Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Alduric

Użytkownik
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Alduric

  Beryl

  Coś takiego mi wyszło, a że zostało mi trochę gratów to starsza wersja '96 jeszcze się pokazała :D (PS jaskółczy ogon zostawiłem celowo, z własnych potrzeb)
 2. Alduric

  Beryl

  Odezwę się jak go jutro skończę. Może zadowoli Cię to na tyle, że będę mógł Ci pomóc ;)
 3. Wybacz Rysiu, nie chciałem w żaden sposób Cię urazić. Przykro mi ale nie wiem co na celu miała by podpucha. Jutro postaram się nagrać dla ciebie filmik jak zachowuje się replika, jeśli to w jakiś sposób pomoże.
 4. Magazynki nie są problemem kolego. Może twardość gumek tu ma znaczenie :/ kurczę już nie wiem...
 5. Kupiłem nową replike, była tuningowana. Mam o tym pojęcie, nie robiłem tego pierwszy raz. Zmieniłem wszystko w GB. Testowane były inne dysze, jest dobrana właściwa. Na jednej z 10 gumek które mam wsio działa, na reszcie jest problem - I taki problem nigdy w mojej karierze nie wystąpił, bujam się z tym już jakiś czas i dziś oficjalnie rozłożyłem ręce. Replika była u serwisantów, ŻADEN nie doszedł co może być nie tak. Jakiej informacji brakuje to uzupełnię.
 6. Na stockowej komorze było dokładnie to samo. Brak mi już pomysłów.
 7. Hej ludziska, mam problem z moim G&P, jest to full tuning z komora prowin. Na stockowej działo się jednak to samo...liczyłem że komora to rozwiąże. Replika pluje kulkami. Wygląda to jak jakaś nieszczelność, fpsy zamaist 450 to 210, 220 niestabilne. ALE dzieje się to tylko na niektórych gumkach. Mam w domu 11 gumek Hop Up - GnG, GP, Systemy, zielona. Na wszystkich POZA jedną (wyjęta z ICSa) dzieją się cuda, na tej jednej wszystko działa okej. Problem taki że gumka się przetarła....nie mogę doprowadzić tego crapu do działania...pomocy.
 8. Odkopię mój temat, klucz którego w dalszym ciągu poszukuję wygląda dokładnie tak, jak przedstawia go zdjęcie poniżej. Ma ktoś pomysł gdzie to dostać? Przeszukałem sklepy ale wszędzie niedostępny, na aliexpress też go nie znalazłem :(
 9. Okej, wszystko już wiem. To jest specjalny klucz rurowy na oring wewnątrz risa, to nowy wymysł od G&P... Zdejmujemy elementy celownicze z lufy, przez lufe wewnątrz risa wkładamy klucz jak by rurę w rurę i dokręcami ten oring wewnątrz risa. PS wygląda on identycznie jak ten na prowadnicy kolby, jedna różnica jest taka że jest na gwincie wewnątrz risa, jedyny dostęp do niego jest przez otwór od " frontu repy ".
 10. Na gwincie na który nakręcony jest cały przedni ris, za nim nakręcone jest coś takiego - https://www.specshop.pl/product-pol-13896-Strike-Industries-AR-Receiver-Extension-Castle-Nut-AR-RE7P-CN.html Zakładam że to jest do dobicia i ustabilizowania tego risa? I trzeba to dokręcić żeby się nie ruszał? Tak tłumaczył mi to serwisant.
 11. Możesz mi pokazać jak on wygląda? Bo to co znalazłem w googlu nie nadaje się do tego przypadku, obręcz znajduje się na gwincie w środku risa (Ris też jest nakręcany na gwint) Fotka obrazująca sytuacje, czerwony oring w środku risa na gwincie. Jak bym się mega uparł i odmontował wszystko z lufy, to tak jak strzałka pokazuje dwoma śrubokrętami może bym to przekręcił w środku, ale na bank nie dokręcił https://i.imgur.com/XUUKrU7.png
 12. Czołem! Jestem nieszczęśliwym posiadaczem repliki od G&P - AEG064BK Ball - GIP-01-010643. Od samego początku mam z nią problemy, jednak największym z nich jest kolosalny luz na risie, ris jest dokręcany a wśrodku jest pierścień który ma go niby stabilizować. Raz serwisant mi go w magiczny sposób dokręcił, jednakże po jednej strzelance ris znów lata....Ten pierścien to obręcz wewnątrz risa z 4'rema wgłębieniami... ...I teraz pytanie, czy idzie taki klucz gdzieś dokupić, żeby to dokręcić czy muszę za każdym razem repe słać na serwis?
 13. Podruciłem na własną rękę, zdam relację jak to działa w niedzielę. A nadmienię iż mam ogromne problemy z grzaniem się i parowaniem, więc to będzie solidny test ;-)
 14. Znalazłem temat gdzie Brood wypowiada się o bollach z wentylem, niestety linki z zdjęciami są martwe ( http://forum.wmasg.pl/topic/127454-parujace-okulary-co-kupic-jak-to-zmienic/ ) Czy ktoś użytkował bolki z domontowanymi wentylatorami? Może pokazać jakieś zdjęcia, gdzie to dokładnie jest montowane?
×
×
 • Create New...