Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

boleq

Użytkownik
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

 1. Witam. Ostatnio zainteresowałem się stylizowaniem na rosyjskie SSO i stąd moje pytanie - jaką kamizelkę oraz pas ma osoba na pierwszym planie na poniższym zdjęciu?
 2. Witam. Niedawno rozkładałem berette, aby ją nasmarować (wcisnąłem przycisk i przesunąłem dźwignię po drugiej stronie w dół) poszło dosyć gładko, nasmarowałem i złożyłem. Później, kiedy chciałem ją znowu rozebrać, wciskałem przycisk i chcąc przesunąć dźwignię w dół, ona przechodziła tylko 2mm i stawiała ogromny opór, czyniąc berettę niemożliwą do rozebrania... Co mogę z tym zrobić? Szukałem nawet na stronach od palnej beretty, gdzie ściąganie zamka jest podobne, wręcz takie same.
 3. Dzięki bardzo, zajebiscie mi się ta organizacja podoba, a ta emka to fajny smaczek. Jedyny minus to, ze nie ma magazynkow takie jak ma on, albo chociaz podobnych :/
 4. Witam, zainteresował mnie ostatnio magazynek widoczny poniżej. Wiecie moze jak sie nazywa i czy istnieje jego airsoftowa wersja? Dodatkowo, co to jest za przyrząd na chwycie transportowym, który ma ten rebeliant?
 5. Witam. Czy muszę robić coś specjalnego aby zmienić front w replice CA4KM12 i czy jest to w ogóle mozliwe? W stocku mam keymod, po ściągnięciu keymoda ukazuje mi się czarny, metalowy pierścień z dziurami. Body jest z tworzywa (co prawda jest to tworzywo classica, czyli cos pod wzór amoeby, ale wciąż tworzywo). Chcę zmienić na klasyczny front (ring, lufa zew. łoże w zestawie). Czy obejdzie się bez wymiany body?
 6. No i o taką odpowiedź mi chodziło :) W moim AEG'u (ca4km12) kolesiowi po wsadzeniu M120 silnik nie miał siły tego naciągnąć.
 7. A silnik specny regular albo TEN OD G&G podejdzie? Zaznaczam, że potrzebuje, aby uciągnął M120
 8. Jeżeli chodzi o te, co podał @wallop, to nie ma ich na taiwanie, jeśli chodzi o mój post, to wiem, że są, ale oczekuje informacji na temat ich. (Są podobne z niebieskim tyłem, od a&k, ale to są krótkie) Dostałem jeszcze cynk, że silniki cymy (te z neodymowymi magnesami) utrzymują do M140, jednak czy długi zapewnia taką samą moc jak krótki?
 9. A nie ma z jakiś innych źródeł? Nie chcę bawić się w kupowanie z wmasg, wolałbym jakiś sklep airsoftowy, w ostateczności jakieś allegro
 10. Co sądzicie o w.w silniku? Uciągnie M120? Słyszałem, że silniki cymy są dobre, jednak te z "niebieską końcówką" oraz one są krótkie, a ja potrzebuje silnika długiego (ar-15). A może macie lepsze do maks. 150 zł? LINK DO SILNIKA
 11. AA-12 nie daje tego poczucia shotguna, owszem, jest na shellsy i strzela kilkoma kulkami naraz, jednak nie ma tego charakterystycznego dla shotgunów ruchu.
 12. Gdyby tylko były w Polsce... :/
 13. Właśnie coraz bardziej sie nad tym zastanawiam, dużego zasiegu nie oczekuje, dla mnie sam feeling wazniejszy, (dla tych co mnie zamierzają zaraz zmieszać z błotem, że aby grac ze snajpa należy wydać 2k - gram dla zabawy i lubie rozmaite rodzaje replik, nawet cos co wyglada jak armata, a strzela jak szturmówka). Za taki "feeling" proponuję warna. Arend
 14. To jest w takim razie jakaś różnica, problem z montażem? Dodatkowo, aby nie zaśmiecać forum kolejnymi postami, mam pytanie, czy do body z tworzywa (replika CA4KM12) można montować inne fronty? Gdzieś słyszałem, że ktoś miał właśnie emkę z tworzywa i mowil, ze wymieni front kiedy wymieni body. Jesli chodzi o moj model, jest normalny pierścień montażowy keymodowy (taki długi metalowy, czarny z otworami) takze w teorii powinno podpasować (nie jestem pewien czy ten pierscien montazowy da sie odkręcić, próbowałem, ale bałem się ze coś złamie jak przyloze jeszcze wiecej sily)
 15. Wiem właśnie, np. te otwory na pin z tyłu, gdzie w upperze z m4 ich nie ma tak zrobionych, dlatego pytam, zawsze jest szansa, ze podejdzie
×
×
 • Create New...