Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

HiperBanan

Użytkownik
 • Content Count

  0
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dopytałem. Brak pudełka i paragonu. Drugi właściciel. Czy repliki posiadają coś w rodzaju tabliczki znamionowej po której poznam model? Swoją drogą tu jest ktoś z Warszawa(najlepiej wschodnia strona), kto mógłby ocenić taki sprzęt na żywo za parę groszy? Pozdrawiam.
 2. Podobno użyta 4-5 razy. Wolę najpierw zorientować się jakie ewentualne koszta musiałbym ponieść, żeby nie wyjść na minus. Tanio, bo ja z tym człowiekiem handlowałem już parę razy. Na co w takim razie zwracać uwagę przy kupnie? Co sprawdzić w takim egzemplarzu. Paru znajomych sugeruje mi kupno nowki sztuki od tysiąca w górę, ale ja wolę najpierw zobaczyć czy to zabawa dla mnie.
 3. Mam 3 fotki tylko, bo to poza portalami aukcyjnymi. Jestem na telefonie, więc wrzucam linki do zdjęć: https://zapodaj.net/fd992330f0cc8.jpg.html https://zapodaj.net/0073ebfac838c.jpg.html https://zapodaj.net/895c39bdc9080.jpg.html Facet mi powiedział, że to cm.048. Szczerze, nawet w łapie nie miałem ani razu repliki asg, bo do tej pory wolałem chodzić na strzelnicę. Ale dziękuję bardzo za odzew.
 4. Cześć. Jestem tutaj nowy i w dodatku chcę dopiero zacząć zabawę z bieganiem po lesie :D. Chciałbym zapytać znawców i ludzi doświadczonych, czy warto zakupić używany sprzęt cm.048 za 250 zł. W dodatku dostaję ładowarkę, dwa magazynki i trochę kulek. Są dwa mankamenty. Podobno trzeba oddać do serwisu, bo czasem kałach się zacina oraz brakuje baterii. Fajną sprawą jest, że plastikowe elementy "drewna" zostały wymienione na prawdziwe drewno co mnie rajcuje. Jestem totalnie zielony w temacie, a nie chcę kupić kota w worku. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...