Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Drughool

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

 1. A na temat TYCH gogli jakie macie zdanie????? https://novritsch.com/product/safetly-glass/
 2. Gogle stanowią certyfikowaną przez producenta ochronę oczu w ramach norm: - ANSI/ISEA Z87.1 - EN166/170 (CE)
 3. Witam. Korzystał ktoś może z tych gogli?? Jakie wrażenia z użytkowania - parowanie? Jak z dopasowaniem do hełmu? Ew co byście doradzali? Pzdr.
 4. ...do AMOEBA AM-008 wersja - prosto z pudełka. 7.4V czy 11.1V? Co się zmieści i nie da za bardzo po "d..ie" częściom wew??
 5. Witam Wszystkich. Myślę o zakupie w/w repliki. Co o niej sądzicie??? Replika i marka już jakiś czas na rynku wiec opinie są wyrobione. Znalazłem podobny temat ale chyba z 2015 r. Dzięki za każdą odpowiedź. PS: proszę o ew propozycje (kwota ok 800 zł). PZDR.
 6. A co powiecie o Amoeba-ie AM-008 w tym towarzystwie???
 7. Kwota to ok 800 zł. Oczywiście jakieś widełki przewiduję. Będzie to pierwsza replika więc chciałbym aby była w miarę uniwersalna do spędzania czasu z Młodym. Z chęcią posłucham (poczytam) ;-) Wasze propozycje. Wszystko może ulec zmianie po racjonalnych argumentach dla Laika w temacie :-p.
 8. Witam. Chcę rozpocząć przygodę z ASG i kupić replikę dla Siebie (Młody już ma Specne SA-C01 CORE) i mam kilka pytań. Zastanawiam się nad G&G CM 16 R8-L DST lub Specna SA-G12 EBB. 1. Standard jeśli można. Wasza krótka opinia? :) 2. Wymiana sprężyny w G&G na słabszą? Do Specny są ładne zdjęcia na stronie. 3. Co łatwiej ew potem stuningować i jak z dodatkami? 4. Ew Wasze propozycje ;). Dzięki za każdą odpowiedź. Pzdr.
×
×
 • Create New...