Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

V3N0M

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

About V3N0M

 • Birthday 03/22/1995
 1. Nie powiedziałem że przeprowadziłem jakiś głęboki research, po prostu bazowałem na kilku fotkach, filmach etc. Najwyraźniej powinienem postarać się bardziej - sorry. Jeśli chodzi o maskałaty to chodziło mi faktycznie o te tanie "ceraty" bo po droższych widać, że są lepiej wykonane. No to może jakaś gorka? Co do powyższych zdjęć to właśnie chodzi mi o to żeby od typowych "Amerykanów" odróżniało mnie coś więcej niż kałach... Poza tym A-TACsem GF do którego pasuje nieźle sprzęt w barwie OD fajne są też mundury/gorki jednolite, a co wy o nich sądzicie?
 2. Dlatego na początku o to pytałem, bo przejrzałem co nieco zdjęć, a zależy mi na w miarę możliwości odwzorowaniu - może nie 100% koszernej rekonstrukcji, ale przyzwoitej stylizacji i tym, żeby wyraźnie zaznaczyć przynależność militarną. Przy okazji, jak to jest z tymi maskałatami? Oczywiście wiem że to tylko kombinezon w domyśle noszony na mundur, ale czy wygląda to jakoś uchodząco czy zawsze wychodzi się jak w dresie?
 3. Obejrzałem co nieco na popularniejszych sklepach i t ATC FG jaki tam mają wydaje się nieco zażółcony w porównaniu do tego munduru który chcę kupić, dziwne. A tak na chwilę wracając do tematu czarnego szpeju do kamuflażu - wierzę w to co mówisz, więc dlaczego:
 4. Jeśli znalazłbym resztę szpeju w tym camo (konkretnie foliage green, sorry że zapomniałem dodać), albo tak jak mówiłeś wcześniej dopasować jak olive etc. To sprawa załatwiona :)
 5. Dzięki za podzielenie się wiedzą, wszelkie informacje mi się przydadzą. A co sądzicie o A-Tacsie?
 6. Przepraszam, wcześniej były problemy na forum i niechcący ten temat wysłał mi się kilka razy, poprosiłem o usunięcie. Teraz chciałbym go ponowić, trochę go też zmodyfikowałem. Dopiero zaczynam kompletować mój szpej, ze względu na swoje preferencje estetyczne postawiłem na sprzęt Federacji Rosyjskiej/Bloku Wschodniego. Zanim zdecydowałem się napisać ten temat poszperałem na forum, portalach aukcyjnych i sklepach które udało mi się znaleźć. Chciałbym zapytać czy powinienem celować w któryś konkretny wzór, uważać na daną firmę ze względu na wykonanie etc. W miarę możliwości chciałbym skomple
 7. No fakt ;) Zaczynam się zastanawiać czy nie warto jednak dołożyć co nieco i zwiększyć zasięg cenowy... za jakieś 600zł widziałem fajnego kałasza cymy wyższej serii z kompletnie wszystkim o co mi chodzi, z drugiej strony ptaszki z rynku wtórnego ćwierkały mi na pw że jest do wzięcia Vintorez od FC...
 8. Popatrzę jeszcze na to co proponujecie, pomyślę bo nie mam jakiegoś parcia i mi się nie śpieszy aż tak, dzięki za odzew. Edit: A co powiecie na temat serii CM.520?
 9. Karabin fajny, atutem jest składana kolba, dzięki za informację, jest się nad czym zastanowić ale nie wiem czy nie wolałbym czegoś w kolorze taktycznej czerni :)
 10. Dzięki :) A mam takie pytanie, ponieważ przeglądałem nieco replik AK i podobnych i zauważyłem że nawet w tych droższych jaskółka nie jest często spotykana. Czy idzie jakość zainstalować szynę do tego na karabinie z tworzywa, czy raczej nie ma sensu? W taktyczniakach AK jest niby szyna na gripie, ale wolałbym mieć celownik (jeśli/kiedy zdecyduję się go dodawać) w tym właśnie miejscu.
 11. Cześć, z góry przepraszam za długi tekst, będzie też wersja skrócona, nie zamierzam nikogo zmuszać do przebijania się przez całość moich wypocin. DL;DR Zaczynam Jestem dość zdecydowany na Cymę 028/028A z jej plusami i minusami Czy warto? Tak, budżet jest dość ograniczony biorąc pod uwagę że nie jestem pewien na ile warunki pozwolą mi rozwinąć to hobby.
×
×
 • Create New...