Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

piotrasb12n

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, czy ktoś kupował podwyższenie do kz-03 w normalnej cenie ? bo 200-270 zł to jest absurdalna cena za kawałek aluminium.
 2. Dziękuję wszystkim za odpowiedzi, pozdrawiam
 3. A madbull stellbul jest wart swojej ceny czy porównywalny z fabryczna ?
 4. Obecna cena za promyka to 330zl + wysyłka czy może kupić coś tańszego ? Skoro mówicie że jakość spadła jakie są jeszcze polecane lufy nie droższe niż promyk?
 5. Witam panowie chciałbym w mojej specnie sa-a01 wymienić lufę na precke prometheusa dlatego kieruje do was pytanie kupić fabryczna długość 285mm czy 363mm, uzyskam większy zasięg i celność na dłuższej lufie ??
 6. Kulki G&G 0.25 , gumka zielona G&G, spreżyna sp120, reszta fabryka, na chrono 440-445 fps i teraz moje pytanie lufa standardowa 285mm, będę zmieniać na precke prometheus tylko nie wiem czy 285mm czy 363mm, zyskam na celności i zasięgu na dłuższej lufie??
 7. Witam serdecznie, mam problem z moja specna SA-A01 .Repilka jest prawie nowa ok 2 tys kulek zmieniona jedynie gumka na zielona g&g Dzisiaj zerowałem świeżo zakupiony kolimator i zauważyłem ze jest celna max na 30-35 metrów ( jestem w stanie trafic w kartke a4) 8/10 strzałów, od tej odległości zaczyna znosić kulki zawsze na lewo, maksymalny zasięg to ok 60 m, stad moje pytanie czy to kwestia fabrycznej lufy czy coś jest nie tak z komorą lub gumką ??
×
×
 • Create New...