielony. Nie rozumiem za bardzo. Wiem, że typ cylindra jest dobierany do długości lufy, ale nic poza tym. Dlaczego nie dało się wkleić sorbo?
×
×
 • Create New...