Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

BATSZAMAN

Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by BATSZAMAN

 1. U mnie ta atrapa jest wsadzona na sztywno i się nie rusza jak odciągnę rączkę przeładowania. Wsadzona jest tak, że zasłania część gearboxa i widać hop-up. Jestem którymś z kolei właścicielem i może ktoś coś namieszał wcześniej. Jak będę w domu to zamieszczę zdjęcia to może lepiej zobrazuje o co mi chodzi.
 2. Witam wszystkich. Jestem tu nowy i chciałbym troszkę przerobić swoją replikę. Posiadam M15A2 od Classic Army, w której niestety atrapa zamka nie jest ruchoma a wiem, że są repliki co mają ten element ruchomy po przeładowaniu broni tak jak w prawdziwej. Czy jest możliwość takiego przerobienia i czy ktoś się w to bawił? Wszystko pewnie da się zrobić ale może ktoś już to robił i służy radą, może jakieś zdjęcia? Nie wiem czy w dobrym dziale zamieściłem temat, jak nie to z góry przepraszam.
 3. Myślałem, że wystarczy odlutować MOSFET i ten trzeci (pomarańczow) gdzieś podłączyć i będzie ok. Jestem laikiem wiec nie znam się na takich rzeczach:(
 4. Jak ten trzeci kabel zaizolowałem a resztę polutowałem to teraz jak podłącze baterię to od razu strzela. Mimo ze spustu nie dotykam i jest na safe. Wcześniej przed odlutowaniem MOSFETu tak się nie działo.
 5. Odlutowałem MOSFET ale jest mały problem. Z gear boxa wychodzą 3 kable ( u mnie ten trzeci jest pomarańczowy i cienki, dwa pozostałe to wiadomo czarny(-) i czerwony(+)). które wchodziły do MOSFETa. Teraz pytanie, z którym kablem go połączyć jak odlutowałem MOSFETa? Może to tendencyjne pytanie - dlatego się nie śmiejcie- ale jestem laikiem w elektrycznych replikach. Elektronik też średni i do tego nie mam miernika.
 6. Już chyba wiem co się grzało. Układ MOSFET i chyba się zjarał albo bateria zeszła:( Tylko pytanie czemu. Czy ktoś źle go wlutował, czy to wina baterii czy co? Rozumiem, że można go odlutować i replika będzie normalnie działała
 7. Zauważyłem jeszcze jedną ciekawą rzecz. Strzele kilka razy to grzeje się strasznie końcówka t connecta. Kupiłem przejściówkę z t connecta na małą tamiye by podłączyć aku. Nie wiem czy to ważne ale aku to NI-MH 1100mAh 8,4V. I jeszcze jedna rzecz. Jak mam ustawione na AUTO to czasem jak wcisnę spust do końca to słychać jak silnik popracuje ale nie strzeli a czasem strzeli pojedynczo. Raz się udało na AUTO, że po naciśnięciu do końca strzelił serią. Tak jakby coś nie stykało czy coś.
 8. Znaczy zdjąć górną część body i strzelać?
 9. Witam wszystkich serdecznie. Jestem nowy na tym forum i mam pewien problem. Kupiłem używaną replikę M15A2 i jest problem z SEMI i AUTO. Jak ustawię na SEMI to replika strzela: - pojedynczo (jak spust naciśnięty do końca), - serią (jak spust wciśnięty do połowy). Taka sama sytuacja jest jak ustawię selektor na AUTO. Czy może być to coś poważnego i kosztownego. Z rozebraniem gearboxa nie powinno być problemu bo są filmy:) Może jak to coś mało skomplikowanego to sam bym naprawił. Jest to moja pierwsza elektryczna replika i jestem w tej kwestii laikiem. Kupiłem ją na zloty militarne więc specja
×
×
 • Create New...