Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ArchangelMichael

Użytkownik
 • Content Count

  0
 • Joined

 • Last visited

 1. Może wiesz kiedy znów będą wyprzedaże? Czy to nie wiadomo kiedy? Nie rozumiem jednego cm040c: Na gunfire waga: 3415 g Na taiwangun Waga: 2920g Ciężko mi wybrać między rk05 (czekanie na nową dostawę) a cm40c. Mati86 miałeś ją w ręku? może coś więcej powiesz o tej cymce serio ciężko mi aktualnie wybrać skoro są tak podzielone zdania. Koniec końców i tak wybór musi ode mnie być.
 2. https://gunfire.pl/p...4-MN-Gen-2.html Chodzi o tą nie? Chyba, że: https://gunfire.pl/p...html#tabs_58676 lub https://gunfire.pl/p...-74N-Gen-2.html Może klasyczne wytrzymalsze od ak74m. Nie wiedziałem, że asg to taka droga zabawa chciałem zacząć od czegoś tańszego. Mój kumpel też boyi rk05 mi polecał i nawet mówił że używkę a też w asg trochę już siedzi. To chyba będę czekał na rk05 jak będzie w sklepie.. bo na tanie militaria cena jest zawyżona. Chyba, że jakąś sensowną używkę rk05.
 3. RK-08s dla mnie odpada bo wole coś ze zwykła lufą tak jak RK05. Problem jest w tym,że RK-05 obecnie jest nie dostępne tylko RK-02 z inną kolbą a niezbyt mi się podoba. Troszkę podzielone zdania są. Zastanawiam się nad tą Cymką 047c ale nie rozumiem aż tak dużej różnicy cenowej pomiędzy nią a 040c..
 4. Witam jestem początkujący w asg i mam zamiar kupić swoją pierwszą replikę niestety nie wiem co wybrać. Chodzi o replikę AK74M. Zainteresowały mnie te repliki: Cyma 040c http://www.taiwangun...ne/cm-040c-cyma Cyma 047c https://gunfire.pl/p...inu-CM047C.html Wiecie może jakie są różnice? Patrząc moim okiem różnica w wadze. Cyma 047c jest cięższa a taniej kosztuje. Nie wiem też jak z replikami od Boyi a konkretnie rk05 Czy warto kupować używkę? Czy jednak nową replikę? Pytanie w poradniku jest napisane tak, ale jest on trochę przestarzały. Czy konstrukcja CYMY
×
×
 • Create New...