Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

petermen10

Użytkownik
 • Content Count

  0
 • Joined

 • Last visited

 1. Gdybym sam to kupował to bym wziął army r31 albo dołożył i wziął kjw, ale to niestety był prezent, dla mnie i dostałem bardzo ograniczony zakres (czego wcześniej nie wiedziałem) - placówka militaria.pl w galerii katowickiej, wziąłem to bo nie bardzo miałem duży wybór (nie wszystko mają stacjonarnie).
 2. dzięki, za pomoc :icon_smile: , ostatecznie jednak wybór padł na : https://www.militari...92.xml?cat=2019
 3. A tak jeszcze jedno pytanko, bo wiem, że colty Well'a nie cieszą się dobrą renomą, jak wypada porównanie tych dwóch replik : http://www.taiwangun...&campaign-id=19 http://www.taiwangun...&campaign-id=19
 4. Niestety opcja odłożenia, nie bardzo wchodzi w grę (z przyczyn których nie chcę wyjaśniać), także, byłoby fajnie gdyby ktoś dał jakieś propozycje w miarę możliwości w tym przedziale cenowym. Nie musi to być 1911, to akurat nie ma dla mnie znaczenia.
 5. A ogólnie army to w miary dobry wybór w tej cenie?
 6. Cześć, planuję zakup boczniaka za mniej niż 300 zł,szukam koło 200 zł, najlepiej na CO2 i z systemem blow-back. Wiem, że CO2 i 350fps to nie takie częste. Ale może ktoś coś pomoże w tym temacie. Osobiście znalazłem coś takiego : https://www.militari...868.xml?cat=102 niestety nie wiem czy jest możliwość zmiany na inne zasilanie gazowe; niektórzy piszą, że jest, sklep, że nie, może ktoś ma i podzieli się opinią. Z góry dzięki za pomoc (P.S. nie wiem czy w dobrym dziale, to mój pierwszy post)
×
×
 • Create New...