Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pchelek

Użytkownik
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

  1. Jak rozkręciłem całość to ten mój flathop to lipa była. Niby flathop ale niewiele się różnił od zwykłego hop-up bo źle to było poskładane (Błędy początkującego). Na 65 m chodziło o zasięg w miarę celny w cel wielkości 2 kartek A4. Bo całkowitego zasięgu będzie ponad 80m Po modyfikacji muszę pojechać i sprawdzić co wyszło. Chrono pokazało 374 FPS na kulce 0.43g. jak ustawiam hop-up na 0 to pokazuję 380 FPS. Mam jeszcze trochę BLS 0.45g i 0.43g porównam na nowo. Niestety teraz brak czasu i będę musiał poczekać ze dwa tygodnie ale efekty opiszę. Rok czasu replika leżała w szafie i się nawet spręż
  2. 0.43g bo najlepsza celność na 65m, 0.4 w końcowej fazie trochę znosi a 0.45 traci na zasięgu. Będę musiał sprawdzić jak znajdę trochę czasu. Gumka będzie Prometheus niebieska.
  3. Chcę powiększyć okno w lufie (z piłowaniem i polerowaniem dam sobie radę) ale zacznę od opisania zestawu. Mam lufę pdi 650mm 6.01 (siedzi w sr-25,GB long) 545-550fps po przeliczeniu na kulkach 0.43g, dysza i głowica bore-up, komora hop-up RetroArms a docelowo będzie MAXXX MODEL ME-PRO . Będzie niebieska gumka promyka gładka i nie mogę znaleźć informacji czy zainstalować miękki czy twardy Dystanser laylax Flat-Hop bridge? Co poradzicie? Jaki da efektem miękki a jaki twardy?
×
×
  • Create New...