Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tornad

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

About Tornad

 1. Mam podobny problem jak Morf124, tyle, że z Cobra cxt345. Myślałem nad kupnem zestawu słuchawkowego z ptt, ale chciałem sprubować po taniości i kupiłem przejściówke z jacka jak w zwykłych słuchawkach do tego, co pasuje do Pmr-ki myślicie, że zakup normalnego zestawu słuchawkowego z ptt pomoże?a jak w zwykłych słuchawkach do tego, co pasuje do Pmr-ki myślicie, że zakup normalnego zestawu słuchawkowego z ptt pomoże?
 2. zaznaczyłem. Jest na łączeniu przodu i tyłu
 3. Witam. Mam lck104nv raz lub dwa rozkręciłem przód od tyłu. Luzy się w żaden sposób nie zmieniły, ale zauważyłem dziure jak na zdjęciu. Dodam, że od czasu ostatniego rozkręcania nie strzelałem z niej. Wynik złego zkręcenia, czy czegoś innego?
 4. Post może pasuje do dochodzenia, która replika jest bardziej podobna dooryginału, ale ja zadaje pytanie z innego powodu. Wie ktoś może, czy w replice lck104nv, lub innych z tą samą kolbą wewnątrz otworu przeznaczonego w oryginale na przybornik znajduje się sprężyna? Chciałbym sobie zrobić pudeleczko na przechowywanie małych rzeczy w tym otworze, ale jeżeli nie ma sprężyny, to pewnie nic z tego nie wypali. (Jeśli umieściłem post w złym miejscu prosze o przemieszczenie, zamiast banowania/usuwania)
 5. Na razie sobie radze obsługując selektor drugą rękom. pytam się raczej w charakterze: czy tak się da?, a nie w charakterze muszę, bo nie dam rady. Mimo tego, że sobie radze bez tego, to uwygodnienie w ren sposób choć trochę uprzyjemni życie. Dzięki za twoją opinie.
 6. Biorąc po uwage, że repliki obu tych typów broni (ak i mp5)używają tego samego typu gearboxa, dało by się wstawić do repliki ak selektor z mp5, co ułatwiłoby obsługe takiej repliki osobom leworęcznym. Napiszczie co o tym sądzicie i podsuwajcie swoje pomysły na uprzyjaźnienie replik ak odobom leworęcznym.
 7. Czekaj na promocje lone star rangera i wtedy kup go oraz mocniejszą sprężynę i inne drobne dodatki.
×
×
 • Create New...