Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

labson

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

 1. Ok, sprawdzę to w najbliższym czasie. Dzięki za kolejne odp w temacie.
 2. Ok, czyli muszę kupić coś takiego https://www.specshop.pl/product-pol-7506-Element-Sprezyny-150-do-Hi-Capa-5-1.html lub https://www.specshop.pl/product-pol-6125-Element-Zestaw-Sprezyn-do-Hi-Capa.html ? No i to powinno załatwić sprawę powrotu zamka?
 3. NoWay dzięki za odp. Załadowałem magazynek dokładniej niż wcześniej (wcześniej przy ładowaniu, na boki uciekało troszkę gazu, teraz praktycznie nie), magazynek nie syczy (czyli chyba szczelny). Ilość strzałów wzrosła do około 16, ale po początkowych 5-6 mocnych strzałach, reszta ewidentnie zużywa mniej gazu oraz nie strzela kulkami, wylatuje sam gaz. Spowodowane to jest chyba tym, że gdy zamek się cofa, to przy tych "pustych strzałach" ten czerwony tłoczek wewnątrz repliki się nie cofa. Widziałem na filmiku, że przy tłoczku jest taka sprężynka (to chyba ona odpowiada za jego cofanie się). Macie jakiś pomysł co z tym zrobić? No i jeszcze pytanie czy to, że po ostatnim strzale końcówka gazu nagle ulatuje i magazynek robi się zimny jest normalne?
 4. Cześć, na wstępie powiem, że jestem świeżakiem w asg. Niedawno kupiłem używaną replikę colta 1911 kjw. Ostatnio zacząłem ją używać i zauważyłem, że magazynek green gazu starcza na około 12 kulek (spotkałem się z opinią, że to normalne). Pierwszym kulką towarzyszy chmura gazu wylatująca z repliki, natomiast reszta leci ewidentnie wolniej niż powinna. Często wraz z ostatnim strzałem wylatuje w małej chmurze końcówka gazu, a magazynek jest cały zimny. Używam gazu firmy protech, taki polecił mi wcześniejszy właściciel repliki. Poniżej wrzucam linka do filmiku z działaniem mojej repliki i zdj magazynka, który ma zawór jakby przekręcony w bok. Proszę o komentarz czy to wszystko działa tak jak powinno i czy ten magazynek powinien tak wyglądać. Dziękuję za odp i pozdrawiam. https://drive.google...X29?usp=sharing
×
×
 • Create New...