Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Danny_W

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

 1. A jeśli sprawdziłbym na jakiejś innej replice i problem by nie występował dalej by to mogła być wina kulek ?
 2. Witam, W ostatnim czasie dostałem od znajomego magazynki mid-cap Specna Arms: https://gunfire.com/pl/products/magazynek-mid-cap-100-kulek-do-replik-typu-m4-m16-tan-1152208819.html Posiadam Specne SA-B02 i problem polega na tym że replika nie wystrzeliwuje kulki za każdym razem(co któryś strzał jest strzałem na pusto). Z tego co zaobserwowałem głównie to zjawisko zachodzi gdy w magazynku jest już mała liczba kulek ale nie tylko. Wiem, że podczas użytkowania przez znajomego nie były smarowane oraz przy pierwszym użyciu nie były ładowane w zalecany sposób (stopniowo ładując większą
 3. Witam, Proszę o wyjaśnienie różnicy między tymi dwoma odmianami hop-upa oraz jakie zalety/wady ma każda oraz jakie koszta ze sobą niosą. Co lepiej włożyć do Specny SA-B02. Poszukiwałem tematów tego typu ale niestety nie znalazłem. Z góry informuje że jestem początkujący i dla niektórych pytanie może wydać się głupie ale proszę o wyrozumiałość. Dziękuję i pozdrawiam!
 4. A jak z jakością korpusu g&g ? Jest wytrzymały i sprawia wrażenie solidnego ?
 5. A te specny z serii core ? Czytałem że niby ten kompozyt w miarę wytrzymały, jednak mam pewne wątpliwości. No i obawiam się luzów, o których pisali recenzenci. Chcę jednak poznać doświadczenia użytkowników.
 6. A Cyma CM.005 i P&J CM.068B? jak się do tego mają ?
 7. Witam, proszę o radę która replika jest lepsza? -G&G CM16 Raider -BOYI BI416 -Specna Arms SA-B02
×
×
 • Create New...