Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JASKIERO

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dlatego na razie planujemy zrobić moździerz, który jest bardziej mobilny, niż armata. Według mnie dzięki takim "przedmiotom" można by było fajnie urozmaicić rozgrywkę.
 2. Jako "pociski" miałem w planach wykorzystać granaty do granatników na green gas, ale to według mnie bardziej sprawdzi się do armaty polowej. Do moździerza chciałem wykorzystać kapsułki z CO2 do wyrzucania pocisków, ewentualnie coś podobnego. Pociski w sobie miałyby jednorazowe zbiorniczki na przykład na mąkę, które po uderzeniu z obiektem zbijały się i wypuszczały „białą chmurkę”.
 3. Witam. Wraz ze znajomym planujemy zacząć uczestniczyć w rozgrywkach ASH, ale nie jako „zwykły” żołnierz Wehrmachtu, a jako obsługa moździerza, bądź armaty polowej. Mamy w planach wykonanie moździerza – coś w stylu Kz 8cm GrW 42. W tym moje pytanie, czy coś takiego sprawdzi się rozgrywkach?
 4. Witam. Ma ktoś na sprzedaż niemiecką bluzę M43, ewentualnie M40 tropikalną? Potrzebny rozmiar L :) Pozdrawiam. Jakub
 5. Chcę zacząć zabawę w ASG i potrzebuję gogli pasujących do okularów korekcyjnych. Na gogle chcę maksymalnie wydać 200 zł. Szerokość oprawki - 15 cm Wysokość oprawki - 4,5 cm
×
×
 • Create New...