Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tornad

Użytkownik
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

 1. NAPRAWIONE. na zamku był elememt, co niepotrzebnie tarł o dźwignię przekazującą sygnałz spustu. Zeszlifowałem nieco i działa bez zacięć. Przy strzelaniu zamek nie zatrzymywal się w tylnym położeniu po ostatniej kulce, ale nie wiem, czy kwestia repliki jako tako, czy tego, że był zimny mag i ciśnienie mniejsze. Najwyżej mam darmowy shortstroking xd
 2. Dzisiaj mi się udało dosyć niezawodnie nim strzelać, po przesmarowaniu mechanizmu spustowego z wczoraj wieczorem. zauważyłem jednak, że zamek się nie cofa w pełni.
 3. Prowadnica w zakmu jest nieco zaokrąglona przy wgłębieniu, lecz nie jakoś zjechany. Jak nacisnę na ten element, to minimalnie wystaje powyżej górnej krawędzi szyny szkieletu. Chyba twoja teoria się potwierdza.
 4. Rozebrałem zespół młotka i porobilem foty cześcu. Jakies większe zużycie jest na jednej, tej co wylapuje sygnal od spustu. Jednak nie wiem, czy na tyle duże, by powodować problemy. Na razie wymiene smar i złoże to z powrotem
 5. Dodatkowo. Nie jestem oewny, czy to to samo, o czym mowisz, czy coś osobnego, ale zauwazyłem, że rozłączenie z zespołem kurka części przekazującej sygnał z spustu jest dużo trudniejsze, gdy spust jest w pełni wciśnięty. (Czółem to pod palcem, na filmiku może uslyszysz różnice głośniości kliku) 20220510_200135.mp4
 6. mam porównać do rysunków części z instrukcji? to będzie widoczne, że część jest zużyta? jak coś, moge podesłać fotki, byś ocenił?
 7. Dosyć obiecujące wyniki. Nasmarowałem wedle tego polecenia i wyszedłem na pole sprawdzić Pierwsze 8 strzałów poszło ładnie, na 9 się zacieło, potem się zacinało co drugi do końca magazynka Potem zmieniłem magazynek na drugi i wykonałem ten eksperyment: Cały mag poszedł ładnie, ostatni strzał nie zrobił pełnego cyklu raz strzeliłem na sucho tak, jakby było zacięcie, ale kulka nie wyleciała i mag był pusty.
 8. Z wcześniejszych testów pomimo przetarć na górnej częsci lufy zewnetrznej, smarowanie lub nie nie zmieniało zbytnio efektu, poprubuje znowu i zobacze. Ja właśnie podejżewam za słabą sprężynę powrotną. Niestety nienwiem, czy do tego oasują sorężyny z innych platform, czy musze na zamówienie. Mechanizm spustowy mogę rozebrać na spokojnie, ale nie wiem, czego konkretnie szukać
 9. Replika lubi nie "domknąć się" przy strzelaniu, powodując puste strzały. Dodatkowo (co nie wiem, czy jest kwestią każdego postoletu gbb, czu konkretnie mojej sztuki) gdy jest włożony magazynek (zarówno pełny jak i pusty) i cofniesz lekko zamek (tak do 5mm) to zostaje on w miejscu. Problem występował w replice od nowości. Rzeczy najczęściej polecane, jak wyczyszczenie, wymiana smarów itp pomagają, lecz nie w pełni. Z bardziej zaawansowanych prób naprawy raz była na serwisie, ponoc był jakiś nadlew. Zeszlifowanie go znowu... pomogło lecz nie wyeliminowało problemu. Przeszukując różne posty,
 10. Mam podobny problem jak Morf124, tyle, że z Cobra cxt345. Myślałem nad kupnem zestawu słuchawkowego z ptt, ale chciałem sprubować po taniości i kupiłem przejściówke z jacka jak w zwykłych słuchawkach do tego, co pasuje do Pmr-ki myślicie, że zakup normalnego zestawu słuchawkowego z ptt pomoże?a jak w zwykłych słuchawkach do tego, co pasuje do Pmr-ki myślicie, że zakup normalnego zestawu słuchawkowego z ptt pomoże?
 11. zaznaczyłem. Jest na łączeniu przodu i tyłu
 12. Witam. Mam lck104nv raz lub dwa rozkręciłem przód od tyłu. Luzy się w żaden sposób nie zmieniły, ale zauważyłem dziure jak na zdjęciu. Dodam, że od czasu ostatniego rozkręcania nie strzelałem z niej. Wynik złego zkręcenia, czy czegoś innego?
 13. Post może pasuje do dochodzenia, która replika jest bardziej podobna dooryginału, ale ja zadaje pytanie z innego powodu. Wie ktoś może, czy w replice lck104nv, lub innych z tą samą kolbą wewnątrz otworu przeznaczonego w oryginale na przybornik znajduje się sprężyna? Chciałbym sobie zrobić pudeleczko na przechowywanie małych rzeczy w tym otworze, ale jeżeli nie ma sprężyny, to pewnie nic z tego nie wypali. (Jeśli umieściłem post w złym miejscu prosze o przemieszczenie, zamiast banowania/usuwania)
 14. Na razie sobie radze obsługując selektor drugą rękom. pytam się raczej w charakterze: czy tak się da?, a nie w charakterze muszę, bo nie dam rady. Mimo tego, że sobie radze bez tego, to uwygodnienie w ren sposób choć trochę uprzyjemni życie. Dzięki za twoją opinie.
×
×
 • Create New...