Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Babcia91

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

 1. Cześć, spotkał się ktoś z podróbkami mocowań do rosyjskich latarek z systemu ratnik? Oryginał kosztuje prawie 200 więc może zaczął ktoś podrabiać.
 2. Cześć, posiadam noktowizor Mu-3 i posiada on na tubie takie o to cienie, jest jakakolwiek szansa na naprawienie tego czy w grę wchodzi jedynie wymiana przetwornika na nowy/używany? oraz czy zna ktoś firmę albo osobę prywatną która podjęła by się naprawy/wymiany?
 3. Tę przejściówkę właśnie znalazłem, chodziło mi bardziej o coś takiego jak na zdjęciu, bez tych dodatkowych kabli tylko wszystko upchane w adapterze, niemniej jednak dziękuję za odpowiedź.
 4. Wie ktoś gdzie mogę dostać przejściówkę z radia baofeng uv-9r plus na k-type 2 pin (kenwood)? W internecie jest pełno przejściówek z tego radia na m-type 2 pin, ale na k-type nie widziałem ani jednej. Zależało by mi na takiej przejściówce jak na zdjęciu.
 5. Dobry, czy są dedykowane montaże do żurawia L4G24 do hełmu polskiego wz 2005? chodzi mi dokładnie o tę część którą się przykręca do hełmu, a jeśli nie ma to które by pasowały?
 6. Witam, jeśli źle założyłem wątek to mnie poprawcie to przeniosę. Od jakiegoś czasu poszukuję coś na wzór PDA z gry STALKER. Nigdzie nie mogłem znaleźć żadnych normalnych info, chciałbym się dowiedzieć po prostu czy istnieje takie urządzenie które będzie posiadać możliwość wgrania jakiegoś terenu/mapy, będzie można zapisywać różne punkty jak na google maps (pinezki) i nazywać je, będzie pokazywało moją aktualną pozycję coś jak nawigacja, nie potrzebuję w tym żadnych komunikatorów ani żadnych bajerów. Od razu mówię że te mapy gogle z dziwnych przyczyn dziwnie mi działają, mam ustawiony pewien pu
 7. Witam, mam problem z repliką celownika holograficznego Birsk PKO zakupionym na Gunfire. Mianowicie 'kolimator' jest zbyt nisko osadzony i nie mogę nałożyć go na jaskółkę ponieważ pewien element w którym najprawdopodobniej umiejscowiony jest laser wadzi o pokrywę zamka. Moja replika to Rk-02 BOYI. Pod spodem załączam zdjęcie na którym pokazałem element który nie chcę mi się zmieścić. Miał ktoś styczność z takim problemem? Wie jak go rozwiązać? Czy do przeróbki jest mocowanie na 'kolimatorze' czy na replice. Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.
 8. Witam, mam problem z repliką celownika holograficznego Birsk PKO zakupionym na Gunfire. Mianowicie 'kolimator' jest zbyt nisko osadzony i nie mogę nałożyć go na jaskółkę ponieważ pewien element w którym najprawdopodobniej umiejscowiony jest laser wadzi o pokrywę zamka. Moja replika to Rk-02 BOYI. Pod spodem załączam zdjęcie na którym pokazałem element który nie chcę mi się zmieścić. Miał ktoś styczność z takim problemem? Wie jak go rozwiązać? Czy do przeróbki jest mocowanie na 'kolimatorze' czy na replice. Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.
×
×
 • Create New...