Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Extanky

Użytkownik
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Heja! Mam problem ze swoim silnikiem Lonex A2. (Zamówiłem już i tak nowy, ale chciałbym wiedzieć co jest nie tak) Jest taki problem, że jedna ze szczotek szybko się zużywa i ten drucik co od niej idze barwi się. Czy może to być wina zwarcia w uzwojeniu. Jeśli tak, to w jaki sposób można to sprawdzić domowymi sposobami. Z góry dzięki za odpowiedzi!
 2. Cześć! Orientuje się ktoś jak wypada silnik Arma Tech high torque w stosunku do ZCI HT? Głównie chodzi mi tu o wartość TPA Silnika ArmaTech`a.
 3. Cześć. Ostatnio poskładałem DSG. Mam z nią taki problem, że grzeją mi się kable - parzą. Silnik ciepły oraz bateria ciepła. Po prostu KOMBO. Podkładkowanie jest dobrze zrobione. Bateria - 2200 mAh 11.1V 35C. Silnik - Lonex A2 Mosfet - Perun V2 optical Czego to może być właściwie wina? Zbyt małego parametru C? Z góry dzięki.
 4. Witam! Mam problem z podawaniem magazynków. Kupiłem dzisiaj s-mag od specny i mi nie podaje. Podpiłowałem nawet ten ząb i nic mi to nie dało. Jak temu zaradzić? Jedyny hicapp który mi podawał to był stockowy i od aps. Replika - SA H03 Komora HU - Retro arms Dysza - NozzX Perun Gumka HU - Maple Leaf Super Macaron
 5. Witam! Dzisiaj z ciekawości sprawdziłem sobie osiowość repliki (świeciłem w komorę i zerkałem przez lufę). I jest taki problem, że dysza w pionie jest wycentrowana, ale w poziomie już nie. Jakoś można to poprawić? Dla jasności dysza - perun, popychacz stock specny
 6. Witam! Posiadam od jakiegoś czasu dyszę retro arms (regulowaną). I mam taki problem, że nią spierdziela powietrze. I teraz są tu dwa możliwe problemy. Czy powietrze ucieka na oringu, czy ucieka na gwincie, na który się przykręca drugą część dyszy. Czy ktoś miał taki problem. Pozdrawiam
 7. Właśnie miałem dokładnie ten sam problem. Co powinienem zrobić aby ta komora wchodziła w zatrzask?
 8. Witam! Ostatnio kupiłem komorę hop up od SHS. I jest taki problem że się nie mieści, tzn jedna zębatka zahacza. Miał ktoś podobny problem i jakoś go rozwiązał?
 9. Witam! Mam problem z komorą hop up. Po założeniu komory na nową lufę, kulka po maksymalnym skręceniu hopa, nie kręci się poprawnie. Nie mam pojęcia czego to może być problem. P.S Jeśli ktoś zajmuje się serwisem (prywanie) w okolicach lubina, to z chęcią oddałbym do przeglądu.
 10. Witam! Jestem przed wymianą głowicy cylindra i tłoka. Jedna rzecz mnie męczy, a konkretnie jakim smarem i co powinienem przesmarować w trakcie wymiany?
×
×
 • Create New...