Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PoligonCegielnia

Użytkownik
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Otwarta bitwa airsoftowa na "Cegielni" - Poligonie Paintball w Rossoszycy Poligon to teren starej nieczynnej już cegielni więc znajdziecie u nas budynki, ruiny, las, okopy, przeszkody sztuczne, ambony, bunkry i wiele innych atrakcji !!! Zdjęcia z terenu dostępne na profilu na Facebooku bądź na naszej stronie: https://www.facebook.com/PoligonPaintball/ https://poligonpaintball.pl/ >>>Wejście: 30 zł/os (W tej cenie: udostępnienie terenu, parking na posesji, kawa, herbata, bieżąca woda, 1,5l mineralki/osoba, toaleta , ognisko po grze, ławeczki, stoły etc., pełna organizacja gry, dostęp do HP, fotograf,. itp ) Rozegramy kilka ciekawych i dynamicznych scenariuszy. Informacje Ogólne: Adres: Miedze 32, 98-290 Rossoszyca GPS: 51.715277, 18.794211 (Poligon Paintball w Rossoszycy) Data: niedziela, 16.02.2020, czas gry: około 5h Rejestracja oraz chronowanie od 08.00-09.45 (płacimy na wjeździe), Start gry:10.00 Koniec: 15.00 Informacja o limicie wieku: 18+ lub 16+ z pisemną zgodą od opiekuna Limity fps: do 1,1J - taśma żółta, brak min. dystansu strzału *od 1,1J do 1,5 J - taśma czerwona, min. dystans strzału 10 m. *od 1,6 J do 2,5 J - taśma niebieska, min. dystans strzału 30 m. *do 3,3 J - taśma niebieska, min. dystans strzału 30 m., TYLKO repliki bolt action sniper rifle * = zakaz wejścia na ruiny oraz do budynków bez boczniaka do 1 J - singiel w budynku, auto w lesie od 1 J do 1,5 J - zakaz strzelania w budynku, auto w lesie od 1,6 J do 3,3 J - zakaz strzelania w budynku, singiel w lesie System trafień: Eliminacja: trafienie kulką w gracza lub dowolną cześć jego wyposażenia (oprócz repliki). Eliminacja cicha: klepniecie przeciwnika z hasłem „schodzisz” lub podobnym. BRAK deklaracji strzału („pif paf” itp.). Respawn (powrót do gry) po 5 minutach bądź 3 lub więcej osobach na respie. Wyeliminowany oznacza się czerwoną chustą (i/lub idzie z ręką w górze) i wraca na respawn. Zasady bezpieczeństwa: W strefie gry należy ZAWSZE posiadać ochronę oczu. Zakaz strzelania na parkingu i w obecności osób bez ochrony oczu Zakaz używana kulek o wadzę powyżej 0,49g Repliki o płynnej regulacji ciśnienia posiadają Tournament Lock (plombę, blokadę). Zakaz strzelania w sposób stwarzający zagrożenie, w tym strzelania na oślep zza muru. ZAKAZ grantów hukowych/petard. Tylko dymne ! Granaty wymagają weryfikacji oraz zezwolenia organizatora lub właściciela pola. (Na terenie gry będzie możliwość kupienia granatów dymnych.) Zakaz używana kulek metalowych, szklanych i ceramicznych. Organizator oraz właściciel pola zastrzega sobie możliwość wylegitymowania uczestnika dowodem osobistym lub innym dokumentem który może potwierdzić tożsamość osoby. Organizator oraz właściciel pola nie odpowiada za uczestników, ich zdrowie oraz wynikłe szkody materialne. Na teren wchodzicie na własną odpowiedzialność !!! Zapisy: pod nr tel. 696 025 489, email: kontakt@poligonpaintball.pl Facebook: https://www.facebook.com/events/486025352082129/ ZAPRASZAMY !!!!
 2. Otwarta bitwa airsoftowa na "Cegielni" - Poligonie Paintball w Rossoszycy Poligon to teren starej nieczynnej już cegielni więc znajdziecie u nas budynki, ruiny, las, okopy, przeszkody sztuczne, ambony, bunkry i wiele innych atrakcji !!! Zdjęcia z terenu dostępne na profilu na Facebooku bądź na naszej stronie: https://www.facebook.com/PoligonPaintball/ https://poligonpaintball.pl/ >>>Wejście: 30 zł/os (W tej cenie: udostępnienie terenu, parking na posesji, kawa, herbata, bieżąca woda, 1,5l mineralki/osoba, toaleta , ognisko po grze, ławeczki, stoły etc., pełna organizacja gry, dostęp do HP, fotograf,. itp ) Rozegramy kilka ciekawych i dynamicznych scenariuszy. Informacje Ogólne: Adres: Miedze 32, 98-290 Rossoszyca GPS: 51.715277, 18.794211 (Poligon Paintball w Rossoszycy) Data: niedziela, 12.01.2020, czas gry: około 5h Rejestracja oraz chronowanie od 08.00-09.45 (płacimy na wjeździe), Start gry:10.00 Koniec: 15.00 Informacja o limicie wieku: 18+ lub 16+ z pisemną zgodą od opiekuna Limity fps: do 1 J - taśma żółta, brak min. dystansu strzału *od 1,1 J do 1,5 J - taśma czerwona, min. dystans strzału 10 m. *od 1,6 J do 2,5 J - taśma niebieska, min. dystans strzału 30 m. *do 3,3 J - taśma niebieska, min. dystans strzału 30 m., TYLKO repliki bolt action sniper rifle * = zakaz wejścia na ruiny oraz do budynków bez boczniaka do 1 J - singiel w budynku, auto w lesie od 1 J do 1,5 J - zakaz strzelania w budynku, auto w lesie od 1,6 J do 3,3 J - zakaz strzelania w budynku, singiel w lesie System trafień: Eliminacja: trafienie kulką w gracza lub dowolną cześć jego wyposażenia (oprócz repliki). Eliminacja cicha: klepniecie przeciwnika z hasłem „schodzisz” lub podobnym. BRAK deklaracji strzału („pif paf” itp.). Respawn (powrót do gry) po 5 minutach bądź 3 lub więcej osobach na respie. Wyeliminowany oznacza się czerwoną chustą (i/lub idzie z ręką w górze) i wraca na respawn. Zasady bezpieczeństwa: W strefie gry należy ZAWSZE posiadać ochronę oczu. Zakaz strzelania na parkingu i w obecności osób bez ochrony oczu Zakaz używana kulek o wadzę powyżej 0,49g Repliki o płynnej regulacji ciśnienia posiadają Tournament Lock (plombę, blokadę). Zakaz strzelania w sposób stwarzający zagrożenie, w tym strzelania na oślep zza muru. ZAKAZ grantów hukowych/petard. Tylko dymne ! Granaty wymagają weryfikacji oraz zezwolenia organizatora lub właściciela pola. (Na terenie gry będzie możliwość kupienia granatów dymnych.) Zakaz używana kulek metalowych, szklanych i ceramicznych. Organizator oraz właściciel pola zastrzega sobie możliwość wylegitymowania uczestnika dowodem osobistym lub innym dokumentem który może potwierdzić tożsamość osoby. Organizator oraz właściciel pola nie odpowiada za uczestników, ich zdrowie oraz wynikłe szkody materialne. Na teren wchodzicie na własną odpowiedzialność !!! Zapisy: pod nr tel. 696 025 489, email: kontakt@poligonpaintball.pl Facebook: https://www.facebook.com/events/1221041091438247/ ZAPRASZAMY !!!!
 3. Otwarta bitwa airsoftowa na "Cegielni" - Poligonie Paintball w Rossoszycy Poligon to teren starej nieczynnej już cegielni więc znajdziecie u nas budynki, ruiny, las, okopy, przeszkody sztuczne, ambony, bunkry i wiele innych atrakcji !!! Zdjęcia z terenu dostępne na profilu na Facebooku bądź na naszej stronie: https://www.facebook.com/PoligonPaintball/ https://poligonpaintball.pl/ >>>Wejście: 20 zł/os (W tej cenie: udostępnienie terenu, parking na posesji, kawa, herbata, bieżąca woda, 1,5l mineralki/osoba, toaleta , ognisko po grze, ławeczki, stoły etc., pełna organizacja gry, dostęp do HP, fotograf,. itp ) Rozegramy kilka ciekawych i dynamicznych scenariuszy. Informacje Ogólne: Adres: Miedze 32, 98-290 Rossoszyca GPS: 51.715277, 18.794211 (Poligon Paintball w Rossoszycy) Data: niedziela, 08.12.2019, czas gry: około 5h Rejestracja oraz chronowanie od 07.00-08.45 (płacimy na wjeździe), Start gry:10.00 Koniec: 15.00 Informacja o limicie wieku: 18+ lub 16+ z pisemną zgodą od opiekuna Limity fps: do 1 J - taśma żółta, brak min. dystansu strzału *od 1,1 J do 1,5 J - taśma czerwona, min. dystans strzału 10 m. *od 1,6 J do 2,5 J - taśma niebieska, min. dystans strzału 30 m. *do 3,3 J - taśma niebieska, min. dystans strzału 30 m., TYLKO repliki bolt action sniper rifle * = zakaz wejścia na ruiny oraz do budynków bez boczniaka do 1 J - singiel w budynku, auto w lesie od 1 J do 1,5 J - zakaz strzelania w budynku, auto w lesie od 1,6 J do 3,3 J - zakaz strzelania w budynku, singiel w lesie System trafień: Eliminacja: trafienie kulką w gracza lub dowolną cześć jego wyposażenia (oprócz repliki). Eliminacja cicha: klepniecie przeciwnika z hasłem „schodzisz” lub podobnym. BRAK deklaracji strzału („pif paf” itp.). Respawn (powrót do gry) po 5 minutach bądź 3 lub więcej osobach na respie. Wyeliminowany oznacza się czerwoną chustą (i/lub idzie z ręką w górze) i wraca na respawn. Zasady bezpieczeństwa: W strefie gry należy ZAWSZE posiadać ochronę oczu. Zakaz strzelania na parkingu i w obecności osób bez ochrony oczu Zakaz używana kulek o wadzę powyżej 0,49g Repliki o płynnej regulacji ciśnienia posiadają Tournament Lock (plombę, blokadę). Zakaz strzelania w sposób stwarzający zagrożenie, w tym strzelania na oślep zza muru. ZAKAZ grantów hukowych/petard. Tylko dymne ! Granaty wymagają weryfikacji oraz zezwolenia organizatora lub właściciela pola. (Na terenie gry będzie możliwość kupienia granatów dymnych.) Zakaz używana kulek metalowych, szklanych i ceramicznych. Organizator oraz właściciel pola zastrzega sobie możliwość wylegitymowania uczestnika dowodem osobistym lub innym dokumentem który może potwierdzić tożsamość osoby. Organizator oraz właściciel pola nie odpowiada za uczestników, ich zdrowie oraz wynikłe szkody materialne. Na teren wchodzicie na własną odpowiedzialność !!! Zapisy: pod nr tel. 696 025 489, email: kontakt@poligonpaintball.pl Facebook: https://www.facebook.com/events/2221848141456949/ ZAPRASZAMY !!!!
 4. Otwarta bitwa airsoftowa na "Cegielni" - Poligonie Paintball w Rossoszycy Poligon to teren starej nieczynnej już cegielni więc znajdziecie u nas budynki, ruiny, las, okopy, przeszkody sztuczne, ambony, bunkry i wiele innych atrakcji !!! Zdjęcia z terenu dostępne na profilu na Facebooku bądź na naszej stronie: https://www.facebook.com/PoligonPaintball/ https://poligonpaintball.pl/ >>>Wejście: 20 zł/os (W tej cenie: udostępnienie terenu, parking na posesji, kawa, herbata, bieżąca woda, 1,5l mineralki/osoba, toaleta , ognisko po grze, ławeczki, stoły etc., pełna organizacja gry, dostęp do HP, fotograf,. itp ) Rozegramy kilka ciekawych i dynamicznych scenariuszy. Informacje Ogólne: Adres: Miedze 32, 98-290 Rossoszyca GPS: 51.715277, 18.794211 (Poligon Paintball w Rossoszycy) Data: niedziela, 13.10.2019, czas gry: około 5h Rejestracja oraz chronowanie od 08.00-09.45 (płacimy na wjeździe), Start gry:10.00 Koniec: 15.00 Informacja o limicie wieku: 18+ lub 16+ z pisemną zgodą od opiekuna Limity fps: do 1 J - taśma żółta, brak min. dystansu strzału *od 1,1 J do 1,5 J - taśma czerwona, min. dystans strzału 10 m. *od 1,6 J do 2,5 J - taśma niebieska, min. dystans strzału 30 m. *do 3,3 J - taśma niebieska, min. dystans strzału 30 m., TYLKO repliki bolt action sniper rifle * = zakaz wejścia na ruiny oraz do budynków bez boczniaka do 1 J - singiel w budynku, auto w lesie od 1 J do 1,5 J - zakaz strzelania w budynku, auto w lesie od 1,6 J do 3,3 J - zakaz strzelania w budynku, singiel w lesie System trafień: Eliminacja: trafienie kulką w gracza lub dowolną cześć jego wyposażenia (oprócz repliki). Eliminacja cicha: klepniecie przeciwnika z hasłem „schodzisz” lub podobnym. BRAK deklaracji strzału („pif paf” itp.). Respawn (powrót do gry) po 5 minutach bądź 3 lub więcej osobach na respie. Wyeliminowany oznacza się czerwoną chustą (i/lub idzie z ręką w górze) i wraca na respawn. Zasady bezpieczeństwa: W strefie gry należy ZAWSZE posiadać ochronę oczu. Zakaz strzelania na parkingu i w obecności osób bez ochrony oczu Zakaz używana kulek o wadzę powyżej 0,49g Repliki o płynnej regulacji ciśnienia posiadają Tournament Lock (plombę, blokadę). Zakaz strzelania w sposób stwarzający zagrożenie, w tym strzelania na oślep zza muru. ZAKAZ grantów hukowych/petard. Tylko dymne ! Granaty wymagają weryfikacji oraz zezwolenia organizatora lub właściciela pola. (Na terenie gry będzie możliwość kupienia granatów dymnych.) Zakaz używana kulek metalowych, szklanych i ceramicznych. Organizator oraz właściciel pola zastrzega sobie możliwość wylegitymowania uczestnika dowodem osobistym lub innym dokumentem który może potwierdzić tożsamość osoby. Organizator oraz właściciel pola nie odpowiada za uczestników, ich zdrowie oraz wynikłe szkody materialne. Na teren wchodzicie na własną odpowiedzialność !!! Zapisy: pod nr tel. 696 025 489, email: kontakt@poligonpaintball.pl Facebook: https://www.facebook.com/events/576798899441530/ ZAPRASZAMY !!!!
 5. Otwarta bitwa airsoftowa na "Cegielni" - Poligonie Paintball w Rossoszycy Poligon to teren starej nieczynnej już cegielni więc znajdziecie u nas budynki, ruiny, las, okopy, przeszkody sztuczne, ambony, bunkry i wiele innych atrakcji !!! Zdjęcia z terenu dostępne na profilu na Facebooku bądź na naszej stronie: https://www.facebook.com/PoligonPaintball/ https://poligonpaintball.pl/ >>>Wejście: 20 zł/os (W tej cenie: udostępnienie terenu, parking na posesji, kawa, herbata, bieżąca woda, 1,5l mineralki/osoba, toaleta , ognisko po grze, ławeczki, stoły etc., pełna organizacja gry, dostęp do HP, fotograf,. itp ) Rozegramy kilka ciekawych i dynamicznych scenariuszy. Informacje Ogólne: Adres: Miedze 32, 98-290 Rossoszyca GPS: 51.715277, 18.794211 (Poligon Paintball w Rossoszycy) Data: niedziela, 19.05.2019, czas gry: około 5h Rejestracja oraz chronowanie od 08.00-09.45 (płacimy na wjeździe), Start gry:10.00 Koniec: 15.00 Informacja o limicie wieku: 18+ lub 16+ z pisemną zgodą od opiekuna Limity fps: do 1 J - taśma żółta, brak min. dystansu strzału *od 1,1 J do 1,5 J - taśma czerwona, min. dystans strzału 10 m. *od 1,6 J do 2,8 J - taśma niebieska, min. dystans strzału 30 m. *do 3,3 J - taśma niebieska, min. dystans strzału 30 m., TYLKO repliki bolt action sniper rifle * = zakaz wejścia na ruiny oraz do budynków bez boczniaka do 1 J - singiel w budynku, auto w lesie od 1 J do 1,5 J - zakaz strzelania w budynku, auto w lesie od 1,5 J do 3,3 J - zakaz strzelania w budynku, singiel w lesie System trafień: Eliminacja: trafienie kulką w gracza lub dowolną cześć jego wyposażenia (oprócz repliki). Eliminacja cicha: klepniecie przeciwnika z hasłem „schodzisz” lub podobnym. BRAK deklaracji strzału („pif paf” itp.). Respawn (powrót do gry) po 5 minutach bądź 3 lub więcej osobach na respie. Wyeliminowany oznacza się czerwoną chustą (i/lub idzie z ręką w górze) i wraca na respawn. Zasady bezpieczeństwa: W strefie gry należy ZAWSZE posiadać ochronę oczu. Zakaz strzelania na parkingu i w obecności osób bez ochrony oczu Zakaz używana kulek o wadzę powyżej 0,49g Repliki o płynnej regulacji ciśnienia posiadają Tournament Lock (plombę, blokadę). Zakaz strzelania w sposób stwarzający zagrożenie, w tym strzelania na oślep zza muru. ZAKAZ grantów hukowych/petard. Tylko dymne ! Granaty wymagają weryfikacji oraz zezwolenia organizatora lub właściciela pola. (Na terenie gry będzie możliwość kupienia granatów dymnych.) Zakaz używana kulek metalowych, szklanych i ceramicznych. Organizator oraz właściciel pola zastrzega sobie możliwość wylegitymowania uczestnika dowodem osobistym lub innym dokumentem który może potwierdzić tożsamość osoby. Organizator oraz właściciel pola nie odpowiada za uczestników, ich zdrowie oraz wynikłe szkody materialne. Na teren wchodzicie na własną odpowiedzialność !!! Zapisy: pod nr tel. 696 025 489, email: kontakt@poligonpaintball.pl Facebook: https://www.facebook.com/events/576798899441530/ ZAPRASZAMY !!!!
 6. Otwarta bitwa airsoftowa na "Cegielni" - Poligonie Paintball w Rossoszycy Poligon to teren starej nieczynnej już cegielni więc znajdziecie u nas budynki, ruiny, las, okopy, przeszkody sztuczne, ambony, bunkry i wiele innych atrakcji !!! Zdjęcia z terenu dostępne na profilu na Facebooku bądź na naszej stronie: https://www.facebook.com/PoligonPaintball/ https://poligonpaintball.pl/ >>>Wejście: 20 zł/os (W tej cenie: udostępnienie terenu, parking na posesji, kawa, herbata, bieżąca woda, 1,5l mineralki/osoba, toaleta , ognisko po grze, ławeczki, stoły etc., pełna organizacja gry, dostęp do HP, fotograf,. itp ) Rozegramy kilka ciekawych i dynamicznych scenariuszy. Informacje Ogólne: Adres: Miedze 32, 98-290 Rossoszyca GPS: 51.715277, 18.794211 (Poligon Paintball w Rossoszycy) Data: niedziela, 24.03.2019, czas gry: około 5h Rejestracja oraz chronowanie od 08.00-09.45 (płacimy na wjeździe), Start gry:10.00 Koniec: 15.00 Informacja o limicie wieku: 18+ lub 16+ z pisemną zgodą od opiekuna Limity fps: do 1 J - taśma żółta, brak min. dystansu strzału *od 1,1 J do 1,5 J - taśma czerwona, min. dystans strzału 10 m. *od 1,6 J do 2,8 J - taśma niebieska, min. dystans strzału 30 m. *do 3,3 J - taśma niebieska, min. dystans strzału 30 m., TYLKO repliki bolt action sniper rifle * = zakaz wejścia na ruiny oraz do budynków bez boczniaka do 1 J - singiel w budynku, auto w lesie od 1 J do 1,5 J - zakaz strzelania w budynku, auto w lesie od 1,5 J do 3,3 J - zakaz strzelania w budynku, singiel w lesie System trafień: Eliminacja: trafienie kulką w gracza lub dowolną cześć jego wyposażenia (oprócz repliki). Eliminacja cicha: klepniecie przeciwnika z hasłem „schodzisz” lub podobnym. BRAK deklaracji strzału („pif paf” itp.). Respawn (powrót do gry) po 5 minutach bądź 3 lub więcej osobach na respie. Wyeliminowany oznacza się czerwoną chustą (i/lub idzie z ręką w górze) i wraca na respawn. Zasady bezpieczeństwa: W strefie gry należy ZAWSZE posiadać ochronę oczu. Zakaz strzelania na parkingu i w obecności osób bez ochrony oczu Zakaz używana kulek o wadzę powyżej 0,49g Repliki o płynnej regulacji ciśnienia posiadają Tournament Lock (plombę, blokadę). Zakaz strzelania w sposób stwarzający zagrożenie, w tym strzelania na oślep zza muru. ZAKAZ grantów hukowych/petard. Tylko dymne ! Granaty wymagają weryfikacji oraz zezwolenia organizatora lub właściciela pola. (Na terenie gry będzie możliwość kupienia granatów dymnych.) Zakaz używana kulek metalowych, szklanych i ceramicznych. Organizator oraz właściciel pola zastrzega sobie możliwość wylegitymowania uczestnika dowodem osobistym lub innym dokumentem który może potwierdzić tożsamość osoby. Organizator oraz właściciel pola nie odpowiada za uczestników, ich zdrowie oraz wynikłe szkody materialne. Na teren wchodzicie na własną odpowiedzialność !!! Zapisy: pod nr tel. 696 025 489, email: kontakt@poligonpaintball.pl Facebook: https://www.facebook.com/events/576798899441530/ ZAPRASZAMY !!!!
 7. Otwarta bitwa airsoftowa na "Cegielni" - Poligonie Paintball w Rossoszycy Poligon to teren starej nieczynnej już cegielni więc znajdziecie u nas budynki, ruiny, las, okopy, przeszkody sztuczne, ambony, bunkry i wiele innych atrakcji !!! Zdjęcia z terenu dostępne na profilu na Facebooku bądź na naszej stronie: https://www.facebook.com/PoligonPaintball/ https://poligonpaintball.pl/ >>>Wejście: 20 zł/os (W tej cenie: udostępnienie terenu, parking na posesji, kawa, herbata, bieżąca woda, 1,5l mineralki/osoba, toaleta , ognisko po grze, ławeczki, stoły etc., pełna organizacja gry, dostęp do HP, fotograf,. itp ) Rozegramy kilka ciekawych i dynamicznych scenariuszy. Informacje Ogólne: Adres: Miedze 32, 98-290 Rossoszyca GPS: 51.715277, 18.794211 (Poligon Paintball w Rossoszycy) Data: niedziela, 10.02.2019, czas gry: około 5h Rejestracja oraz chronowanie od 08.00-09.45 (płacimy na wjeździe), Start gry:10.00 Koniec: 15.00 Informacja o limicie wieku: 18+ lub 16+ z pisemną zgodą od opiekuna Limity fps: do 1 J - taśma żółta, brak min. dystansu strzału *od 1,1 J do 1,5 J - taśma czerwona, min. dystans strzału 10 m. *od 1,6 J do 2,8 J - taśma niebieska, min. dystans strzału 30 m. *do 3,3 J - taśma niebieska, min. dystans strzału 30 m., TYLKO repliki bolt action sniper rifle * = zakaz wejścia na ruiny oraz do budynków bez boczniaka do 1 J - singiel w budynku, auto w lesie od 1 J do 1,5 J - zakaz strzelania w budynku, auto w lesie od 1,5 J do 3,3 J - zakaz strzelania w budynku, singiel w lesie System trafień: Eliminacja: trafienie kulką w gracza lub dowolną cześć jego wyposażenia (oprócz repliki). Eliminacja cicha: klepniecie przeciwnika z hasłem „schodzisz” lub podobnym. BRAK deklaracji strzału („pif paf” itp.). Respawn (powrót do gry) po 5 minutach bądź 3 lub więcej osobach na respie. Wyeliminowany oznacza się czerwoną chustą (i/lub idzie z ręką w górze) i wraca na respawn. Zasady bezpieczeństwa: W strefie gry należy ZAWSZE posiadać ochronę oczu. Zakaz strzelania na parkingu i w obecności osób bez ochrony oczu Zakaz używana kulek o wadzę powyżej 0,49g Repliki o płynnej regulacji ciśnienia posiadają Tournament Lock (plombę, blokadę). Zakaz strzelania w sposób stwarzający zagrożenie, w tym strzelania na oślep zza muru. ZAKAZ grantów hukowych/petard. Tylko dymne ! Granaty wymagają weryfikacji oraz zezwolenia organizatora lub właściciela pola. (Na terenie gry będzie możliwość kupienia granatów dymnych.) Zakaz używana kulek metalowych, szklanych i ceramicznych. Organizator oraz właściciel pola zastrzega sobie możliwość wylegitymowania uczestnika dowodem osobistym lub innym dokumentem który może potwierdzić tożsamość osoby. Organizator oraz właściciel pola nie odpowiada za uczestników, ich zdrowie oraz wynikłe szkody materialne. Na teren wchodzicie na własną odpowiedzialność !!! Zapisy: pod nr tel. 696 025 489, email: kontakt@poligonpaintball.pl Facebook: https://www.facebook.com/events/576798899441530/ ZAPRASZAMY !!!!
 8. Noworoczna otwarta bitwa airsoftowa na "Cegielni" - Poligonie Paintball w Rossoszycy Poligon to teren starej nieczynnej już cegielni więc znajdziecie u nas budynki, ruiny, las, okopy, przeszkody sztuczne, ambony, bunkry i wiele innych atrakcji !!! Zdjęcia z terenu dostępne na profilu na Facebooku bądź na naszej stronie: https://www.facebook.com/PoligonPaintball/ https://poligonpaintball.pl/ >>>Wejście: 20 zł/os (W tej cenie: udostępnienie terenu, parking na posesji, kawa, herbata, bieżąca woda, 1,5l mineralki/osoba, toaleta , ognisko po grze, ławeczki, stoły etc., pełna organizacja gry, dostęp do HP, fotograf,. itp ) Rozegramy kilka ciekawych i dynamicznych scenariuszy. Informacje Ogólne: Adres: Miedze 32, 98-290 Rossoszyca GPS: 51.715277, 18.794211 (Poligon Paintball w Rossoszycy) Data: niedziela, 13.01.2019, czas gry: około 5h Rejestracja oraz chronowanie od 08.00-09.45 (płacimy na wjeździe), Start gry:10.00 Koniec: 15.00 Informacja o limicie wieku: 18+ lub 16+ z pisemną zgodą od opiekuna Limity fps: do 1 J - taśma żółta, brak min. dystansu strzału *od 1,1 J do 1,5 J - taśma czerwona, min. dystans strzału 10 m. *od 1,6 J do 2,8 J - taśma niebieska, min. dystans strzału 30 m. *do 3,3 J - taśma niebieska, min. dystans strzału 30 m., TYLKO repliki bolt action sniper rifle * = zakaz wejścia na ruiny oraz do budynków bez boczniaka do 1 J - singiel w budynku, auto w lesie od 1 J do 1,5 J - zakaz strzelania w budynku, auto w lesie od 1,5 J do 3,3 J - zakaz strzelania w budynku, singiel w lesie System trafień: Eliminacja: trafienie kulką w gracza lub dowolną cześć jego wyposażenia (oprócz repliki). Eliminacja cicha: klepniecie przeciwnika z hasłem „schodzisz” lub podobnym. BRAK deklaracji strzału („pif paf” itp.). Respawn (powrót do gry) po 5 minutach bądź 3 lub więcej osobach na respie. Wyeliminowany oznacza się czerwoną chustą (i/lub idzie z ręką w górze) i wraca na respawn. Zasady bezpieczeństwa: W strefie gry należy ZAWSZE posiadać ochronę oczu. Zakaz strzelania na parkingu i w obecności osób bez ochrony oczu Zakaz używana kulek o wadzę powyżej 0,49g Repliki o płynnej regulacji ciśnienia posiadają Tournament Lock (plombę, blokadę). Zakaz strzelania w sposób stwarzający zagrożenie, w tym strzelania na oślep zza muru. ZAKAZ grantów hukowych/petard. Tylko dymne ! Granaty wymagają weryfikacji oraz zezwolenia organizatora lub właściciela pola. (Na terenie gry będzie możliwość kupienia granatów dymnych.) Zakaz używana kulek metalowych, szklanych i ceramicznych. Organizator oraz właściciel pola zastrzega sobie możliwość wylegitymowania uczestnika dowodem osobistym lub innym dokumentem który może potwierdzić tożsamość osoby. Organizator oraz właściciel pola nie odpowiada za uczestników, ich zdrowie oraz wynikłe szkody materialne. Na teren wchodzicie na własną odpowiedzialność !!! Zapisy: pod nr tel. 696 025 489, email: kontakt@poligonpaintball.pl Facebook: https://www.facebook.com/events/576798899441530/ ZAPRASZAMY !!!!
×
×
 • Create New...