Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

StachuStachowski

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by StachuStachowski

 1. Dzięki wielkie, nie wiem czemu nie wpadłem na pomysł poszukania również po angielsku. Filmik znalazłem po francusku, ale mi wystarczy. Jeszcze raz dzięki i miłego dnia.
 2. Cześć! Rozglądam się za butami do 500zł. Przeznaczenie - kilkudniowe piesze wędrówki, długie pobyty w lesie, harcerstwo, ASG. Wymagania - muszą być butami za kostkę, czarne lub beżowe/coyote. Ewentualnie Khaki. Chętnie - możliwość włożenia własnych wkładek i chociaż częściowa wodoodporność. Jeżeli to ma większe znaczenie - rozmiar 45-46. Osobiście zastanawiałem się nad: Sentinel Mid i Blast Hi Helikon Magnum Classic (chyba każdemu znane) Texar Stinger Z góry dziękuję i życzę smacznej kawusi!
 3. Cześć, jestem, niestety, ale nieszczęśliwym posiadaczem CM350L. Nieszczęśliwym, ponieważ popsuł się w nim naciąg - tj. łoże przednie. Jak się można domyśić - jest to strzelba typu pump action. Co nie działa? Łoża/chwytu nie da się dociągnąć do końca, do charakterystycznego "pyknięcia", a jedynie do połowy. Podejrzewam, że problem leży w sprężynie. Wie ktoś, jak dostać się do tamtego elementu i sprężynę wymienić lub wstawić na miejsce? Pozdrawiam, z góry dziękuję i życzę smacznej kawusi/herbatki/obiadku!
 4. Właśnie zobaczyłem, z którego roku jest pytanie, no cóż. Moje stanowisko się nie zmienia.
 5. Nie ma co się oszukiwać - AGM003 jest tzw. repliką jednorazową, z racji na jej cenę. Naprawa AGMa często mija się z celem. Ma małą żywotność, a patrząc na to, że kosztuje 80-100zł, to lepiej kupić po prostu następnego, albo coś innego, nieco droższego o lepszej jakości.
 6. Wydaje mi się, że miejsce dla tego pytania jest raczej w kategorii Jak zacząć? Link - https://wmasg.com/pl/forum/forum/145-jak-zacząć/ W tym przypadku CYMA ma zdecydowanie lepsze bebechy a ulepszając JG do jej poziomu, wyda się podobną o ile nie wyższą kwotę (oprócz części dochodzi koszt montażu, chyba, że pobawisz się sam). Jednak oczywiście, jest to aż 300zł różnicy. Osobiście sam rozglądam się za MP5 i mogę powiedzieć tyle, że pomiędzy dwiema replikami wymienionymi przez Ciebie, znajdują się jeszcze dwie, które wg. mnie w kwestii cena/jakość wychodzą podobnie albo lepiej -
 7. Cześć, Wyżej wymienione repliki są może z tej średniej/niższej półki cenowej, ale stąd też moje pytanie - jakie najważniejsze różnice pomiędzy tymi dwoma MP5 możecie wymienić? Obydwie kosztują około 700 złotych, obydwie są również wykonane z tworzywa i metalu. Jednak dzieli je prawie 0,8kg różnicy wagi! https://gunfire.com/pl/products/replika-pistoletu-maszynowego-cm041j-1152192066.html - CYMA https://gunfire.com/pl/products/replika-pistoletu-maszynowego-jg803-1152216169.html - JG Zachęcam do wymienienia się spostrzeżeniami i życzę miłego dnia!
 8. Cześć! Dzisiaj przyjechała do mnie replika CM028a, niestety jestem świerzy w ASG i mam problem. Na pobliskim CQB jest ograniczenie do 350fps a CM028 ma ~380fps i nie wiem jak obniżyć tą wartość. Ktoś pomoże? Z góry dziękuję :D
×
×
 • Create New...