Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Xarpik

Użytkownik
 • Content Count

  0
 • Joined

 • Last visited

 1. Xarpik

  Replika

  Chyba spróbuję, przynajmniej przy następnym rozkręcaniu będę wiedział, czy podołam, czy do serwisu od razu oddawać. ale to dopiero za jakiś czas. Dzięki Wam za pomoc ;)
 2. Xarpik

  Replika

  Posiłkując się filmikiem, starannie zapamietując czynności rozkręcania, myślę że dałbym radę złożyć spowrotem, ale jednak jakaś tam obawa jest, że przez przypadek coś uszkodzę.
 3. Xarpik

  Replika

  W sumie czy taki montaż jest bardzo trudny dla laika posiłkującego się poradnikami i filmikami?
 4. Xarpik

  Replika

  Dzięki za odpowiedź. Co do rozkręcania GB to prawdopodobnie pójdę z tym do serwisu jakiegoś w okolicy, aby zamontowali wszystko, bo raczej tego samemu dobrze nie ogarnę.
 5. Xarpik

  Replika

  Cześć, to znów ja. Jak się okazało wystarczyło lekko podpiłować ten plastik, aby regulacja ładnie działała. Teraz mam pytanko na przyszłość, czy poniższe części będą kompatybilne i wystarczą, aby uciągnąć sprężynę 120 w g36c? https://gunfire.pl/product-pol-1152195318-Tlok-15-stalowych-zebow.html https://gunfire.pl/product-pol-1152195386-Lozyskowana-prowadnica-sprezyny-do-gearboxa-V3.html
 6. Xarpik

  Replika

  0,23 kulki, ale mam dostęp do 0,25 więc na pewno też przetestuję.
 7. Xarpik

  Replika

  Przetestowałem, no i na maks skręconym pokrętle wydaje się no w miarę okej, wygląda jakby minimalnie się unosiła po dłuższym dystansie, ale zobaczę później jak to wygląda na tarczy z 30m, bo może mnie się po prostu wydawać. Najwyżej jak się okaże faktem, to tak jak mówisz poszukam jakiś cienki wkład i przetestuję lub po prostu spiłuję lekko ten plastik co wciska.
 8. Xarpik

  Replika

  Właśnie zauważyłem podczas zakładania, że gumka zbyt przylega tzn. nawet bez założonego dystansera widać leciutkie wybrzuszenie, więc wrzuciłem stockowy dystanser, bo był mniejszy, zobaczymy co z tego będzie.
 9. Xarpik

  Replika

  Cześć to znów ja. Kupiłem gietke i przy okazji postanowiłem wymienić lufę na prezycyzyjną i gumkę. Kupiłem zieloną GG i tu moje pytanie, jest ona zrobiona tak no bym powiedział "na odwal się" tzn. ma na kołnierzu i drugiej stronie takie lekkie "odlewy" tego silikonu, będzie to miało jakiś szczególny wpływ na prędkość i zasięg kulki ?
 10. Xarpik

  Replika

  Dzięki wielkie wszystkim. Zdecydowałem, że na start wezmę gietke i z czasem najwyżej zmienię na coś markowego.
 11. Xarpik

  Replika

  Dzięki za wszystkie odpowiedzi, a jakbym zdecydował się jednak na AK od Cymy to zwrócić uwagę na jakiś konkretny model, czy w większości są podobne w przedziale 500-700 ?
 12. Xarpik

  Replika

  Właśnie chciałem coś na start, zobaczyć czy się w to głębiej wciągnę, jeżeli tak to z czasem zmienić na coś lepszego. A opłacało by się dołożyć 100 zł do tego? https://gunfire.pl/product-pol-1152213437-Replika-karabinka-Lone-Star-Rancher-EH04AR.html
 13. Xarpik

  Replika

  No właśnie ta emka jeszcze łapie się w mój budżet do 700 na replikę. Mam świadomość, że od Cymy AK w tej cenie są dobre, ale zwyczajnie nie chcę AK. A tym budżecie właśnie z tego co czytałem to praktycznie tylko klasyfikowały się Gietki, MP5 od Cymy i AK, a co do emek raczej była sporna opinia. Z tym, że ta emka nadal mi daje do myślenia, więc na 100% będę musiał o niej jeszcze trochę poczytać.
 14. Xarpik

  Replika

  Aaa to dobrze, że zapytałem. No właśnie ta emka dosyć ładnie się prezentuje, z tym, że czytałem mieszane opinie odnośnie emek poniżej 1000 zł bodajże. Poszukam sobie jeszcze filmów/opinii o tej emce i w zależności od tych opinii będę raczej wybierał między tą emką a Gietką.
 15. Xarpik

  Replika

  Dzięki za odpowiedzi, to będzie temat do przemyślenia na spokojnie jak widzę. A mam jeszcze pytanie odnośnie tych Gietek, między ostatnim a przedostatnim modelem jest 150 zł różnicy w cenie, a jak to się przekłada na ich "budowę" ? Bo z tego co widzę obie oferują takie same FPS i inne parametry, z tym, że ta tańsza ma nieco mniejszy magazynek.
×
×
 • Create New...